رئیس اداره ارشاد رامهرمز خبر داد

اجرای طرح ارائه کتاب برای مطالعه به مشاغل سطح شهر در رامهرمز

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز از اجرای طرح ارائه کتاب برای مطالعه به مشاغل سطح شهر در سالجاری خبر داد.

خبرگزاری فارس: اجرای طرح ارائه کتاب برای مطالعه به مشاغل سطح شهر در رامهرمز

گروه فرهنگی – یاران ۳۱۳ به نقل از فارس: علی‌محمد طباطبایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: باید به دنبال ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی باشیم و اثرات فرهنگی مطالعه را در بین مردم و جامعه مشاهده کنیم.

وی ادامه داد: در طول سال‌ها ما ایرانی‌ها ثابت کرده‌ایم که بر تارک علم و مطالعه جهان می‌درخشیم و امروز بر ماست که از این رتبه تمام قد دفاع کنیم.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز تصریح کرد: امسال از سوی این اداره در سطح شهر، طرح ارائه کتاب به مشاغل مختلف را اجرا کردیم که برای بسیاری از مردم جای تعجب و خوشحالی داشت و امیدواریم که بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

طباطبایی ادامه داد: انسان امروز گوش دهنده نیست و دانش آموزان و جوانان از حرف‌های ما گریزانند و در واقع از ما فعالیت‌های عملی می‌خواهند.

وی همچنین عنوان کرد: ما باید بچه‌ها را به سمت اهل استدلال و خوب فهمیدن و خوب خواندن سوق دهیم تا بتوانند داشته‌هایشان را خوب به‌کار ببندند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رامهرمز در پایان بیان کرد: بچه‌ها، جوانان و مردم باید یاد بگیرند که خوب زندگی کنند و آموختن برای با همدیگر زیستن را فراگیرند.

 

این خبر را به اشتراک بگذارید :