محمد رضا بهمئی در گفتگو با خبرنگار یاران ۳۱۳:

به نفع کسی کنار نمی روم/خودم را اصلح می دانم/نماینده های قبلی را نقد نمی کنم

 

سرویس سیاسی- یاران ۳۱۳؛ محمدرضا بهمئی نماینده ادوار گذشته رامهرمز و رامشیر بعد از ثبت نام در گفتگوی کوتاهی با یاران ۳۱۳ به چند سؤال پاسخ داد.

photo_2015-12-25_16-03-07

آقای بهمئی شما تا چند روز پیش هنوز اعلام رسمی نکردید که وارد صحنه انتخابات می شوید و دیشب حضور شما قطعی شد، شما تا آخر در صحنه انتخابات می مانید یا به نفع کسی کنار می روید؟

نمیدانم این چه جوی در شهر ما که میگویند به نفع کسی میروید ینده اگر خودم را اصلح حس نکنم به نظره من گناه میکنم که بیام ثبت نام کنم من خودم میدانم تجربه دارم توان دارم ممکنه از دید مردم این نباشه و میتوانم کار انجام بدم بخاطر منافع مملکت و مردم و رضایت خدا دارم ثبت نام میکنم مردم وظیفه شان این است که به آن کسی که اصلح و بهتر هست رای بدهند و به آن کس رای میدهند.
بین اصلاح طلبان اختلافی افتاده که ما کسی را نداریم و اگر مهندس محمد رضا بهمنی وارد شدند از ایشان حمایت می کنیم نظر شما چیست؟

نظر من را نباید بپرسید و آنها گروهی هستند که تصمیم گیری میکنند و آنها اختیار دارند و هر کسی از مردم باید فکر آخرتشان باشند جهت رضایت خدا و منافع مملک خود قدم بردارند و تصمیم بگیرند و اینجا جبهه جنگ است کسی میخواهد نماینده مردم در مجلس شود باید در جهت حفظ منافع مردم و مملک تصمیم بگیرد بنابراین بایستی طوری حرکت کند که انچه خدا ازشون میخواهد و خدا راضی هست تصمیم بگیرند. به بخاطر خط و خطوط به کسی که شایسته نسیت نباید رای دهند به نظر من کسی نباید بخاطر خط و خطوط سیاسی به آن کسی که شایسته نیست رای دهد و باید به کسی که شایسته است رای دهد.

با این جناح سیاسی در استان و کشور جلسه ای هم داشتید؟

من با کسی نشست نداشتم خودم تصمیم گرفتم و مشورت با خدا

جناح اصلاح طلب از شما حمایت میکند؟

احتمال همه چیز هست و من نمیدانم حمایت کنند یا نکنند

نقدی به نمایند فعلی و قبلی دارید بفرمایید؟

بنده به خودم اجازه نمیدهم چون در حد رقابت و انتخابات هست به کسی انتقاد کنم چون صحیح نیست این کار را کنم مردم خودشان می بینند و تصمیم می گیرند و من حق ندارم کسی را تضییع کنم

با چه شعاری وارد میشوید؟

شعار خدمت شعار فکری که انسان سالم حرکت کند و در جهت رضایت خدا و منافع مردم حرکت کند

این خبر را به اشتراک بگذارید :