اقدام عجیب در آستانه ۲۲ بهمن؛
حذف شعار اصلی انقلاب (مرگ بر آمریکا) از بسته های تبلیغاتی دهه فجر آموزش و پرورش رامهرمز/این اقدام مرموز از ناحیه دولت یا شهرستان؟
سرویس سیاسی-یاران ۳۱۳؛به گزارش برخی از معلمان و دانش آموزان رامهرمز،این هفته بسته های تبلیغات دهه فجر مدارس رامهرمز توزیع شد که شعار مرگ بر آمریکا بعنوان شعار اصلی انقلاب و ۲۲ بهمن از پوستر های اصلی حذف شده است.
به گزارش یاران۳۱۳بسته های تبلیغاتی دهه فجر امسال که توسط آموزش و پرورش ارسال شده است عاری از شعار اصلی دهه فجر بوده و روی پوستر ها فقط مرگ بر اسرائیل چاپ شده است.
این در حالی است که امام خمینی ره و امام خامنه ای بارها و بارها بر حفظ و ترویج این شعار تاکید ویژه ای داشته اند و حذف این شعار کاملا غیر قانونی و خلاف انقلاب و اسلام است.
اینکه این عمل مرموز از سوی دولت حسن روحانی یا سطح استان و یا شهرستان،می بایست از سوی دستگاه های نظارتی پیگیری یا برخورد شود اما بر توده های مردم واضح و روشن است که امروز دشمنی آمریکا نه تنها کم شده بلکه بیشتر و عمیق تر شده است.
کودتای مرداد۳۲،حمایت از رژیم پهلوی،حمایت از صدام ،حمایت از منافقین، حمایت از فتنه ۷۸و۸۸، تحریم های شدید، راه اندازی داعش، حمله به هواپیمای ارباس، تصویب رسمی بودجه براندازی نظام اسلامی تنها گوشه از جنایات آمریکا علیه ملت ایران است اما جریان پیاده نظام دشمن قصد دارد پای آمریکا را دوباره به کشور باز کند.
امروز معلمان انقلابی و همه دانش آموزان فرصت نفوذ و احیای فتنه را به فتنه گران نخواهند داد.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :