بازهم قتل در رامهرمز:

درگیری سریالی #پتک، بازهم در #رامهرمز جان یک نفر را گرفت / اظهارات دادستان رامهرمز

با توجه به اختلافات و درگیری بین طوایف محمدی و محمدمیسایی در پتک ، متاسفانه ساعاتی قبل مرد ۴۸ ساله ای از طایفه محمدی به ضرب گلوله در شهرستان رامهرمز به قتل رسید.
باید خاطر نشان کرد طی چند سال اخیر بیش از ۱۰ نفر در این درگیری طایفه ای کشته شده اند و چند صد نفر نیز راهی زندان ها و تبعید به استانهای کشور شده اند و با توجه به جلسات متعدد که با حضور ائمه جمعه ، سادات منطقه ، ریش سفیدان طوایف مختلف ، نیروهای نظامی و انتظامی استان و شهرستان ، قضات و سایر نخبگان استان در منطقه برگزار گردید متاسفانه هنوز آتش کینه خاموش نشده و باز سلاح به دست طرف برادر دینی و مسلمان خود را نشانه گرفته اند .
قطعا ادامه درگیری عواقب ناخوشایندی را در جهت آواره کردن دیگر خانواده ها و بدنامی ایل و طوایف را بهمراه خواهد داشت ، پس بزرگان طوایف باید جهت جلوگیری از ادامه درگیری با نیروهای نظامی و انتظامی همکاری کنند و سعی کنند آرامش را به منطقه بازگردانند.

امید است نیروهای نظامی و انتظامی بتوانند قبل از هر حادثه ای پیش بینی های لازم را نموده و با مسببین برخورد جدی نمایند.
لازم به توضیح است مسئولین قضایی و امنیتی شهرستان جهت برگشت آرامش به شهرستان  و ارائه اخبار صحیح جهت تنویر افکار عمومی و جلوگیری از شایعات می بایست با رسانه های معتبر شهرستان همکاری نمایند.

#منتظر اخبار #تکمیلی ما باشید…

بر همین اساس دادستان رامهرمز طی گفتگوی کوتاهی  با یاران۳۱۳ به برخی سوالات پاسخ داد.
🔴 دادستان رامهرمز خبر داد:

🔹پیگیر امور هستیم/ضمن دعوت طرفین به آرامش، با اخلال گران برخورد جدی می کنیم.

#قاسمی_نژاد، دادستان رامهرمز طی گفتگوی کوتاهی با یاران۳۱۳ گفت: متاسفانه خبر قتل یکی از شهروندان شهرستان رامهرمز صحت دارد و اعضای شورای تامین شهرستان تشکیل جلسه داده اند و همگی بر این نکته که باید با عاملین این اقدام برخورد شود، تاکید دارند و از اولین لحظات وقوع قتل این دادستانی دستورات لازم را به بازپرس پرونده و نیروهای انتظامی داده است و با مسئولین استان جهت تامین نیروی کافی نیز هماهنگ شده است.

وی افزود:با توجه به اینکه هیات محترم صلح از ابتدای وقوع این نزاع برای برقراری صلح ماموریت یافته و زحمات فراوانی متحمل شده اند مجددا جهت دعوت به آرامش طرفین مامور شده اند.

قاسمی نژاد در پایان اظهار داشت: ضمن دعوت طرفین درگیر به آرامش به همه مردم عزیز و شریف رامهرمز اطمینان خواهیم داد که با شدت و جدیت با اخلالگران با نظم و امنیت شهرستان برخورد کرده و به هیچ وجه از برخورد قاطع و قانونی با این افراد کوتاه نخواهیم آمد.

@Yaran313_ir

https://t.me/joinchat/AAAAADwmIIxiUaXlRJr2Rg

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :