اصلاحیه/ گزارش یاران ۳۱۳ از یک تخلف آشکار انتخاباتی:

لزوم برخورد صریح و قاطع فرمانداری با تخلفات انتخاباتی/ارسال پیامک تبلیغاتی برای آقای نماینده، تخلف آشکار انتخاباتی است/چرا هیئت نظارت و هیئت اجرایی تخلفات آقای بهمئی را رصد نمی کنند؟

سرویس سیاسی- یاران ۳۱۳: ساعاتی قبل توسط سامانه های خصوصی پیامکی با موضوعِ تاریخ، روز و ساعت ثبت نام آقای شمس الله بهمئی در انتخابات مجلس به گوشی های تمامی شهروندان رامهرمزی ارسال گردید.

به گزارش یاران ۳۱۳ به دنبال ثبت نام نامزدهای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی و بعد از ثبت نام اکثر افراد مطرح بدون هیچگونه حاشیه سازی و تخلف قانونی، آقای بهمئی برای راه اندازی کارناوال تبلیغاتی پیامک انبوه ارسال کرد.

ساعاتی پیش –عصر چهارشنیه – پیامکی با موضوعِ تاریخ، روز و ساعت ثبت نام آقای شمس الله بهمئی در انتخابات مجلس به گوشی های تمامی شهروندان رامهرمزی ارسال گردید که کاملاً غیرقانونی بوده و به نوعی تخلف آشکار انتخاباتی است.

IMG-20151223-WA0023 IMG-20151223-WA0025

این پیامک تبلیغاتی نوعی تبلیغ و ایجاد کارناوال و کشاندنِ حامیان خود به درب فرمانداری رامهرمز است و متأسفانه دستگاههای مسئول و هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات به نوعی سکوت پیشه کرده اند.

این درحالی است که زمانی که فردی وارد عرصه انتخابات می شود باید ملزم به قانون باشند حال می بینیم توسط نماینده کنونی شهرستان قوانین نقض شده اند آن هم نماینده ای که مثلاً قانونگذار است!

تخلفات آشکار اقای بهمئی باید پیگیری شوند و شورای محترم نگهبان و دیگر دستگاه های ذی صلاح به این تحرکات پاسخ قاطع دهند.

عدم برخورد بجا و قانونی با آقای نماینده در استفاده غیرمجاز از عنوان دکتری در سال ۹۰ کار را برای قانون شکنی ایشان و برخی دیگر فراهم می کند.

دستگاههای مسئول پاسخ دهند اولین تخلفات انتخاباتی رامهرمز چه چیزی است آیا به مراجع استانی و کشوری گزارش می شود؟! دفتر شورای نگهبان مستقر در شهرستان گزارش مبسوط تخلفات غیرقانونی را به مرکز استان و کشور گزارش می دهد؟

امید است مسئولین مربوطه در برخورد با اینگونه تخلفات و همچنین تخلفات پنهان و نیمه پنهان قاطع تر و سریع تر برخورد نمایند.

آخر پیام/

این خبر را به اشتراک بگذارید :