۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » ویژه ها
  • شناسه : 455
  • ۱۷ تیر ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶

نفرت از صهیونیسم فراموش شدنی نیست…

صهیونیسم پدیده‌ای شوم و محصول استکبار جهانی است فرماندار رامهرمز گفت: نفرت از صهیونیسم فراموش شدنی نیست… به گزاراش یاران ۳۱۳ به نقل از فارس؛ مصطفی سمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: روز قدس روز گره‌خوردن بازوان توانای امت اسلامی و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم غارتگر است. وی ادامه داد: […]

صهیونیسم پدیده‌ای شوم و محصول استکبار جهانی است

فرماندار رامهرمز گفت: نفرت از صهیونیسم فراموش شدنی نیست…

خبرگزاری فارس: صهیونیسم پدیده‌ای شوم و محصول استکبار جهانی است

به گزاراش یاران ۳۱۳ به نقل از فارس؛ مصطفی سمالی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رامهرمز اظهار کرد: روز قدس روز گره‌خوردن بازوان توانای امت اسلامی و روز ستیز همیشگی با صهیونیسم غارتگر است.

وی ادامه داد: روز قدس روز کنار گذاشتن سلیقه‌ها و پیوستن قطره‌ها به اقیانوس جاری انسان‌ها علیه اسرائیل غاصب است که با شعارهایشان ابراز می‌کنند.

فرماندار رامهرمز تصریح کرد: صهیونیسم پدیده‌ای شوم و محصول مشترک استعمار کهن انگلیس و غرب و عناصر فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی استکبار جهانی است.

سمالی در ادامه گفت: نفرت از صهیونیسم، واقعیتی است که هیچگاه از فرهنگ و باورهای مسلمانان معتقد جهان زدوده نمی‌شود.

وی بیان کرد: یکی از اهداف ناروای صهیونیسم، ایجاد جنگ بین ملت‌هاست و یهود امروز، برای پیشرفت خود، میان ملل ایجاد دشمنی و مخالفت می‌کند تا مشغول جنگ و برادرکشی شوند.

فرماندار رامهرمز در پایان ضمن دعوت مردم به حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از آنان خواست تا همچون گذشته با حضور دشمن‌شکنانه خود، مشت محکمی به دهان صهیونیسم و استکبار جهان بکوبند.

پایان خبر/

 

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.