در حاشیه اعلام سیاست های کلی محیط زیست توسط مقام معظم رهبری(حفظه الله):

ورود یاران ۳۱۳ به اوضاع وخیم محیط زیست و منابع طبیعی رامهرمز و رامشیر و حومه/انتشار گزارش جامع و دردناک از محیط زیست و منابع طبیعی رامهرمز در آینده نزدیک/ مردم اسناد و مطالب خود را به یاران ۳۱۳ ارسال کنند

6

سرویس اجتماعی – یاران ۳۱۳: پایگاه خبری یاران ۳۱۳ بزودی گزارش جامع دردناکی از اوضاع وخیم محیط طیست و منابع طبیعی در رامهرمز منتشر می کند.

یاران ۳۱۳ مدت هاست تحقیقاتی در این زمینه به عمل آورده است و به نتایجی نیز رسیده است اما اعلام سیاست های کلان محیط زیست توسط رهبر حکیم انقلاب جرقه و انگیزه ی بیشتری را بوجود آورده است.

بی شک گزارش مطالبه گرانه ی یاران ۳۱۳ در خصوص اوضاع وخیم محیط زیست و منابع طبیعی شهرستان و حومه می تواند سند محکمی برای ورودِ دستگاههای قانونی و حقوقی کشوری به شهرستان رامهرمز باشد چرا که از عهده ی دستگاههای مربوطه محلی اقدامی مؤثری تا حال صورت نگرفته است. هر اقدامی هم بوده در حد گزارش به مراجع بالاتر و یا موقتی بوده است.

یاران ۳۱۳ از همه مسئولین، نخبگان، فعالان محیط زیست، فعالان فرهنگی و سیاسی و مردم شریف رامهرمز در خواست می کند اسناد، عکس، فیلم، متن، انتقادات، موضوعات، راهکارها و پیشنهادات خویش را به ایمیل زیر ارسال کرده تا از اسناد آنها در گزارش جامع محیط زیست رامهرمز استفاده شود.

ایمیل:

info@yaran313.ir

عکس ها:

1 2 3 4 5 7

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :