دروغ تعمیر جاده ابوالفارس به رامهرمز+عکس

گزارش تصویری از کنده کاری «۳۰ متر» جاده ابوالفارس و رها ساختن آن(محور شهرک شهید رایگانی و باوج)/ رها کردنِ۶۰ کیلومتر جاده مرگبار ابوالفارس و تلاش ناکام مسئولین برای بهسازی «۳۰ متر» از آن خنده دار است!/ما را به خیر تو امید نیست شر مرسان

سرویس اقتصادی – یاران ۳۱۳: کنده کاری جاده ها و رها کردن آنها یکی از معضلاتِ شهر ماست و ظاهراً بنای بر اصلاح آن هم نیست. یکی از این کنده کاری ها محور شهرک شهید رایگانی به باوج(بخش ابوالفارس) است که دوسه ماه قبل برخی لیدرهای انتخاباتی نماینده با پخش عکس و فیلم از این کنده کاری در سطح شبکه های مجازی، به به و چه چه راه انداختند!

به گزارش خبرنگار یاران ۳۱۳؛ دو یا سه ماه قبل بود که عکس هایی توسط برخی لیدرهای انتخاباتی نماینده رامهرمز و رامشیر در فضای مجازی منتشر شد با عنوان”بهسازی و تعمیر جاده های ابوالفارس”! این بهسازی در حد ۳۰ متر(نه ۳۰ کیلومتر!) از جاده ی باوج – شهرک شهید رایگانی را شامل می شود! اما واقعیت چه بود؟

واقعیت آن است که بررسی مشکلات عمده بخش ابوالفارس که مهم ترین منطقه تأمین نفت شهرستان می باشد در این مقال نمی گنجد. بررسی و اصلاحِ وضعیت حمل و نقل جاده ای مردمان مظلوم این بخش سال هاست که شعار ثابت نمایندگانی شده است که هیچگاه به آن عمل نکرده اند. بیش از چند ده تصادف مرگبار که به وفات چندین انسان بی گناه انجامید در این جاده ها اتفاق افتاده است و کک هیچ مسئولی نگزید.

دو یا سه ماه قبل در حالی چند عکس از طرف لیدرهای انتخاباتی نماینده محترم در فضای مجازی با عنوان اقدام بزرگ نماینده در اصلاح و تعمیر جاده های ابوالفارس منتشر شد. بلافاصله به ذهن مخاطبین خطور کرد که احتمالاً ۶۰-۷۰ کیلومتر جاده مرگبار این بخش به شهرستان در آستانه اصلاح و تعمیر است اما با نگاه دقیق متوجه شدیم این عکس ها مربوط به ۲۰ إلی ۳۰ متر از جاده بین باوج و شهرک شهید رایگانی است.

چقدر که لیدرهای آقای نماینده از این اقدام، پیام های خودساخته تشکر از زبان مردم ابوالفارس برای خود حواله می کردند. پس از این همه کار تبلیغاتی و فریب افکار عمومی متوجه شده ایم که امروز چندین ماه از آن کنده کاری ۲۰-۳۰ متری می گذرد و جاده ی تخریب شده را به حال خود رها کرده و بلکه شرایط را از آنی که بود سخت تر کرده اند!

متأسفانه مسئولین مربوطه حتی نتوانستند و یا نخواستند ۲۰ – ۳۰ متر جاده ای را مرمت و یا تعمیر کنند. شاید برنامه ای برای احیای این ۲۰-۳۰ متر جاده قبل از اسفندماه به بهانه انتخابات داشته باشند.

باید به حال ابوالفارس با چند ده حلقه چاه حسرت خورد و به حال برخی افراد که تلاش بسیار بسیار ناچیز خود را خدمت بزرگ تلقی می کنند خندید.

عکس ها:

۲۰۱۵۱۱۲۸_۱۳۳۳۲۴ ۲۰۱۵۱۱۲۸_۱۳۳۳۳۰ ۲۰۱۵۱۱۲۸_۱۳۳۳۳۳ ۲۰۱۵۱۱۲۸_۱۳۳۳۵۴ ۲۰۱۵۱۱۲۸_۱۳۳۴۱۱ ۲۰۱۵۱۱۲۸_۱۳۳۳۲۰ 1

به کانال تلگرامی “یاران ۳۱۳” بپیوندید:

Telegram.me/yaran313news

سامانه پیامکی:

۱۰۰۰۲۸۷۸

ایمیل ها:

info@yaran313.ir

Yaran313news@gmail.com

منتظر شما هستیم

پایان خبر/

این خبر را به اشتراک بگذارید :