🔴 عرض تسلیت یاران۳۱۳ به مناسبت شهادت زائران رامهرمزی در حله؛

%d8%ad%d9%84%d9%87
☑️ شیعه هر جا خون دهد نهال آزادی و آزادگی را می پروراند. هر چه از عاشورای ۶۱ هجری دور می شویم گویا به حسین و قافله حسین نزدیک تر شده و کربلاهای حسین نیز بیشتر می شوند.

☑️ سرزمین های سوریه، یمن، افغانستان، پاکستان، کشمیر و نیجریه با خون محبان اباعبدالله رنگ کربلا گرفت و اکنون حله کربلایی شده و زائران حرم عشق به دست فرزندان شمر و عمر بن سعد و به حمایت و فرمان شجره خبیثه  آل سعود با بی رحمی تمام به شهادت رسیدند و چون علی اکبر(ع) ارباً ارباً گشته اند و منافقین داخلی نیز کف و سوت می زنند.

☑️ اما دشمن غافل از آن است که پیروان مکتب حسین(ع)، هرجا خون داده باشند ریشه دشمنان را نیز می خشکانند. هیچ گاه این شهادت ها و خون دادن ها مانع از حرکت به سوی آزادی و آزادگی و عشق بازی با اهل بیت علیهم السلام نشده است بلکه غم و اندوه این خون ها باعث افتخار و سربلندی و ترویج این مکتب شده است.

☑️ تقدیر این افتخار را نصیب خوزستان با غیرت کرده و رامهرمز، مشهدِ سلمان فارسی در این افتخار شریک است مردمش در کنار دیگر هم استانی های عزیز داغدار شهدای عزیزی هستند که در جوار حرم آل الله به آرزوی شان رسیدند.

☑️این فاجعه دردناک را به همراه وفات حضرت رسول اعظم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و شهادت امام رضا(ع)، حضور امام عصر (عج) و نائب برحقشان امام خامنه ای و مردم عزیز خوزستان بالاخص همشهری های عزیز و خانواده های داغدار تبریک و تسلیت عرض می کنیم و از خداوند پیروزی نهایی مسلمانان جهان را مسئلت می نمائیم.

باشد که پایان راه ما نیز شهادت در راه شهید کربلا باشد …
🌷🌷🌷🌷

مجموعه پایگاه خبری یاران۳۱۳

__________
✅ عضویت در #یاران_۳۱۳:
@yaran313_ir
https://goo.gl/T2Haem

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :