ائتلاف بزرگ اصولگرایی رامهرمز اعلام موضع کرد:

بیانیه رسمی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز در حمایت از آقای اقبال محمدیان/ملاک حمایت، وضعیت فعلی شهر و حال فعلی نامزد است/از عموم مردم دعوت می کنیم به این گفتمان بپیوندند/متن بیانیه

139411201554412917081214

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز بعد از مدت ها جلسه و بررسی کارشناسی کاندیدای مورد نظر خویش را به مردم شریف رامهرمز و رامشیر معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار یاران۳۱۳ شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز بعد از اعلام اسامی سه نفر از نامزدهای موجود به مردم و سپس معرفی این سه نفر به شورای اصولگرایی استان خوزستان، هم اینک بعد از بررسی های متعدد گزینه مورد نظر خود را آقای اقبال محمدیان در نظر گرفته است و از عموم مردم رنجدیده و شریف شهرستان های رامهرمز و رامشیر می خواهد به این گفتمان بپیوندند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

بیانیه رسمی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز در حمایت از آقای اقبال محمدیان/متن بیانیه

شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز ضمن دعوت از مردم عزیز و فهیم شهرستان به شرکت گسترده و پرشور، در عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، توجه همشهریان عزیز را به توصیه های حکیمانه رهبر معظم انقلاب جلب می نماید که فرمودند: «نماینده ای را انتخاب کنید که در هنگام خطر خود را سپر بلای کشور نماید و کشور را به دشمنان نفروشد». بر مبنای این سخن حکیمانه توصیه می نمائیم که شرایط تبلیغاتی و انتخاباتی در شهرستان را رصد نموده و مطابق با آن تصمیم گیری نمایند.

امروز برخی با زر و زور و تزویر به دنبال تحمیل وکالت خود بر مردم می باشند؛ افرادی سودجو که به دنبال منافع گروهی و حزبی خود هستند. این خطر بزرگی است که امروز و فردای شهر و مصالح آن را تهدید می کند و اگر امروز به این پدیده شوم «نه» قاطع نگوئیم فردا دیر است و بلای آن دامن گیر تمام مردم شهرستان خواهد شد. لذا در راستای وظیفه ذاتی شورا جهت تنویر افکار عمومی مطالب ذیل به اطلاع مردم آگاه رسانده می شود.

  1. مردم فهیم شهرستان، نماینده ای را انتخاب نمایید که دارای شرایط یک نماینده مطلوب باشد، دارای فکر و برنامه و سلیقه باشد و در این راستا بر مناسبات قومی و قبیله ای و طایفه ای خط بطلان کشیده و تنها شایستگی ها را مد نظر قراد دهند.
  2. پر واضح است افرادی که هزینه های میلیاردی را برای جریان انتخابات پرداخت می کنند به فکر معیشت، سلامت و رفاه عمومی مردم نخواهند بود چرا که در صورت پیروزی در انتخابات، وامدار پولهای کثیفی خواهند بود که هزینه های تبلیغاتی آنها را پرداخت نموده و باید پاسخگوی آن باشند لذا فرصتی جهت پرداختن به امور شهر و استان و کشور نخواهند داشت و این ها همان نمایندگانِ زر و زور و تزویر هستند که بدنبال تحمیل خود بر مردم می باشند.
  3. شورای اصولگرایی وظیفه ذاتی خود می داند در عرصه های خطرناک که کیان نظام و انقلاب را هدف گرفته است خود را سپر نظام سازد لذا با توجه به شریط حال حاضر و با نکته سنجی در خصوص نامزدهای حاضر در عرضه انتخابات و ضمن تقدیر و تجلیل از برادران بزرگوار و نامزدهای محترمی که در جلسات شورای اصولگرایی شرکت نمودند این شورا، جناب آقای اقبال محمدیان را بعنوان نامزد شورای اصولگرایی معرفی نموده و مردم متدین و امت شهید پرور را، به حمایت از این نامزد دعوت می نماید.
  4. شورای اصولگرایی با هیچ کس و هیچ نهادی عهد برادری و اخوت نداشته و ندارد و این حمایت تا بدان جا خواهند بود که جناب آقای محمدیان بر طبق عهد و پیمان خود با مردم و مطابق با برنامه های ارائه شده عمل نماید و چنانچه خلاف این از جانب وی یا هر یک از منسوبین وی مشاهده گردد شورای اصولگرایی اولین منتقد و مخالف پان خواهد بود و برای جلوگیری از رویه غلط وارد عرصه خواهد شد.
  5. شورای اصولگرایی اصل مطالبه گری و پیگیری حقوق مردم و وعده های نامزد مورد نظر خود را هیچگاه فراموش نخواهد کرد و اولین مدعی و مطالبه گر حقوق مردم در این راستا خواهد بود لذا توصیه می نماید که وعده های انتخاباتی به گونه ای تنظیم شود که قابلیت اجرائی داشته باشد.
  6. شورای اصولگرایی توصیه برادرانه و مشفقانه به تمام دلسوزان انقلاب و نظام و تمام متدینین در این شرایط حساس و با توجه به تلاش جریان نامطلوب که بدنبال نفوذ در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نظام می باشد در یک جبهه واحد و متحد به این نظر تمکین نموده و در یک جبهه واحد به دنبال حفظ گفتمان انقلاب و نظام باشد.
  7. وجود ذاتی شورای اصولگرایی، عملکرد فرهنگی و ایجاد جبهه واحد حزب ا… در خلل منویات مقام معظم رهبری و گفتمان انقلاب و امام می باشد و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهد بست؛ لذا به تمام دلسوزان و علاقه مندان به امام و رهبری و کیان نظام اطمینان می دهد که در این راستا تلاش و سعی خود را خواهد نمود و دست خود را بری طلب همکاری و همیاری فکری و معنوی به سمت آنها دراز می نماید.

والسلام علی عبادا… الصالحین

شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز

۱/۱۲/۹۴

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :