یاران ۳۱۳ گزارش می دهد:

سفرنامه سلامت و امید رامهرمز همراه با حاشیه ها و جزئیات+عکس

به گزارش یاران ۳۱۳ به نقل از رامهرمزنیوز:به گزارش رامهرمزنیوز،برنامه سفرنامه سلامت و امید از سوی هلال احمر و با تلاش های دفتر شمس اله بهمئی نماینده مردم در مجلس،در ساعت ۱۵ روز گذشته برگزار گردید.

IMG_1149

به گزارش رامهرمزنیوز،برنامه سفرنامه سلامت و امید از سوی هلال احمر و با تلاش های دفتر شمس اله بهمئی نماینده مردم  در مجلس،در ساعت ۱۵ روز گذشته برگزار گردید.

در این برنامه،شمس اله بهمئی نمانیده مردم در مجلس،سمالی پور فرماندار،امام جمعه شهرستان،متینیان فرمانده سپاه ناحیه رامهرمز،ممبینی ریاست اداره آموزش و پرورش،طباطبایی ریاست اداره ارشاد،دکتر ایدنی ریاست دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپوراهواز،دکترخدادی مدیرجمعیت هلال احمر خوزستان و دیگر مسئولین شهرستان حضور داشتند.

IMG_1360

در ابتدای برنامه که به صورت زنده از شبکه سیمای خوزستان پخش می شد،حجت الاسلام موسوی امام جمعه محترم شهرستان  به ایراد سخن پرداختند و انفاق در راه خدا و کمک به بیماران سرطانی را یک امر پسندیده و الهی دانستند.

IMG_1218

در ادامه برنامه گروه ناشنوایان رامهرمز به اجرای سرو پرداختند که مورد تشویق جمعیت حاضر قرار گرفتند.

IMG_1270

IMG_1310

در این برنامه خیرینی  جهت حمایت از بیماران سرطانی مبالغ مختلفی از جمله ۵۰ میلیون تومان به هلال احمر شهرستان رامهرمز اهدا کردند،همچنین شمس اله بهمئی قول مساعدت۳۰۰میلیون تومان جهت راه اندازی دو پایگاه هلال احمر در شهرستان را داد و دکتر ایدنی از تجهیز بیمارستان مادر رامهرمز و مجهز شدن این بیمارستان به دستگاه سی تی اسکن خبرداد،امیدوار هستیم که این وعده ها بازهم به بایگانی  سپرده نشود و برای دلخوش کردن مردم نباشد.

IMG_1444

در حاشیه این مراسم پایگاه های پزشکی با حضور متخصصین قلب و پزشکان عمومی و نمایشگاه دفاع مقدس و همچنین آسیب های ماهواره توسط سپاه پاسداران برپا شد.

IMG_1200

IMG_1201

IMG_1148

IMG_1143

IMG_1136

IMG_1139

برچسب ها: اخبار رامهرمز ، رامشیر ، یاران ۳۱۳ ، سفرنامه ، سلامت ، نماینده ، فرماندار

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :