دبیر مردمی جشنواره فیلم عمار رامهرمز:

فیلم های جشنواره عمار در رامهرمز بزودی اکران می شود/اکران، متمرکز و سپس پراکنده است/جهت اطلاعات بیشتر به پایگاه خبری یاران ۳۱۳ مراجعه شود

عمار فیلم

سرویس فرهنگی-یاران۳۱۳؛ دبیر مردمی جشنواره فیلم عمار در رامهرمز از اکران متمرکز و پراکنده فیلم های عمار امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یاران ۳۱۳؛ داود مدرسی یان، دبیر مردمی جشنواره فیلم عمار در رامهرمز گفت: فیلم های ششمین دوره جشنواره عمار همانند سال های گذشته، امسال هم بر گزار می شود. امسال به علت فصلِ امتحانات دانش آموزان و دانشجویان نتوانستیم جشنواره در اوایل یا اواسط دیماه برگزار کنیم. اما برنامه داریم به امید خداوند متعال در اواخر دیماه جشنواره را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: بنا داریم اول جشنواره را به صورت متمرکز و به مدت یک هفته در شهرستان در یک مکان مشخص برگزار کنیم سپس بعد از اکران متمرکز، اکران های های پراکنده را در سطح مساجد، حسینیه ها، نماز جمعه، مدارس، ادارت و غیره داشته باشیم.

مدرسی یان با تأکید به اهمیت این جشنواره افزود: جشنواره عمار صرفاً چند فیلم و چند اکران نیست. جشنواره به دنبال ترویج گفتمان انقلاب اسلامی و ترویج ارزش های الهی است. جشنواره نقش یک عمار را دارد برای فرماندهی انقلاب.

دبیر مردمی جشنواره فیلم عمار رامهرمز ضمن دعوت از همه مسئولین، فعالان فرهنگی و سیاسی و مردم تأکید کرد: این جشنواره کاملاً مردمی است اما دستگاههای می بایست به این امر کمک کنند چرا که از سوی رهبر حکیم انقلاب توصیه شده است.

ایشان در پایان گفت: از همه فعالان شهرستان دعوت می کنیم که جهت همکاری در اکران های متمرکز و پراکنده با ما همکاری کنند. اگر مساجد، حسینیه ها، مدارس، ادارت و پایگاه های بسیج می خواهند اکران داشته باشند می توانند از طریق سامانه زیر نام و نام خانوادگی، مکان اکران، زمان اکران و نوع مخاطبین را ارسال نمایند.

در صورت درخواست اکران و یا همکاری در اکران فیلم ها، نام و نام خانوادگی خود را به همراه نام مکان، زمان پیشنهادی اکران و نوع مخاطبین(دانش آموز یا دانشجو یا طلبه یا …) را به سامانه زیر ارسال نمائید.

۱۰۰۰۲۸۷۸

این خبر را به اشتراک بگذارید :