یاران۳۱۳ گزارش می کند:

سخنرانی متهم اختلاس و فساد اقتصادی در برنامه های تبلیغاتی آقای نماینده

سرویس اقتصادی- یاران۳۱۳: حضور یک فرد متهم به اختلاس و فساد اقتصادی در ماه های اخیر در برنامه های آقای نماینده بسیار ملموس و علنی شده است.

به گزارش یاران۳۱۳؛ عضو شورای شهر سابق شهرستان رامهرمز که به اتهام اختلاس و فساد اقتصادی به همراه شهردار وقت و برخی پرسنل شهرداری وقت دستگیر شده و چندین ماه نیز در زندان به سر می بردند و به گزارش برخی منابع با وثیقه نیز آزاد می باشند در کنار آقای نماینده و سخنرانی  در برنامه های تبلیغاتی آقای نماینده بسیار نگران کننده و مشکوک است.

فردی که به اتهام اختلاس در شهرداری به همراه شهردار وقت دستگیر شد به زندان اهواز منتقل و ماه ها در زندان وقت گذرانده است و پرونده ایشان و شهردار وقت یعنی آقای الف، هنوز در جریان است و هر دو با قرارِ وثیقه آزاد شده اند و دادگاه آنها هنوز به سرانجام نرسیده است!

متهم اختلاس پای ثابت برنامه های تبلیغاتی آقای نماینده بوده است و اخیراً نیز در مجامع عمومی برای آقای نماینده سخنرانی می کند. حال سؤال اینجاست که این شخص با این سابقه در کنار نماینده و پشت تریبون تبلیغاتی آقای بهمئی چه می کند؟ آیا عموم مردم فراموش کرده اند که این متهم چه سوءاستفاده های اقتصادی داشته است؟ آیا مردم زندانی شدنِ ایشان به اتهام اختلاس و آزادی با قرارسنگین وثیقه را فراموش کرده اند؟

مردم شریف رامهرمز و رامشیر می بایست شاخصِ دوریِ نماینده از کانون های قدرت و ثروت و فساد را حتماً و حتماً جهت انتخاب یک نماینده صالح و مطمئن در نظر بگیرند و برای همیشه دست عناصر سوءاستفاده گر را از شهرستان کوتاه کنند.

انتهای خبر/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :