یاران۳۱۳ گزارش می کند:

مقاومت مهندس محمدرضا بهمئی در برابر آقایان شمس الله و حیدر بهمئی و یک جریان خاص هنوز ادامه دارد/آیا با وجود کنار رفتنِ محمدرضا، شمس الله توان رقابت دارد؟

سرویس سیاسی- یاران۳۱۳؛ فشارهای یک جریان خاص بر آقای مهندس محمدرضا بهمئی نامزد این دوره از انتخابات مجلس کماکان ادامه دارد.

Slide1

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳ بعد از شروع ثبت نام نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم، برخی بداخلاقی ها و سیاسی کاری ها بازهم سعی داشته است که فضای انتخابات را آلوده کند. از همان بدو ثبت نام، فشارها و لابی های برخی نامزدها بر نامزدهای دیگر شروع شد. فشارهای یک جریان خاص بر مهندس محمدرضا بهمئی اما این بار در نوع خود منحصر بفرد است.

مهندس محمدرضا بهمئی نماینده سه دوره شهرستان های رامهرمز و رامشیر و نامزد این دوره از انتخابات تحت فشارهای شدید انتخاباتی لیدرها و حامیان نماینده فعلی یعنی آقای شمس الله بهمئی قرار گرفته است بطوریکه برخی سعی کرده اند برای کنار کشیدنِ محمدرضا بهمئی از ظرفیت برخی چهره های استانی و حتی کشوری در حد وزرا استفاده کنند.

این عده پیروزی کاندیدای خود را منوط به کنار کشیدنِ آقای محمدرضا بهمئی می دانند حال آنکه آقای شمس الله بهمئی با توجه به عملکرد ضعیف خود در این چهار سال شانسی برای ورود به مجلس را تاکنون پیدا نکرده است اما معلوم نیست چرا برخی حیاتِ خود را در مماتِ دیگران یافته اند؟

آیا این بداخلاقی سیاسی می تواند مقاومت مهندس محمدرضا بهمئی را بشکند و یا ایشان مطابق با شعارها و آرمان های خویش تا آخرین لحظه در صحنه می ماند؟ مهندس در جلسه گفته بود:«من اگر معترض وضعیت این روزها نبودم نمی آمدم، کنار نمی کشم و قاطعانه در این مسیر پیش خواهم رفت».

یکی از افرادی که در این زمینه سعی کرده است به انحاء مختلف بر فشارها بر مهندس محمدرضا بهمئی بیافزاید آقای حیدر بهمئی به عنوان مسئول شرکت ملی حفاری ایران است. آیا اساساً ورود آقای حیدر بهمئی به انتخابات و به این شکل قانونی است؟ آیا ایشان در کنار ورود به انتخابات رامهرمز و رامشیر از اموال بیت المال هم استفاده می کند یا نه؟ آیا مردم رامهرمز و رامشیر تحمل دخالت حیدر بهمئی در انتخابات رامهرمز را دارند؟ و در آخر آیا مقاومت محمدرضا در برابر فشارهای حیدر بهمئی خواهد شکست؟

باید دید و به انتظار نشست که تا در آخر گفتمان محمدرضا بر مبنای اخلاق و راستگویی خواهد چرخید که بارها تأکید کرده است برای خدمت به مردم تا آخرین لحظه خواهم ماند و یا اینکه فشارهای برخی افراد نظیر حیدر بهمئی، ایشان را از روز انتخابات بر می گرداند تا فضای انتخابات را به قول خودشان مهندسی کنند؟ اما بی تردید باید دانست با حضور یا بدون حضور جناب مهندس بهمئی نماینده اسبق رامهرمز و رامشیر، آقای شمس الله بهمئی نماینده فعلی این حوزه، بعید است این دوره به مجلس برود.

انتهای خبر/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :