🔴 اقدام قابل تقدیر فرماندار رامهرمز

🔹بعد از انتشار #هفته_نامه #سلمان_دیار با تیتر انتقادی نسبت به مسئولین شهری و استانی درباره #نتایج_آزمون_استخدامی #شرکت_سیمان متأسفانه فرماندار باغملکی هفتکل سعی کرده با حاشیه سازی و سوءاستفاده از احساسات مردم شریف هفتکل اصل مسئله که همان “عدم انتشار نتایج آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان” است را به فراموشی بسپرد.

🔹واقعیت آن است این شرکت تاکنون نه سودی برای مردم محروم هفتکل داشته و نه سودی برای مردم رامهرمز! و این دعواهای ساختگی و حاشیه‌ای که از سوی برخی افراد مطرح می شود هیچ سودی برای دو شهر ندارد؛ اما به هر شکل طبق قانون و مصوباتی که در سالهای اخیر در محل اداره کل صنعت معدن و تجارت استان و استانداری با حضور مسئولین دو شهر صورت گرفته است می بایست سهم رامهرمز از استخدامی ها و درآمد و مالیات با توجه به آب، برق و گاز و آلودگی شرکت برای مردم این شهر و باتوجه به جمعیت چندبرابری نسبت به هفتکل، ۷۰ درصد باشد که تاکنون این مسئله محقق نشده است. جالب تر آنکه اساساً برای مردم هفتکل هم سودی نداشته است.

🔹اما به هر شکل اقدام فرماندار رامهرمز در پاسخ منطقی و قانونی و مستدل به تمامیت خواهی فرماندار هفتکل شجاعانه و به موقع بود. حذف رامهرمز از ارتباط با شرکت سیمان، ولو به حرف، موجب ایجاد ناراحتی و چه بسا تشنج در رامهرمز می‌شود و این موضوع شوخی بردار نیست و جناب فرماندار هفتکل نباید به خود اجازه می داد اینگونه صحبت کند. مسئولین مربوطه نیز از ترس های کاذب باید خارج شده و نباید از حق و حقوق شهرستان کوتاه بیایند.

🔹بی تردید حضور نیروهای بومی رامهرمز در مناصب تصمیم گیری در ستاندن حق رامهرمز مؤثر است وگرنه شاید برخی بگویند که چندصباحی اینجاییم و سپس در محل دیگر خدمت می کنیم! قطعاً سایر مسئولین رامهرمز نباید از این حق قانونی و طبیعی کوتاه بیایند.

🔹اما اینکه چرا فرماندار رامهرمز دلیل عدم اعلام نتایج را اعلام نمی‌کند با اینکه این آزمون سال قبل انجام شده و ایشان چند ماهی است که فرماندار رامهرمز شده بی ارتباط نیست.

🔹تدبیری که مجموعه خبری ما در این باره گرفت این بود که با دفاع از اقدام فرماندار رامهرمز موجب تقابل بین رسانه های رامهرمز و هفتکل خواهیم شد و این کار را نکردیم و هر دو فرماندار را به پرداختن به اصل موضوع نتایج آزمون شرکت سیمان توصیه کردیم. لکن اقدام اهانت آمیز یک کانال خبری ناشناس بدون مجوز در هفتکل و همچنین اقدام خارج از انصاف برخی از کانال های خبری بدون مجوز شهرستان رامهرمز در رابطه با اقدام فرماندار رامهرمز که به وی هم حمله کردند، بسیار زشت و نادرست است که اگر ایشان فرزند این منطقه نمی بود موجب دلسردی ایشان می‌شد.

🔹علی ای حال مجموعه خبری قانونی و صاحب مجوز رامهرمز ضمن تشکر از اقدام جناب ممبینی از ایشان صمیمانه تقاضا دارد با همین رویکرد شجاعانه دلیل عدم اعلام نتایج آزمون را بررسی و اعلام نماید. هم جوانان رامهرمز و هم جوانان هفتکلی که در این آزمون شرکت جسته اند بعد از ۱۰ ماه هنوز منتظر پاسخند!

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :