فرماندار رامهرمز در گفتگو با یاران۳۱۳:
أخذ مبلغ بابت جشن دهه فجر با دستورالعمل استانداری است/مسئول اصلی این کار بخشدار مرکزی است!

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامهرمز گفت: اخذ مبلغ از شهرداران و دهیاران برای جشن دهه فجر با دستورالعمل استانداری انجام شده است

عبدالرضا احسانی نیا فرماندار شهرستان رامهرمز در گفتگو با یاران۳۱۳ گفت: طبق دستور العمل ابلاغی استاندار خوزستان و معاونت امنیتی استانداری برای اولین بار که تاکنون سابقه نداشته از بخشداری ها و شهرداری ها خواسته شده جهت برگزاری باشکوه جشن های دهه فجر و تشویق مردم جهت حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن مبالغی جهت آذین بندی خیابان ها و معابر تخصیص داده شود.

فرماندار رامهرمز افزود : در همین راستا پس از دریافت دستورالعمل ارسالی استانداری به بخشداران دستور داده شد مبالغی در همین راستا از دهیاری ها دریافت گردد.

احسانی نیا ادامه داد: البته بنده در جزئیات نیستم و نمیدانم که از شهردار یا دهیاران چقدر گرفته شده و چگونه گرفته شده و کجا هزینه شده است و در این رابطه بخشدار مرکزی مسئول است و شما می توانید از ایشان سؤال بپرسید.

پایگاه خبری یاران۳۱۳ روز گذشته با درج مطلبی با عنوان “أخذ مبالغی از دهیاران به عنوان برگزاری جشن های فجر” از مسئولین خواست نسبت به این مسئله پاسخگو بوده و شفاف سازی کنند. همچنین برخی دهیاران در گفتگو با یاران۳۱۳ این اقدام را تأیید کرده و گفتند: ما مجبور شدیم مبلغی را پرداخت کنیم اما در ازای آن مقادیری پرچم و ریسه به ما داده شد که ارزش آنها کمتر از ۱۰۰ هزار و ۵۰ هزارتومان بوده است.
حال نوبت بخشدار مرکزی رامهرمز است که جزئیات این اقدام را برای مردم مطرح کند که مجموع مبالغ أخذ شده چقدر بوده و در کجا هزینه شده است.

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :