یاران۳۱۳ گزارش می دهد:

اقدامات و پیگیری های سه ماهه محمدیان تقریباً با ۴ سال نمایندگی بهمئی برابری می کند/تخریب های همین مدت کم هم با آن ۴ سال برابری می کند

Slide1

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳؛ نماینده سابق رامهرمز و رامشیر  که در طول ۴ سال نمایندگی زحماتی هم داشته و قطعاً پیگیری هایی هم داشته اما در طول ۴ سال نه بین مردم دیده شده و نه به تماس های مردمی یا رسانه ها پاسخگو بوده و نه هم مسئول دفتر ثابت و مناسبی داشته که بتواند کار مردم را راه اندازی کند، حالا برخی فعالیت های خود را شروع کرده است.

ریزش رای ۳۴ هزارنفری به ۱۹ هزار نفر چیزی نیست که بتوان به سادگی از آن گذشت. ضرباتی که در طول ۴ سال گذشته به شهر وارد شد را شاید چندین سال طول بکشد تا بتوان جبران کرد. در طول این ۴ سال رامهرمز به لحاظ آموزش و پرورش و آموزش عالی دانشگاه ها و همچنین عمران و آبادی و زیباسازی شهر و بخش بهداشت و درمان و زیست محیطِ، پیشرفتِ بسیار کم و در برخی حوزه ها حتی پسرفت نیز داشته است. رامشیر که نسبت به رامهرمز در بخش های بیشتری دچار عقب ماندگی است.

امروز اما ۶-۷ ماه از انتخابات اسفندماه می گذرد و قریب سه ماه است که نماینده جدید بر سر کار آمده و در همین مدت کم پیگیری هایی که داشته و مجوزهایی که کسب نموده با تمام آن ۴ سال برابری می کند. نماینده فعلی – اقبال محمدیان- علی رغم اینکه هنوز فرصت پیدا نکرده است تا همه حوزه ها را از حالت انفعال درآورد اما در طول همین ۳ ماه الحق و الانصاف پیگیری های مفیدی برای شهرها و روستاها انجام داده است.

اما دغدغه ما در این نوشتار فعالیت های اخیر نماینده سابق در شهرستان است که شروع شده و جلسات تشکیلاتی شان از حالا تا انتخابات بعد به راه افتاده! تازه حضور این عزیزان در مراسمات فاتحه نیز پررنگ شده است و متأسفانه تخریب نماینده فعلی هم به انحاء مختلف شروع شده! که باید به این عزیزان بگوئیم برادران و خواهران منصفانه عمل کنید و بگذارید حداقل یک تا دو سال از نمایندگی جناب محمدیان بگذرد اگر کاری برای شهر و مردم انجام نداد شک نکنید که ما هم به صف منتقدین می پیوندیم. اما تخریب از حالا تا ۴ سال دیگر هم به شهر ضربه می زند هم به نماینده ضربه میزند و هم مردم را ناراحت می کند. رقابت انتخاباتی و تبلیغاتی هم حدی دارد. نه اینکه از حالا تا ۴ سال دیگر شما خط تخریب را فعال کنید. بعنوان منتقد آقای بهمئی در سال های گذشته به شما عرض می کنیم ما تا ۳ سال و ۳ ماه در قبال آقای بهمئی حرفی نزدیم و سکوت کردیم و کوچکترین نقدی را رسانه ای نکردیم. همه انتقادات ما در ماه های پایانی شروع شد. اما حقیقتاً حجم تخریب های این سه ماه علیه آقای محمدیان شاید با مجموعِ انتقادات به آقای بهمئی در ۴ سال گذشته برابری کند. آیا این عادلانه و منصفانه است که برخی در فضای مجازی هرگونه دروغ و تخریب و تهمتی را روا دارند؟

به نماینده محترم سابق مان عرض می کنیم شما هم اکنون باید در دانشگاه ها فعالیت خود را از سر بگیرید و اگر این تبلیغات که شما به عنوان مشاورِ معاونِ وزیر نفت انتخاب شده اید راست باشد واقعاً نگران کننده و ناراحت کننده است. چرا که شما تخصصی در نفت ندارید بهتر است به دانشگاه و درس و کلاس برگردید. اگر هم می خواهید در انتخابات آینده رامهرمز و رامشیر شرکت کنند صاحب اختیارید اما شروع تبلیغات از هم اکنون واقعاً ناصحیح و نابجاست. بگذارید نماینده فعلی کارش را شروع کند و سعی کنید وی را همراهی کرده و نکات مورد نیاز و تجارب خود را در اختیار ایشان قرار دهید.

یاران۳۱۳ از همه کاندیداهای انتخابات قبل و من جمله نماینده فعلی آقای محمدیان درخواست می کند که سعی کنید همه با هم برای اعتلا و پیشرفت رامهرمز و رامشیر رفیق و همراه و همزبان و همدل باشید. آقای محمدیان سعی کند از تجارب همه نمایندگان قبلی استفاده کرده و آنها نیز سعی کنند تجارب خود را در اختیار نماینده جدید قرار دهند. اگر همه دلسوز این دو شهر هستید این توصیه را قبول کنید. مردم از شما انتظار دارند. هم اکنون دیگر فرصت رقابت نیست فرصت خدمت است در کنار همدیگر.

انتهای گزارش/

این خبر را به اشتراک بگذارید :