آخرین نتیجه نظرسنجی اینترنتی یاران ۳۱۳:

درصورت تأیید همه رقابت بین این سه نفر است+ اسامی و نتیجه

سرویس سیاسی- یاران۳۱۳: نظرسنجی اینترنتی پایگاه خبری یاران۳۱۳ بعد از چند روز هیجانی در بین مخاطبین فضای مجازی بالاخره به پایان رسید و صحنه رقابت را اینگونه پیش بینی می کند که رقابت اصلی بین سه نفر اول است. البته ناگفته نماند در صورت عدم حضور کاندیدهای رد شده احتمال تغییر آرایش بسیار زیاد است.

هرچند برخی از حامیان برخی از کاندیداها با بداخلاقی و تخریب نسبت به این نظرسنجی موضع گرفتند اما هجوم فوج فوج کاربران فضای مجازی به این سایت باعث شد ترافیک پهنای باند سایت سنگین شده و در نتیجه سرعت سایت نیز کُند شود. سرانجام بعد از یک هفته بیش از ۳۰۰۰ نفر در این نظر سنجی شرکت کرده که نتایج آن بدین شرح است:

  1. اقبال محمدیان                   ۱۵۸۹ رأی – ۴۸%
  2. سیدناصر موسوی              ۱۳۸۰  رأی – ۴۳%
  3. هوشنگ کمایی                 ۱۱۲ رأی – ۳%
  4. ابراهیم متینیان                 ۸۵ رأی –۸%
  5. شمس الله بهمئی            ۶۷ رأی – ۲ %
  6. محمدرضا بهمئی              ۳۹ رأی _ ۱٫۲%
  7. سایر نامزدها                    ۳۷ رأی _ ۱%

یاران۳۱۳ قصد دارد در آینده ای نه چندان دور نظرسنجی پیامکی که ضریب اطمینان آن بسیار بالاتر از نظرسنجی اینترنتی است را کلید بزند. چرا که برخی از کاندیداهای تأیید شده نسبت به اینکه اسامی آنها در این نظرسنجی در نظرگرفته نشده است اعتراض کرده و همچنین برخی از کاندیداها اعلام کرده بودند که حامیان اصلی آنها دسترسی به اینترنت ندارند.

بدین ترتیب با نظرسنجی پیامکی حضور همه کاندیداها در نظر گرفته می شود و درنتیجه هرکسی با هر شماره همراه فقط یکبار حق رأی خواهد داشت.

 

 

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :