سخنگوی شورای اصولگرایی رامهرمز:

جمع بندی ما به سه نفر رسیده است و از بین این سه نفر به یک نفر می رسیم/نظر استان و مرکز هم مهم است/همه باید پایبند وحدت اصولگریان باشیم/این وحدت و ائتلاف باقی خواهد ماند+ اسامی

JPG-172x132

سرویس سیاسی – یاران ۳۱۳: سید امین کشاورز، سخنگوی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز در گفتگو با یاران ۳۱۳ از جمع بندی اولیه و اعلام حمایت این مجموعه از نامزدهای انتخاباتی مورد نظر شورا خبر داد.

به گزارش خبرنگار یاران ۳۱۳، سید امین کشاورز، سخنگوی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز، در گفتگو با یاران۳۱۳ گفت: بعد از چند ماه تلاش بی وقفه، ساعت ها جلسه و با در نظر گرفتن شاخصه های موجود در بیانات حضرت امام (ره) ، مقام معظم رهبری (مدظله عالی) ، قانون اساسی ، تحقیقات میدانی و مناظره ای و جلسات چندین ساعته با تعدادی از نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم و با مشورت گرفتن و نظر خواهی از تعدادی از فعالان فرهنگی ، سیاسیِ شاخص شهرستان و طبق نیاز موجود در سطح کلان کشور و حتی با یک نگاه خاص به شهرستان به جمع بندی مذکور رسیده و امید است که با توکل بر خداوند توانسته باشیم در اولین گام نظری خود در عرصه انتخابات به نتیجه شایسته ای رسیده باشیم.

کشاورز افزود: ناگفته نماند مردم شریف شهرستان رامهرمز خود به این امر واقفند که شرایط این دوره انتخابات بسیار حساس بوده و شورای اصولگرایی شهرستان ضمن اعلام لیست اولیه خود، از مردم شریف شهرستان عاجزانه خواهشمند است با توجه به حساسیت انتخابات اسفند ماه سال جاری حضور حداکثری خود را همچون گذشته و حتی بهتر از گذشته، پای صندوق های رای در ۷ اسفند ۹۴ به نمایش بگذارند و با یک نگاه دور از قومیت گرایی و صرفا بر اساس شاخص های مطروحه نیاز کشور به شخص مورد نظر خود رای داده و باشد که ان شاءالله انتخابات سال ۹۴ خاری دیگر در چشم دشمنان دخلی و خارجی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد.

ایشان ادامه داد: ضمنا باید عرض نمایم بعد از لیست اولیه که شامل سه نفر از نامزدهای انتخاباتی می باشد ، وقت زیادی برای معرفی یک نفر باقی نمانده است ، ولی در حال حاضر سه نفر از کاندیدا با در نظر گرفتن تمامی شاخص ها، مورد نظر بوده و امید است مردم شریف شهرستان در این مسیر ما را همراهی نمایند.

سخنگوی شورای اصولگرایی در ادامه نام نامزدهای مورد توافق اولیه را مطرح کرد: آقایان هوشنگ کمایی، اقبال محمدیان و ابراهیم متینیان ۳ نفر مطرح در نظر شورای اصولگرایی هستند که می بایست در روزهای آتی از این سه نفر به یک نفر برسیم. ما حتماً با این بزرگواران جلسه می گیریم و سؤالات و ابهامات خود را از این دوستان می پرسیم از همه فعالان و دلسوزان شهرستان رامهرمز  و رامشیر نیز نظرخواهی می کنیم تا إن شاءالله به یک گزینه برسیم. قطعاً هماهنگی با استان نیز نیاز ماست و با دوستان استان و مرکز نیز هماهنگی کرده تا یک نفر را معرفی کنیم. تلاش هم می کنیم که این عزیزان به ائتلاف برسند. اگر به ائتلاف برسند پیروزی قطعی با ماست.

yaran313.ir

سیدامین کشاورز دلیل عدم معرفی یک نفر را نیز این چنین بیان کرد: بحث افراد ردصلاحیت شده برای ما مهم است. احتمال اینکه برخی از این افراد تأیید شوند وجود دارد. در صورت تأیید برخی از این افراد ما باید جمیع شرایط را نگاه کنیم و به فکر رقابت جدی باشیم. نمی توانیم احساسی و برمبنای القائات و یا شایعات تصمیم بگیریم. تصمیمات ما بر مبنای اسناد مکتوب، فیلم و عکس و دیگر اسناد از این دست، استوار است.

ایشان در پایان افزودند: ضمنا از کلیه عزیزان که در این راه به ما کمک نمودند کمال تشکر و قدردانی را داریم، از استقبال مردم تشکر می کنیم و انتظار داریم برخی افراد و اشخاص این وحدت و ائتلاف جدی که در سراسر کشور بوجود آمده است با توهمات ذهنی و شایعات و مسائل فرعی و غیرضروری بهم نزنند و همه باید پایبند باشیم.

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :