۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » فرهنگی » ویژه ها
  • شناسه : 2794
  • ۳۱ تیر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۲

پایگاه خبری یاران۳۱۳ جهت تکمیل کادر رسانه ای خود، کارگاه رسانه و آموزش خبرنگاری در رامهرمز برگزار می کند+تماس بگیرید

مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳: جهت تکمیل تیم رسانه ای و کادر محتوایی و فنی یاران۳۱۳ در نظر داریم کارگاه آموزش رسانه و خبرنگاری را برگزار می کنیم.

عضویت در یاران۳۱۳ از طریق کارگاه رسانه و آموزش خبرنگاری+تماس بگیرید

پایگاه خبری یاران۳۱۳ جهت تکمیل کادر رسانه ای خود، کارگاه رسانه و آموزش خبرنگاری در رامهرمز برگزار می کند+تماس بگیرید

IMG_4791

سرویس فرهنگی – یاران۳۱۳؛ مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳: جهت تکمیل تیم رسانه ای و کادر محتوایی و فنی یاران۳۱۳ در نظر داریم کارگاه آموزش رسانه و خبرنگاری را برگزار می کنیم.

داود مدرسی یان مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳ گفت: به علت ضعف محتوایی و فنی و همچنین کمبود نیرو ما این دوره را برگزار خواهیم کرد و نهایتاً از بین افراد تعدادی جهت فعالیت در یاران۳۱۳ مشخص خواهند شد.

وی افزود: فعالیت در یاران۳۱۳ کاملاً خودجوش و رایگان است و به علت اینکه نهادهای مسئول تاکنون یک ریال هم به این پایگاه خبری کمک نکردند ما حتی در تأمین نیازهای اولیه خود مثل تهیه یک دفتر معمولی درمانده ایم و تمامی هزینه ها از جیب دوستان فعال در این پایگاه پرداخت می شود.

مدرسی یان از همه فعالان رسانه ای شهرستان رامهرمز ضمن دعوت به حضور در این کارگاه اشاره کرد: این دوره دو روزه خواهد بود و افراد برای شرکت در این کارگاه می بایست حتماً ثبت نام کنند. مخاطبین می توانند دانشجو، فارغ التحصل و روحانی و طلبه و حتی شاغل هم باشند. فعالیت در این رسانه هیچ محدودیتی ندارد. با توجه به اینکه حجم فعالیت ها عمدتاً در فضای مجازی برگزار می شود افراد می توانند همکاری خود را در فضای مجازی با ما ادامه دهند. دوره در بازه زمانی یک ماه آینده برگزار می شود.

برای ثبت نام در کارگاه رسانه و آموزش خبرنگاری با این شماره تماس بگیرید:

۰۹۱۶۰۳۲۱۳۱۱

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.