یک منبع آگاه در گفتگو با یاران ۳۱۳:

تا این لحظه هیچگونه تصمیم گیری و جمع بندی از بررسی صلاحیت کاندیداهای رامهرمز و رامشیر صورت نگرفته است/مردم به شایعات توجه نکنند/احتمال عدم احراز صلاحیت سه نماینده فعلی، سابق و اسبق وجود دارد

سرویس سیاسی-یاران ۳۱۳؛ یک منبع آگاه در گفتگویی کوتاه با یاران ۳۱۳ به برخی شایعات درخصوص رد صلاحیت برخی از کاندیداهای حوزه انتخابیه رامهرمز و رامشیر واکنش نشان داد.

به گزارش یاران ۳۱۳ به نقل از یک منبع موثق، تاکنون هیچگونه جمع بندی و تصمیم گیری در خصوص کاندیداهای رامهرمز و رامشیر نشده است و برخی حرف های درحد شایعه و یا احتمال است.

باتوجه به اینکه اعلام نتیجه مرحله استانی بررسی صلاحیت ها با هماهنگی با هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات در وزارت کشور اعلام می شود تاکنون هیچگونه جمع بندی در خصوص صلاحیت نامزدها نشده و حرف های انتشار شده در فضای مجازی بعضاً احتمال یا شایعه است.

این منبع آگاه که نخواسته نام وی فاش شود گفت: احتمال اینکه نماینده فعلی و نماینده قبلی و اسبق رامهرمز و رامشیر تأیید نشوند وجود دارد البته باز باید ببینیم نظر هیئت مرکزی که روز شنبه به استان اعلام می شود چیست؟ و باید تا شنبه صبر کنیم.

وی در پایان از مردم شریف رامهرمز و رامشیر خواست که به شایعات توجه نکرده بلکه اخبار را از مجاری قانونی و خبرگذاری های قانونی و رسمی مطلع شوند.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :