🔹واکنش #خانم_مریم_سرکهکی به شایعات اخیر:

✳️من با افتخار میگویم که لر هستم/تزریق سم توسط یک عده مریض دیگر جواب نمی دهد/این شایعات توسط افراد مریض تولید و منتشر می شود.

Screenshot_۲۰۱۶-۰۷-۳۰-۱۵-۲۴-۳۱

🔹سرویس سیاسی- #یاران۳۱۳؛ خانم #مریم_سرکهکی عضو #شورای_شهر_رامهرمز در گفتگو با خبرنگار یاران۳۱۳ نسبت به انتشار شایعه ای در کانال تلگرامیِ یک سایت غیرقانونی و بدون مجوز، واکنش نشان داد و گفت: این شایعات توسط افراد مریض تولید و منتشر می شود و هدفشان هم این است که مردم را نسبت به انتخابشان دلسرد  کنند.

🔹وی ادامه داد: تزریق سم در جامعه به این روش های غیراخلاقی جواب نمی دهد. مردم عملکرد می خواهند.
🔹سرکهکی با تأکید بر اینکه من خودم لر هستم، گفت: من با افتخار می گویم که لُر هستم و شخصاً به شهرستان شهیدپرور #باغملک و مردم باصفایش ارادت دارم. من خودم لُر هستم آیا کسی علیه اصالت خودش حرف میزند.

🔹عضو شورای شهر همچنین بر بی اساس خواندن این شایعات تدکید کرد و افزود: این ها عده ای مریض هستند که به راحتی تهمت میزنند و می خواهند با این شایعات و تهمت ها مردم را نسبت به انتخابشان دلسرد کنند. آیا این ها شجاعت دارند رودرو شوند و یا اسنادشان اعم از فیلم یا صوت را به مردم عرضه کنند؟ چند سالی است که عده ای مریض این شایعه را درست کرده اند و پخش می کنند اما من همیشه در کنارِ مردم عزیز رامهرمز و باغملک و همه اقوام در این شهر زندگی کرده و در شورای شهر نیز خدمت کرده ام و ثمره این خدمت هم انتخاب چندباره توسط همین مردم عزیز بوده است.

🔹خانم سرکهکی در پایان گفت: حق شکایت و پیگرد قانونی برای من محفوظ است که پیگیری کنم چه افرادی این شایعات را تولید و منتشر می کنند تا مردم را به من بدبین کنند و اختلاف بیاندازند. حال که نماینده جدیدی آمده همه باید دست به دست هم دهیم و مشکلات شهر را برطرف کنیم اما عده ای پیشرفت شهر را نمی خواهند و به دنبال حاشیه سازی های بی مورد هستند.

✅ گفتنی است اخیراً یک سایت غیرقانونی و بدون مجوز بر اساس یک شایعه خبری مبنی بر توهین خانم سرکهکی به مردم باغملک منتشر کرده که خانم سرکهکی سریع و صریح تکذیب کرده و مدعیان را به حضور رودرو و یا ارائه سند دعوت کرده است.

پایان خبر/

✅ عضویت در یاران۳۱۳:
https://goo.gl/T2Haem
@yaran313_ir

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :