سفیدپوست رفت، ظاهری آمد

🔹 صبح امروز مراسم تودیع و معارفه فرماندهی نیروی انتظامی رامهرمز برگزار شد که طی آن حجت‌اله سفیدپوست تودیع و مراد ظاهری معارفه شد.

🔹 دوران ۳ سال اخیر که سرهنگ سفیدپوست فرماندهی نیروی انتظامی را در رامهرمز برعهده داشت علی رغم زحمات ایشان و پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی، جزو بدترین سال‌های امنیتی رامهرمز بود که درگیری در پتک باغملک به شهرستان رامهرمز نیز کشیده شد که طی آن چندین نفر کشته شدند. افزایش قتل و خشونت، افزایش نزاع‌های دسته جمعی، افزایش تیراندازی در سطح شهرستان تنها بخشی از مشکلات امنیتی رامهرمز در چندسال گذشته بوده است.

🔹 تیراندازی به منزل سرهنگ سفیدپوست که بالاخره علت و عامل آن مشخص نشد یکی از حاشیه‌هایی بود که برای اولین بار در زمان ایشان اتفاق افتاد که تاکنون سابقه نداشت به منزل فرمانده نیروهای نظامی شهر تیراندازی شود!

🔹 رها کردن طرح امنیت اخلاقی که سال‌های پیش طی عنوان گشت ارشاد و همچنین رشد شب‌گردی‌ها و شب‌نشینی اراذل و اوباش در پارک‌ها و حاشیه شهر، مبارزه با مواد مخدر و خرده‌فروش‌های منطقه زمین شهری و سایر مناطق و روستاها نیز جزو مطالبات اصلی مردم بود که بر زمین ماند.

🔹 یاران۳۱۳ برای ایشان دعا و آرزوی موفقیت کرده و امیدوار است فرماندهی جدید آقای مراد ظاهری بتواند آن بخش مشکلات شهرستان را که در حوزه وظایف و اختیارات ایشان است را به نحو احسن انجام دهند و آمادگی خود را جهت همکاری با ایشان اعلام می‌نماید.

پایان گزارش/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :