سوءاستفاده از اعتبار یاران۳۱۳ در اذهان عمومی:

یاران۳۱۳ شایعه منتسب به این پایگاه خبری مبنی بر انصراف یکی از نامزدهای مطرح را تکذیب می کند/آقایان سیدناصر موسوی، محمدرضا بهمئی، اقبال محمدیان، شمس اله بهمئی، ابراهیم متینیان و هوشنگ کمایی و سایرین کماکان در صحنه انتخابات مانده اند/یاران۳۱۳ از طریق پلیس فتا این رفتار ضداخلاقی را پیگیری می کند

تکذیب 2

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ در چندساعت اخیر شایعه ای مبنی بر انصراف برخی از کاندیداهای مطرح شهرستان رامهرمز توسط افراد ناشناس در فضای مجازی منتشر شده است که مدعی شده اند یک کاندیدا انصراف داده است. این شایعه با لینک های سایت های نسیم آنلاین، آرانیوز، مجلس خوزستان، خوزنیوز، یاران۳۱۳ و چند سایت دیگر منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳ شایعه ای توسط افراد ناشناس مبنی بر انصراف برخی از کاندیداهای مطرح منتشر شده است که از لینک برخی سایت های معتبر سوءاستفاده شده است.

پایگاه خبری یاران۳۱۳ این شایعه را به شدت تکذیب کرده و اعلام می دارد همه کاندیداهای مطرح اعم از آقایان سیدناصر موسوی، محمدرضا بهمئی، اقبال محمدیان، شمس اله بهمئی، ابراهیم متینیان و هوشنگ کمایی و سایرین در صحنه انتخابات حضور دارند.

یاران۳۱۳ این حق را برای این پایگاه خبری محفوظ می داند و قطعاً از طریق پلیس فتا این حرکت زشت و ناشایست را پیگیری خواهد کرد.

IMG-20160225-WA0025

انتهای خبر/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :