ناشی گری سنگین سوار رامهرمزی با موتور ۲۰ میلیونی و شانه به شانه مرگ+فیلم؛

نمایندگان سابق و فعلی، اعضای شورای شهر سابق و حال؛ همه با هم یک صدا:«ما برای جوانان رامهرمزی پیست موتورسواری با امکانات مجهز درست می کنیم!!»

44

سرویس اجتماعی – یاران۳۱۳: م.ب موتورسوار رامهرمزی در حین انجام حرکات نمایشی با موتور سنگین در جاده پر عبور و مرورِ «سورخانمی» دچار حادثه شد.

به گزارش خبرنگار یاران۳۱۳ م.ب موتورسوار رامهرمزی که سابقه هنرنمایی با موتورهای گران قیمت کورسی را نیز دارد دیروز دوشنبه در حین انجام حرکات نمایشی با موتورِ کورسیِ گران قیمت در جاده سورخانمی دچار حادثه شد و به شدت آسیب دید.

م.ب در حالی دچار آسیب شد که حرکات نمایشی با موتورِ گران قیمت کورسی غیرقانونی و جاده آسفالت محل عبور و مرور مردم بوده است که ناگهان دچار حادثه شده و به شدت آسیب دید و شانه به شانه مرگ زد.

بعد از انقتال وی به اورژانسِ بدون امکاناتِ بیمارستان امام رامهرمز نیز گزارش خلاف واقع داده و مدعی تصادف ماشین با ایشان شدند!

گفتنی است شعارِ پیست با امکانات حرفه ای برای جوانان و موتور سواران، شعار با سابقه ای است و نمایندگان فعلی و سابق، اعضای شورای شهر فعلی و سابق، بارها و بارها برای جمع آوری رأی جوانان، آن را سر داده اند و متأسفانه به جز آماده کردنِ یک زمین خالی و بدون امکانات و در مسیر نامناسب هیچ کاری برای تفریح جوانان موتورسوار انجام نگرفته است.

دانلود فیلم

انتهای خبر/

این خبر را به اشتراک بگذارید :