خبر فوری/ شلیک به ۸ ترانس برق در رامهرمز

یک مسئول امنیتی در گفتگو با یاران۳۱۳: عوامل ناشناس به ۸ ترانس سطح شهر شلیک کرده اند/هر کس عامل را بصورت مخفی معرفی کند ۵ میلیون هدیه می گیرد /برای معرفی به اطلاعات سپاه، اداره اطلاعات و نیروی انتظامی مراجعه شود/با عامل به شدت برخورد می شود

5407

سرویس اجتماعی – یاران۳۱۳؛ برخی عوامل ناشناس به ۷ – ۸ ترانس برق سطح شهرستان رامهرمز شلیک کرده اند. بر همین اساس یک مسئول امنیتی در گفتگو با یاران۳۱۳ از پیگیری های جدی برای شناسایی عامل یا عوامل سخن گفته است.

به گزارش یاران۳۱۳ به نقل از یک مسئول امنیتی رامهرمز قریب به ۷، ۸ محله از رامهرمز امشب توسط برخی عوامل ناشناس بدون برق شده اند. عامل یا عوامل ۷، ۸ ترانس برق را با شلیک گلوله از کار انداخته اند.

این مسئول افزود: بر همین اساس پیگیری های جدی برای شناسایی عوامل شروع شده است. و از طرف دستگاههای مسئول تصمیم گرفته ایم هر کسی بتواند عامل یا عوامل را بصورت مخفیانه معرفی کند ۵ میلیون تومان هدیه دریافت می کند.

وی ادامه داد: هر کدام از شهروندان عامل یا عوامل تیرانداز را می شناسد می تواند به نیروی انتظامی، اداره اطلاعات و یا اطلاعات سپاه مراجعه کند و بصورت مخفیانه عامل یا عوامل را معرفی کند از طرف ما ۵ میلیون تومان هدیه دریافت می کند.

یاران۳۱۳ مسئول اهدای ۵ میلیون تومان را از سوی نهادهای مسئول به معرفی کننده برعهده می گیرد.

انتهای خبر/

کلیدواژه ها :

این خبر را به اشتراک بگذارید :