۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » ویژه ها
  • شناسه : 1403
  • 25 نوامبر 2015 - 9:38

جلسات شورا با کاندیداهای مجلس بعد از اربعین برگزار می شود/دنبال ایجاد وحدت و انسجام همه گروه ها هستیم/نسبت به معضلات فرهنگی و امنیت اجتماعی شهرستان مطالبات جدی داریم

إن شاءالله با کاندیداها جلساتی برگزار می کنیم و جهت آشنایی با نظرات، برنامه ها، آرا و افکار آنها قطعاً نشست هایی خواهیم داشت اما با توجه به ایام اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) این جلسات بعد از اربعین برگزار خواهد شد.

سخنگوی شورای اصولگرایی رامهرمز:

جلسات شورا با کاندیداهای مجلس بعد از اربعین برگزار می شود/دنبال ایجاد وحدت و انسجام همه گروه ها هستیم/نسبت به معضلات فرهنگی و امنیت اجتماعی شهرستان مطالبات جدی داریم

IMG_4779

سرویس سیاسی – یاران ۳۱۳: سید امین کشاورز، سخنگوی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز در گفتگو با یاران ۳۱۳ از برخی برنامه های شورای اصولگرایی سخن گفت.

به گزارش خبرنگار یاران ۳۱۳، سید امین کشاورز را که با عنوان سخنگوی مجموعه یاران انقلاب اسلامی می شناختیم هم اکنون وی را در قامت سخنگوی شورای اصولگرایی می بینیم.

سخنگوی شورای اصولگرایی راجع این جابجایی گفت: بعد از تشکیل شورای اصولگرایی و انتخاب بنده به عنوان سخنگوی شورای اصولگرا، جهت اینکه اختلافی در اعلام مواضع پیش نیاید با پیشنهاد برخی دوستان از سخنگوی مجموعه یاران انقلاب انصراف داده و آقای حسین رئیسی مدیر مسئول نشریه سیمای زندگی به عنوان سخنگوی یاران انقلاب انتخاب شدند و به نظرم اینگونه بهتر است. ما در مجموعه یاران انقلاب مسئولیت دیگری گرفتیم.

وی در خصوص برنامه های فعلی شورای اصولگرایی رامهرمز گفت: با توجه به ضرورت انتخابات امسال مجبوریم برنامه داشته باشیم. هدف اصلی گفتمان سازی و تعمیق فرهنگ سیاسی صحیح است و بیشتر به دنبال ایجاد وحدت و انسجام بین نیروهای انقلابی هستیم.

سخنگوی شورای اصولگرایی ادامه داد: إن شاءالله با کاندیداها جلساتی برگزار می کنیم و جهت آشنایی با نظرات، برنامه ها، آرا و افکار آنها قطعاً نشست هایی خواهیم داشت اما با توجه به ایام اربعین حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) این جلسات بعد از اربعین برگزار خواهد شد. جلسه با کاندیداها به معنای تأیید همه آنها نیست بلکه جهت آشنایی و در نتیجه تصمیم صحیح صورت می گیرد. بالاخره خیل عظیمی از نیروهای فعال فرهنگی و سیاسی، حزب اللهی ها، نیروهای دلسوز سطح شهرستان منتظر اعلام نظر شورا هستند ما نمی توانیم بی تفاوت باشیم.

کشاورز افزود: برای نشست با دیگر گروه های همسو و همفکر و شخصیت های مختلف برنامه داریم و جلسات استانی و شهرستانی را نیز شروع کردیم.

ایشان نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی خاصاً مسائلی که در حوزه امنیت اجتماعی شهرستان و اطراف اتفاق افتاد، گفت: ما نسبت به این وضع ناراضی هستیم. خواسته ما همان مطالبات مردمی است. ما مطالبات مردمی را به مسئولین اعلام می کنیم. دستگاههای مسئول باید قاطع تر ورود کنند هرچند زحمات شبانه روزی نیز می کشند اما حل این معضلات یک اراده قوی می خواهد. راه حل اجرای قانون همراه با اقتدار است. کسی نباید جرأت کند به هر بهانه ای امنیت مردم را سلب کند. این قضایای اخیر دیگر بحث قومیت نیست بحث امنیت یک شهر است. اینها وقتی اقتدار را نمی بینند جری تر می شوند. ما مطالبات بحقی از مسئولین کشوری، استانی و شهری داریم و امیدواریم این مسائل هرچه سریع تر حل شوند.

پایان خبر/

۲ دیدگاه

  1. کاندید شما هوشنگ کمایی تست_البته شما بین مردم رای ندارید_چند فرد تند‌رو که ادای یک حزب را در می آورید اکثرتان هم رومزی نبستید__شما دنبال کاندید ربع قرنی هسنید که برادرانش که کاملا میشناسنش مخالفش هستند

  2. عبدالله آل خمیس

    بسم الله الرحمن الرحیم
    بنده با شناختی که از استاد کشاورز و همکارانشون دارم ایشون رو امین و امیر و وزیر عشیره ی آل خمیس میدونم.امیدوارم در این راه خداوند بزرگ ایشان را از رحمت های خود بی نیاز کند و همواره یار و همراه یاران ۳۱۳ باشد.امیدوارم که حداقل با کمک شما بتوانیم رامهرمزی بسازیم در حد مردم شریف رامهرمز.
    و من الله توفیق

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.