۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » سیاسی » ویژه ها
 • شناسه : 2066
 • 20 فوریه 2016 - 21:59

بیانیه رسمی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز در حمایت از آقای اقبال محمدیان/ملاک حمایت، وضعیت فعلی شهر و حال فعلی نامزد است/از عموم مردم دعوت می کنیم به این گفتمان بپیوندند/متن بیانیه

شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز بعد از مدت ها جلسه و بررسی کارشناسی کاندیدای مورد نظر خویش را به مردم شریف رامهرمز و رامشیر معرفی کرد.

ائتلاف بزرگ اصولگرایی رامهرمز اعلام موضع کرد:

بیانیه رسمی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز در حمایت از آقای اقبال محمدیان/ملاک حمایت، وضعیت فعلی شهر و حال فعلی نامزد است/از عموم مردم دعوت می کنیم به این گفتمان بپیوندند/متن بیانیه

139411201554412917081214

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز بعد از مدت ها جلسه و بررسی کارشناسی کاندیدای مورد نظر خویش را به مردم شریف رامهرمز و رامشیر معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار یاران۳۱۳ شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز بعد از اعلام اسامی سه نفر از نامزدهای موجود به مردم و سپس معرفی این سه نفر به شورای اصولگرایی استان خوزستان، هم اینک بعد از بررسی های متعدد گزینه مورد نظر خود را آقای اقبال محمدیان در نظر گرفته است و از عموم مردم رنجدیده و شریف شهرستان های رامهرمز و رامشیر می خواهد به این گفتمان بپیوندند.

متن بیانیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

بیانیه رسمی شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز در حمایت از آقای اقبال محمدیان/متن بیانیه

شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز ضمن دعوت از مردم عزیز و فهیم شهرستان به شرکت گسترده و پرشور، در عرصه انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، توجه همشهریان عزیز را به توصیه های حکیمانه رهبر معظم انقلاب جلب می نماید که فرمودند: «نماینده ای را انتخاب کنید که در هنگام خطر خود را سپر بلای کشور نماید و کشور را به دشمنان نفروشد». بر مبنای این سخن حکیمانه توصیه می نمائیم که شرایط تبلیغاتی و انتخاباتی در شهرستان را رصد نموده و مطابق با آن تصمیم گیری نمایند.

امروز برخی با زر و زور و تزویر به دنبال تحمیل وکالت خود بر مردم می باشند؛ افرادی سودجو که به دنبال منافع گروهی و حزبی خود هستند. این خطر بزرگی است که امروز و فردای شهر و مصالح آن را تهدید می کند و اگر امروز به این پدیده شوم «نه» قاطع نگوئیم فردا دیر است و بلای آن دامن گیر تمام مردم شهرستان خواهد شد. لذا در راستای وظیفه ذاتی شورا جهت تنویر افکار عمومی مطالب ذیل به اطلاع مردم آگاه رسانده می شود.

 1. مردم فهیم شهرستان، نماینده ای را انتخاب نمایید که دارای شرایط یک نماینده مطلوب باشد، دارای فکر و برنامه و سلیقه باشد و در این راستا بر مناسبات قومی و قبیله ای و طایفه ای خط بطلان کشیده و تنها شایستگی ها را مد نظر قراد دهند.
 2. پر واضح است افرادی که هزینه های میلیاردی را برای جریان انتخابات پرداخت می کنند به فکر معیشت، سلامت و رفاه عمومی مردم نخواهند بود چرا که در صورت پیروزی در انتخابات، وامدار پولهای کثیفی خواهند بود که هزینه های تبلیغاتی آنها را پرداخت نموده و باید پاسخگوی آن باشند لذا فرصتی جهت پرداختن به امور شهر و استان و کشور نخواهند داشت و این ها همان نمایندگانِ زر و زور و تزویر هستند که بدنبال تحمیل خود بر مردم می باشند.
 3. شورای اصولگرایی وظیفه ذاتی خود می داند در عرصه های خطرناک که کیان نظام و انقلاب را هدف گرفته است خود را سپر نظام سازد لذا با توجه به شریط حال حاضر و با نکته سنجی در خصوص نامزدهای حاضر در عرضه انتخابات و ضمن تقدیر و تجلیل از برادران بزرگوار و نامزدهای محترمی که در جلسات شورای اصولگرایی شرکت نمودند این شورا، جناب آقای اقبال محمدیان را بعنوان نامزد شورای اصولگرایی معرفی نموده و مردم متدین و امت شهید پرور را، به حمایت از این نامزد دعوت می نماید.
 4. شورای اصولگرایی با هیچ کس و هیچ نهادی عهد برادری و اخوت نداشته و ندارد و این حمایت تا بدان جا خواهند بود که جناب آقای محمدیان بر طبق عهد و پیمان خود با مردم و مطابق با برنامه های ارائه شده عمل نماید و چنانچه خلاف این از جانب وی یا هر یک از منسوبین وی مشاهده گردد شورای اصولگرایی اولین منتقد و مخالف پان خواهد بود و برای جلوگیری از رویه غلط وارد عرصه خواهد شد.
 5. شورای اصولگرایی اصل مطالبه گری و پیگیری حقوق مردم و وعده های نامزد مورد نظر خود را هیچگاه فراموش نخواهد کرد و اولین مدعی و مطالبه گر حقوق مردم در این راستا خواهد بود لذا توصیه می نماید که وعده های انتخاباتی به گونه ای تنظیم شود که قابلیت اجرائی داشته باشد.
 6. شورای اصولگرایی توصیه برادرانه و مشفقانه به تمام دلسوزان انقلاب و نظام و تمام متدینین در این شرایط حساس و با توجه به تلاش جریان نامطلوب که بدنبال نفوذ در مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی نظام می باشد در یک جبهه واحد و متحد به این نظر تمکین نموده و در یک جبهه واحد به دنبال حفظ گفتمان انقلاب و نظام باشد.
 7. وجود ذاتی شورای اصولگرایی، عملکرد فرهنگی و ایجاد جبهه واحد حزب ا… در خلل منویات مقام معظم رهبری و گفتمان انقلاب و امام می باشد و در این راستا تمام تلاش خود را به کار خواهد بست؛ لذا به تمام دلسوزان و علاقه مندان به امام و رهبری و کیان نظام اطمینان می دهد که در این راستا تلاش و سعی خود را خواهد نمود و دست خود را بری طلب همکاری و همیاری فکری و معنوی به سمت آنها دراز می نماید.

والسلام علی عبادا… الصالحین

شورای اصولگرایی شهرستان رامهرمز

۱/۱۲/۹۴

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

۱۸ دیدگاه

 1. بسیار متشکریم، اصلا هدف دکتر اقبال محمدیان آبادی این دوشهر وحومه است وفقط حاج اقبال میتواند به این مهم دست پیدا کند.

 2. نمیدونم این شورای اصول گراهاچه کسانی هستند؟
  ولی مطمئنم
  که ازطرف اقبال محمدیان جایزه میگیرند.
  آقای محمدیان معلوم الحال است.تادیروز میگفتند اصلاح طلب سرسخت واختلاس گر،،،،حالاشده کاندیدای مورد اعتماد اصول گرا؟؟؟؟؟
  واقعأمضحک است.آبروی اصولگراها رفت.
  دلمان راخوش کرده ایم به شورایی که رأیشان استبدادی است.
  درج کن آقای رئیس

 3. باسلام وقتی حرف از ائتلاف میزنی باید واضح اعلام بفرمائید که چه کسی از اصولگرایان به نفع آقای محمدیان کنار کشید مگر نشت چهار تا رای دهنده میشود ائتلاف آی کیو فقط کمائی

  • سرویس فرهنگی

   آی کیو در سطح کشور اگه یه نگاه بندازی متوجه می شی که اصولگرایان هم ائتلاف کردند و لیست دادند. یعنی اینکه از کاندیداهایی حمایت کردند. ما هم در رامهرمز افراد اصولگرا متحد شدیم و یک نوع ائتلافی شکل گرفت که آقای محمدیان را معرفی کردیم.

 4. یعنی باقی کاندیدای محترم شهرستان رامهرمز که با تأیید شورای محترم نگهبان و پس از طی نمون فیلترهای متعدد وارد عرصه انتخابات شدند، همه شان منعت طلب هستند و در مواقع تصمیم گیری کشور را به دشمنان می فروشند؟؟؟؟
  ضمنا شورای اصولگرایی شهرستان رامرهمز که پیشتر بیانیه داده بودند که پس از بررسی های متعدد به این نتیجه رسیده اند که هیچ گینه ای را معرفی ننمایند.حالا چه خبر شده که کاندید اعلام کرده اند جای بسی تأمل است و البته که خداوند به همه چیز آگاه است.

  • برادر فرهیخته بیانیه رو بخون یه بار دیگه متوجه میشی که داره میگه اونها که میلیاردی خرج می کنن نه همه کاندیداها و این حرف عاقلانه و منطقی است شما چرا ناراحت شدین نکنه شما هم ……….

 5. به خودتون بیایید مردم به کسی رأی بدید که عقلتون بپذیره
  نیم ساعت توی شهر تاب بخوریدمیفهمیدماهرچی داریم از حاج اقبال ، پارک شقایق ، پارک لادن(خانواده) پارک کوهستان پارکهای خطی شهرستان ، این فقط بخش اجراییش توی شهرداری بود سطح فرهنگی شهرمون توسط دکتر چندین درجه اومده بالا ما مدیون دکتریم ، زنده باد دکتر اقبال محمدیان که گفت همه برابر وبرادریم آمده ام برای خدمت بی منت

  • یه پارک کوهستان زد این همه اختلاس کرد و دزدید نمیبینید

   • آقا امین به مولا به پیر به پیغمبر روز قیامت بابت حرفت باید جلوی خدات جواب پس بدی ، کدوم اختلاس مرد حسابی؟ آقایی محمدیان یکی از مدیران پاک تاریخ رامهرمز بوده ، خدا وکیلی اون دنیا چطوری میخوای جلوی خدات جواب پس بدی؟ خدا ازت بگذره

  • دکتر محمدیان؟؟؟؟؟
   جعل نکنید مثل چندسال پیش که گفتید دکتر بهمئی حالا دارید بهش میگید کو مدرک دکترا؟؟؟؟؟محمدیان مهندس هم نیست!!!!!»»

   • آقای طرفدار حق آقای دکتر محمدیان چهار سال پیش دانشجو دکترا بود ، نیومد مثله بعضی ها که هنوز مدرکش تکمیل نشده خودش رو دکتر معرفی کنه ،گذاشت مدرکش رو کامل گرفت و این دوره خودش رو دکتر معرفی کرد ، با تشکر یکم بیشتر تحقیق کن

   • خدا بگذره از کسانی که بدون تحقیق و فکر تهمت میزنند
    آخرالزمان رسیده
    امام غریب ببین مردم تعصب پرست شهرم ، حاضرن آبروی یکی رو ببرند اما دست از اون تعصبشون بر ندارن ، یا الله یا الله یا الله

 6. مبارک باشه جمله ی معروف مهندس کمایی (زر و زور تزویر ) رو از دهان شما میشنویم انگار رأی پاک به شما بیشتر فشار آورده ورشکست کنندگان شهرداری شده اند نماینده مورد حمایت شما هر چند با نگاهی به آرشیو خبری یاران ۳۱۳ انتظاری جز این نمیرفت

 7. یا صاحب الزمان

  اولا لطفا بجای یاران ۳۱۳اسم سایت رو بذارین یاران محمدیان، چون با این لفاظی و دروغ وافتراهایی که میبافین، بی حرمتی به ۳۱۳یار آقا میکنین،
  دوما این ایتلاف بزرگ اصولگریان رامهرمز کیا هستن؟ چند حزب اصولگرا تو رامهرمز هست که با هم ایتلاف کردن؟ اصلا تا فعالیت حزبی اصولگرایی داشتن؟ اگه داشتن بیان کنید؟
  سوما از تخریب دیگران هیچی نصیبتون نمیشه، فرستادن یه کاندید به مجلس به قیمت سوزاندن وجدان خود کار سنجیده ای نیست….

  زبانی که حق را نگوید فقط به درد لیسیدن بستنی قیفی میخورد…..

 8. شماها تموم زورتون رو ۴ سال پیش زدین ….طرفدار ک نیستین ی مشت اوباشین و فقط فتنه میسازین .من طرفدار محمدیان بودم ولی وقتی نگاه میکنم کیا پشتشن .از خودم شرمم میگیره ک ی زمانی طرفدارش بودم ..

 9. سلام عرض میکنم خدمت همه همشهریای عزیزم. تمام حرف های که زدید رو خوندم جای بسی تامل داره و جای سوال تا کی و به چه فیمتی دارین شهرمونو رو به ویرانه میکشید ایا اقای محمدیان توانست شهرداری رامهرمز را سر سامان دهد که بخواهد نماینده شورای اسلامی شود ایا توان این وظیفه خطیر را دارد.ابدا؟مثل اشتباه چهار سال پیش ما که یه کاخ نشین شمال نشین رو فرستادیم به مجلس ایا در ماه که ۱۵روزش وقت داشت بیاد به شهرمون امد اصلا ایا کسی اون رو دیده ایا تو این چهار سال کسی پروژه شهری و روستای از این اقا دیده ایا ازش سوال شد تعطیلات تو ویلا های شمال با اون افراد چکار میکردی لذا از شما همشهریان عزیزم تقاضا دارم سی بزرگوار ۱۲سوال نماینده بود ۱۲۰۰پروژه عمرانی برای این شهر و روستا افتتاح و بهربرداری کرده چشماتون باز کنید نماینده بودن شجاعت میخواهد کسی که نتونست دوسال شهرداری رامهرمز رو اداره کنه ایا از پدران برادران شما سوال نمیکنید توی دوران شهرداری اقای محمدیان چرا دو سال حقوق نگرفتن به کادمین جرم این همه تهمت میزنید چرا این همه پیمانکار با سید بد شدن چون وام دار کسی نیست چون شمال سید رامهرمز رامشیر بوده چون باج به کسی نداد گوش به زنگ باشید گول شعار های تو خالی و پوچ افراد رو نخورید گول تهمت های افراد رو نخورید نگاه کنید امنیت از شهرمون رفت تو این چهار سال پروژهای عمرانی خوابیدن پروژهای اقتصادی خوابیدن کارهای زیربنایی خوابیدن ایهالناس چرا شما از مالک زمین پارک شقایق سوال نمیکنید اقای محمدیان چجور زمینشو تصاحب کرد و به چه قیمتی فروخت به شهرداری.و در اخر خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار…لطفا منتشر کن.

 10. این هم بگذرد

  باعرض سلام
  ۱-لیست اصولگرایان کل کشور بصورت رسمی منتشر شد و اقای اقبال محمدیان هم یک نفر از کل اسامی اعلامی
  ۲-ما برای چه کسانی داریم انسانیت خود را زیر سوال میبریم قطعا تمامی کاندیدهای محترم اولا اولا اولا برای رسیدن به اهداف شخصی وارد میدان انتخابات شده اند و بعد از بسیاری اولویتهای دیگر برای کار برای مردم امدند بیانگر این نکته نه دوره حضور کاندیدهای رامهرمز درمجلس هستن اگر هر دوره یک کار اصولی برای شهر میشد هیچگونه مشکلی در رامهرمز برای اشتغال جوانان وجود نداشت و رامهرمز هم جز شهرستانهای ضعیف استان نبود.
  ۳-وظیفه ما شناخت از کاندیدها و انتخاب اصل برای حضور پرتلاش در مجلس پس مواظب باشیم که اگر حرفی میزنیم و چیزی مینویسیم برای رضای خدا باشه .
  ۴-اصول گرا یا اصلاح طلب یک هدف مشترک دارن آن هم خدمت به مردم و حفظ نظام .
  پاینده باد جمهوری اسلامی ایران

 11. بیانیه رو بخونید.نوشته به کسی رأی دهید که هزینه میلیاردی نکرده.
  درست شبیه محمدیان!!!!»»»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  آقای برادر ما گول نمیخوریم وکسی را که خودمان سابقه اش رومیدونیم به او رأی نمیدهیم.
  درضمن آقایون چندسال پیش آقای محبی را انتخاب کردند که امسال به نفع اصلاحات(شمس اله بهمئی)کناررفت.
  ونفردومشون حمدالله بیگدلی بود که امسال به نفع سیدناصرعزیز کنار رفت.البته سیدناصر ، پیش من ازهزارتا محمدیان بهتره.
  ولی به زعم آقایون اصولگرا سیدناصر به دردشهرنمیخوره.
  من خودم اصولگرای سرسختم به جلیلی واحمدی نژاد هم رأی دادم
  وعشقم آیت الله مصباح یزدی است.
  ولی این آقایون آبروی اصولگراهابردند.
  البته امام خامنه ای فرمودند به لیستهایی که میدهند رأی دهید.
  نگفت هرلیستی!!!!!ویا اینکه توسط هرشخصی لیستی انتخاب شد.
  فتأمل همشهری

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.