۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » سیاسی » ویژه ها
 • شناسه : 2311
 • 18 مارس 2016 - 13:57

یادداشت مدیر مسئول یاران۳۱۳ در آستانه سال ۹۵:

مردم رامهرمز و رامشیر سال های سختی را پشت سرگذاشتند/پیروز ۷ اسفندماه ۱۰۰ هزار رامهرمزی و رامشیری بودند/نماینده منتخب باید نقاط قوت نمایندگان قبلی را داشته باشد و نقاط ضعف آنها را نداشته باشد/خیلی از مدیران اجرایی دستگاه ها ناکارآمدند مردم منتظر تغییر و تحول اند/ یاران۳۱۳ فریاد رسای مردم رنجدیده و انقلابی است/هیچ تهدید و تطمیعی یاران۳۱۳ را از مردم نمی تواند جدا کند.

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ داود مدرسی یان مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳ در پایان سال ۹۴ و آستان سال ۹۵ طی یادداشتی با عنوانِ «ایامی که گذشت و ایامی که می آید»، نکات مهمی را خطاب به مردم و مسئول مطرح کرد.

IMG_4791

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳، داود مدرسی یان مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳ در یادداشتی کوتاه به مسائل سال ۹۴ و برنامه های سال ۹۵ اشاره کرد.

متن یادداشت:

بسمه تعالی

ایامی که بر رامهرمز و رامشیر گذشت و ایامی که باید بگذرد

سال ۹۴ با همه شیرینی ها و تلخی هایش به پایان رسید و یک سال دیگر معادل ۳۶۵ روز از عمر ماه کاسته شد. با گذر زمان، عمر انسان ها رو به پایان حرکت می کند. خط پایان همه ی ما روزی خواهد رسید. اما شهرها و آبادانی ها لزوماً روبه پایان نمی روند. هرچند این جهان نهایتاً پایان می یابد اما گذر زمان باعث پیشرفت ها و آبادانی ها خواهد شد. اگر در یک سرزمینی پیشرفت نباشد آن سرزمین دچار پسرفت و یا نهایتاً درجا زدن می شود. مسئولین محترم شهرستان های رامهرمز و رامشیر در طول این سال ها خاصاً سال ۹۴ زحمات زیادی متحمل شده اند. اما نکات مهمی را باید با مردم عزیز و شریف رامهرمز و رامشیر در میان بگذاریم.

 1. شهرهای رامهرمز و رامشیر با مردمان رنجدیده و محرومش؛ با جوانان بیکار و خوشرویش؛ با دانشجویان با نشاط و بی پولش؛ با کودکانِ مهربان و زیبارویش؛ با مردان با غیرت و دست چروکش؛ با زنان قانع و محجوبش؛ با مسئولین دوست داشتنی و کم کارش؛ با خیابان های پر از چاله و چوله اش؛ با زمین های خشک و مرغوبش؛ با جاده های پر از کشتارش؛ با کوه های گچ و بی ثمرش؛ با چاه های نفت و بی سودش؛ با منابع طبیعی مفصل و خرابش؛ با محیط زیست سرشار و نابودش؛ بیمارستان های قشنگ و بی تخصص و بی تجهیز و شلوغش؛ یکسال دیگر را سپری کرد. اگرچه در برخی زمینه ها شاهد حرکات مفیدی بوده ایم در زمینه لوله گذاری آب شرب رامهرمز و تجهیزات سی تی اسکن و ام آر آی؛ هر چند همه دم انتخابات انجام شد و آن شخص به مقصودش نرسید اما باید اذعان کرد که ما روبه پیشرفت حرکت نکرده ایم. ما در برخی زمینه پسرفت داشته ایم. نباید به تجهیز اورژانس یک بیمارستان و دودستگاه سی تی و ام آر آی و غیره قانع شد. این ها نیازهای اولیه هستند. ما باید شاخص های پیشرفت را نگاه کنیم که در شاخص ها چقدر پیشرفت کرده ایم. در شاخص های بهداشت و درمان، امید به زندگی، بیکاری، اشتغال، درآمد خانوارها وهزینه ها، آموزش و پرورش، گرایش به ارزش ها و آرمان ها، حجاب و مقولات پوشش، معضلات اجتماعی، امنیت اجتماعی، امنیت روانی، امنیت جانی، امنیت اقتصادی، توسعه شهری، خدمات عمومی، فرهنگ عمومی، منابع طبیعی، محیط زیست و غیره به کجا رسیده ایم؟ کجای داستان قرار داریم؟ شایسته نیست که ما لیست امور روزانه و روزمره ادارات را گرفته و به عنوان رزومه کاری و پیشرفت به مردم نشان دهیم! شایسته این مردم دلشکسته و محروم نیست که ما به اتکای گزارش های نادرست و ناقص شهر را گل و بلبل بدانیم و مردان را راضی! چه باید کرد؟
 2. مردم رامهرمز و رامشیر در ۷ اسفندماه به برخی جریانات اقتصادی و پیمانکاری و قومیتی و سیاسی نظیر جریان اصلاحات نه گفتند. مردم رامهرمز و رامشیر در انتخابات ۷ اسفندماه به دنبال تحول و تغییر بودند. به دنبال «ادامه راه نبودند!» و به دنبال «چرخش به دهه ۷۰ و ۸۰ نبودند!». با کمال احترام به جریانات حاکم بر رامهرمز و رامشیر ار سال ۶۶ تا ۹۴ همه را نخواستند و به دنبال تغییر و تحول و اصلاح امور بودند. با انتخاب فردی با ویژگی های فعالیت عمرانی و آبادی و گرایش به ارزش های اصولگرایی یک پرچم را بالا بردند و آن هم پرچم پیشرفت و آبادانی و مبارزه با تبعیض و پیمانکاریها و باندهای اقتصادی و سیاسی منحرف! البته باید تأکید کرد پیروز واقعی ۱۰۰ هزار مردم رامهرمز و رامشیر بوده اند. هواداران و طرفداران همه نامزدها مأجورند. صفوف مردم بعد از انتخابات رفاقت و روابط خوب و مهربانانه است. مردم را با جریانات اقتصادی و پیمانکاری و سیاسی منحرف را نباید قاطی کنیم. مردم رامهرمز و رامشیر به دنبال بازگشت به اصول و به دنبال تحول و تغییر و به دنبال تغییر لایه مدیریتی ناکارآمد بر دستگاههای اجرایی شهرستان هستند. بی تردید برای حل معضلات امنیتی، اقتصادی، بیکاری، اشتغال، فرهنگی و اجتماعی می بایست تغییر جدی در لایه مدیریت دستگاههای اجرایی شهرستان را شاهد باشیم. با کمال احترام به همه مدیران باید عرض کرد که برخی مدیران اجرایی می بایست تغییر کنند و جای خود را به مدیران تازه نفس بدهند به شرط اینکه مدیران جدید شاخص سلامت اقتصادی، سلامت سیاسی، شایستگی فردی و مقبولیت را داشته باشند. تغییر مدیران جدید برای پیشرفت وآبادانی شهرستان یک راهبرد جدی سال جدید باید باشد اما با لحاظ شاخص مهم سلامت اقتصادی و سیاسی و شایستگی فردی و کارآمدی اجتماعی. انتظاراتی که مردم رامهرمز و رامشیر از نماینده منتخب دارند در همین جملات بالا نهفته است. نماینده منتخب می بایست نقاط قوت نماینده های قبلی را داشته باشد بدون ضعف های آنها. نماینده منتخب باید ضعف های دوره های قبلی را شناسایی کرده و رفع کند. که إن شاءالله در مطلبی جداگانه به آنها اشاره خواهیم کرد. اما بهر شکل باید بدانیم مردم رامهرمز و رامشیر در ۷ اسفند رأی دادند که تحول و رشد چشمگیری در شاخص های ذکر شده در بند ۱ این مطلب را شاهد باشند وگرنه بازهم همان آش است و همان کاسه.
 3. مجموعه یاران انقلاب اسلامی و پایگاه خبری یاران۳۱۳ همانند سال های گذشته در صف مردم قرار دارند و در کنار مردم، حقوق مردم را مطالبه می کنند و در جهت ایفای نقش مطالبه گری، روشنگری، بصیرت پراکنی و تعمیق ارزش ها و فرهنگ سازی و گفتمان سازی همین خط صراط مسقیم را با سرعت بالا طی خواهند کرد. نه تهدید، نه تحریم، نه تطمیع و نه هیچ عامل دیگری نمی تواند ما را از مردم جدا کند. ما با مردم خواهیم ماند و درد مردم را فریاد خواهیم زد. یاران۳۱۳ فریاد رسای مردم رامهرمز و رامشیر خواهد ماند و در برابر تمامی ناملایمت ها خواهد ایستاد. إن شاءالله روزی را خواهیم دید که شهرهای رامهرمز و رامشیر و حومه بر فراز قلل پیشرفت و سعادت قرار خواهند گرفت و نقطه ای مهم و ژئوپلوتیک در شرق استان سرافراز خوزستان ایفای نقش خواهد کرد.
 4. در پایان یاران۳۱۳ از همه ی جریانات و گروه ها و شخصیت ها و نامزدهای انتخاباتی و نمایندگان قبلی و فعلی و منتخب رامهرمز و رامشیر می خواهد با روابط و تعامل صمیمانه و با وفاق و اتحاد و استفاده از تجارب همدیگر سعی کنند رامهرمز و رامشیر را در سال ۹۵ و سال های آتی به جایگاهی که حق اوست، برسانند. دعواهای جناحی و سیاسی و انتخاباتی را فراموش کرده و با تعامل با همدیگر مشکلات و معضلات را مرتفع نمایند. یاران۳۱۳ سال جدید را به همه مردم، مسئولین، نخبگان وفعالان فرهنگی و سیاسی تبریک عرض کرده و سالی پر از برکات معنوی و مادی را برای همه عزیزان از خداوند متعال مسئلت می نماید.

 

والسلام

داود مدرسی یان

۲۸ اسفندماه ۱۳۹۴

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

۶ دیدگاه

 1. رامهرمز مساوی قلب

  دلت خوشه
  کی به حرف تو گوش می کنه
  احتمالا کیسه دوختی برای خودت
  یک روز موافق این بودی که همه تو رو هم بمونند تا تو به چیزی که می خوای برسی حالا می گی نماینده دهه هفتاد و هشتاد
  برو عمو از این تحولات چیزی به تو نمی ماسه
  نماینده ایی که بخواد با افکار تو ۴ سال به این شهر خدمت کنه باید از همین حالا فکر خودش را کنه
  عید تو هم مبارک
  لطفا پیام نوروزی در حد خودت بده مثلا برای فامیلات و دوستات نه صدهزار رامهرمزی و رامشیری
  من رامهرمزی هستم و جدا از افکار شما و سایتتون متنفرم
  البته اگه بهت بر نخوره
  پیام اینطوری زیاد میاد براتون تحمل داشته باش
  بخدا ما هم انقلابی هستیم اما هیچوقت انقلابی ها به کسی توهین نمیکنند
  شماها زحمات دکترمحمدیان هم اقناعتون نمی کنه
  منتظریم ببینیم شما چه پست هایی می گیرید
  یادتون باشه حداقل ۶۰ هزار نفر مخالف هم بود ولی توهین چیز دیگه ایی بود
  بروید از خدا طلب مغفرت کنید
  شما مال کجا هستید که آب شرب رامهرمز ام آر آی و سی تی اسکن در حدتون نیست
  نماینده قبلی و منتخب فعلی به هیچکس توهین نمی کردند اما صفحه سایتتون را ببینید و یکم خودتون را اصلاح کنید
  بخدا اگر حاج اقبال آب را به اتمام برسونه و همین کارها را بکنه ما دستش را می بوسیم
  ازطرف طرفداران همه کاندیداهای رامهرمز و رامشیر برای حاج اقبال محمدیان آرزوی توفیق می نماییم
  اما روسیاهی این حضور ماند برای کسانی که کارشون توهین به دیگران
  سایت نیست این بخدا
  جمعش کنید

 2. با سلام. به عنوان یک رامهرمزی که سال های زیادی ساکن رامهرمز نیستم اما پیگیر تحولات این شهرم، عرض می کنم:
  ۱- ادبیات حضرتعالی از نظر علمی و اخلاقی در شان مردم رامهرمز نیست.
  ۲- افکار سیاسی تان بوی تفرقه می دهد
  ۳- هرگز با توهین به دیگران عزیز خداوند و مردم نخواهید شد.
  حق نگهدارتان

 3. با سلام
  جناب آقاى مدرسیان همه مردم رامهرمز حتى اونایی که کاندیداشون پیروز شدند، بخدا از شما تنفر دارند.
  شما از موقعى که سایتتون رو راه اندازى کردید جز تفرقه و جنگ و توهین و غیبت و دروغ و افترا چیز دیگرى نداشتید.
  شما اگه یه بچه مسلمون با انصاف بودید خدماتى را که جناب آقایان سید ناصر موسوى و دکتر بهمئى ارائه دادند را براى یکبار هم که شده بدون غرض و مرض چاپ میکردید.
  دوماً آراء کل مأخوذه تعداد ١٠٢٠٠٠ تا بوده که بیخود نگویید ١٠٠ هزار تا . چرا که همان دوهزار تا آراء اخذ شده که جناب مسئولین انتخاباتى و جناب فرماندار اینقدر بالا پایینش کرد تا جناب محمدیان را به مجلس بفرستد.
  حمایت مشکىک شما از اقاى محمدیان هم بر هیچ رامهرمزى و رامشیرى پوشیده نیست.
  جناب آقاى مدرسیان که ادعاى بسیجى میکنید، چرا صحبت از شناسنامه هاى تقلبى نکردید؟
  چرا صحبت از خرید و فروش آراء رو نکردید؟
  شما زحمات ١٢ ساله آقاى موسوى را اصلا به حساب نیاوردید و با وجود اینکه ایشان یک فرد روحانى بودند حتى حضورشان را در مراسمات عزادارى مردم به تمسخر گرفته بودید.
  شما زحمات جناب مهندس بهمنى را از آن یاد نکردید ؟
  شما چرا زحمات دکتر بهمئى را ارج ننهادید؟
  مخالف و رقیب بودید ، خب باشید و کسى کارى به این مخالفت شما با آقایون نداشت ولى چرا دم از بسیجى بودن میزنید؟
  جناب آقایان موسوى و بهمئى سفره آماده اى رو پهن کردند ، حالا خدا کند که جناب اقاى محمدیان بتواند درست از این اعتبارات و امتیازات استفاده بکند. هر چند که گاو نر خواهد و مرد کهن(البته این یک ضرب المثل است).
  مطمئن باشید تا چند دوره دیگر هم که بیاید دیگر نماینده اى همچون حاج سید ناصر نمیآید . سید کسى بود که زمدگى و خانواده و حتى سلامتى خودش را وقف مردم کرده بود و بذر محبت در دل مردم کاشتند و خودتون هم خوب میدونید که پیروز واقعى همین دوره دهم مجلس هم ایشون بودند ولى خب باز هم همه میدانند که جناب آقاى سمالى فرماندار و چند تن دیگر از مسئولین چون میدانستند اگر سید نماینده شود باید کاسه کوزه دزدى خودشونو جمع کنند و تشریفشون رو ببرند ، دست به هر کارى زدند که ایشان در نیاید.
  ولى خداى سید حى و حاضر است.
  چون روزى می آید که خدا کارى میکند که شما و امثال شما اشتباه خودتان را قبول کنید و در محضر مردم شرمنده.
  شب دراز است و قلندر بیدار جناب مدرسیان عزیز.
  در کل این سایت و محموعه این سایت قلم زدنش یکطرفه میباشد و سعى نکنید که به مردم این را بگویید که اگر محمدیان آمد شهر را مدینه فاضله میکند.
  پرچمهاتونو نمیخواد بالا بگیرید. فقط مواظب باشید پرچمهاتونو باد نبرد. همانطور که باد تقلب آراء پاک مردم را دزدید و به یغما برد.
  شکست ننگینتان را در این عرصه خواهید دید. با هم به نظاره مینشینیم.
  ولى اى کاش باز این شهامت رو داشته باشى که بیایی و بگویی اشتباه کردم.
  به آقاى محمدمتین نجف زاده هم بگو دیدى که سید صلاحیتش رو گرفت، هر چند گزارشات کذب شما هم نتوانست کارى بکند. بگو این رو هم بهش بگو که سید رأیش رو هم آورد ولى نااهلان مجال خدمت به این اولاد پیغمبر ندادند.
  کسانى امثال شماها که دوست نداشتید ایشون باشد ولى ایشون با تمام قوا در خدمت مردم بوده و باز هم خواهد بود. چند ماه دیگر سرى به دفتر نماینده و دفتر سید بزنید ببینید ارباب رجوع هاى رامهرمزى و رامشیرى کدامشان بیشتر است،؟!
  خدا با اوست.

 4. من رامشیری هستم لطفا از جانب من هم سخن نگین مردم با عقاید مختلف هستند

  از سایت شما کلا بدم میاد چون از روز اول تبلیغ میکردین برای آقای محمدیان باید یک طرفه قضاوت نکنید خدا رو خوش نمیاد

  لطفا با هر کسی مصاحبه نکنید که از طرف مردم حرف بزنه مردم چه گناهی کردن که یکی بجاشون حرف بزنه مردم رامشیر و رامهرمز دیگه مثل قبلنا نیستن همگی با فهم و شعور بالایی هستند و با سواد هستن دیگه نیازی نیست کسی بجاشون تصمیم بگیره و حرف بزنه

  سای عمومی باشید نه خاص و یکجانبه لطفا

  سایت خوب و خبرگزاری باشید

 5. آقى مدرسیان خسته نباشید.
  گاف اول نماینده منتخب رامهرمز جناب آقاى محمدیان را هم اعلام کنید.
  حضور آقاى خادمى در جلسات شبانه در رامهرمز به دعوت آقاى محمدیان.
  شک نکنید جناب محمدیان از جبهه اصولگرا نیستند و گذشت زمان به امثال شماها ثابت خواهد کرد.

 6. نون خوردن تو زحمت و تلاشه نه تو چهره و ریش
  خدا شفات بده
  برو خودتو اصلاح کن عمو
  همه ازت متنفرند
  بزرگانی مثل بهمنی محمدیان سید ناصر و … .و طرفدارشون هرشب پیش هم هستند اما زکی به تو
  …..
  خجالت آوره بخد

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.