۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » عکس و فیلم » ویژه ها
  • شناسه : 3437
  • 13 سپتامبر 2019 - 22:39
امیدی که به یأس تبدیل شد

گزارش یاران۳۱۳ از جاده مرگبار ابوالفارس- رامهرمز

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یاران313 وضعیت جاده رامهرمز – ابوالفارس اصلاً حال خوبی ندارد و طی سال های اخیر نه عریض شده و نه تعمیر!

امیدی که به یأس تبدیل شد

گزارش یاران۳۱۳ از جاده مرگبار ابوالفارس- رامهرمز

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری یاران۳۱۳ وضعیت جاده رامهرمز – ابوالفارس اصلاً حال خوبی ندارد و طی سال های اخیر نه عریض شده و نه تعمیر!

درست در تاریخ ۱۲ آذر ۹۴ بود که پایگاه خبری یاران۳۱۳ در واکنش به نشر شایعه تعمیر جاده های ابوالفارس، گزارشی منتشر کرد با این تیتر: «دروغ تعمیر جاده ابوالفارس به رامهرمز+عکس». می توانید آن گزارش را در این لینک مشاهده کنید:

https://yaran313.ir/ab120994/

پادوهای انتخاباتی نماینده سابق در شایعه ای مدعی شدند که جاده های ابوالفارس با تدبیر نماینده تعمیر شد! اما واقعیت ماجرا این بود که قسمتی از جاده بین شهرک شهید رایگانی و روستای باوج به طول ۳۰ متر کَنده کاری شده بود وگرنه برای ۶۰ کیلومتر جاده مرگبار بین رامهرمز و ابوالفارس هیچ اتفاق خوبی نیافتاده بود!

حالا اما چهارسال از آن روزها می گذرد و تصاویر جدید یاران۳۱۳ نشان می دهد که حتی همان ۳۰ متر هم در دوره آقای اقبال محمدیان نماینده رامهرمز و رامشیر دست نخورده و همانگونه رها شده است!

جاده رامهرمز و ابوالفارس ۶۰ کیلومتر است که طی سالهای اخیر بارها و بارها، ده ها نفر در این جاده دچار تصادف شده اند و چندین نفر فوتی و قطع عضو و زخمی داشته است. تقریباً روزی نیست که هیچ خودرو یا موتوری در این مسیر دچار سانحه نشود!

اگرچه اصحاب رسانه به نمایندگی مردم مظلوم ابوالفارس بارها خواستار اقدام فوری مسئولین شده تا این جاده را عریض کرده و تعمیر نمایند اما در کمال تأسف هیچگونه قدمی از سوی مسئولین امر برداشته نمی شود!

یکی از مشکلات عدیده ابوالفارس با ۸۰ حلقه چاه نفتی، همین جاده های مرگبار است که دستگاه ها به جای تعمیر و عریض کردن آنان، به ساخت جاده جدید بین ابوالفارس و شهرستان لیکک –بهمئی اقدام کرده اند که اساساً سود آنچنانی برای بخش ابوالفارس ندارد مگر اینکه “هلی برن آرای انتخاباتی” را در ایام انتخابات آسان کرده است!

حالا ۴ سال از دوره نماینده جدید نیز سپری شده و امید مردمی که به او رأی داده اند تا بتواند قدمی برای عمران و آبادی ابوالفارس بردارد، به ناامیدی و یأس تبدیل شده است!

تصاویر:

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.