۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » فرهنگی
  • شناسه : 3575
  • 16 دسامبر 2019 - 21:15
تکذیب شد:

وجود قرص در کیک یکی از مدارس رامهرمز/ پیگیری خبرنگار یاران۳۱۳ به کجا رسید؟/ بی احترامی مدیر مدرسه به خبرنگار یاران۳۱۳

صبح امروز خبری مبنی بر مشاهده قرص در کیک، در یکی از مدارس رامهرمز -مدرسه دخترانه شهید شهریاری - به پایگاه خبری یاران ۳۱۳ ارسال شد که با توجه به اهمیت موضوع خبرنگار این سایت جهت هماهنگی با یکی از مسئولین آموزش و پرورش رامهرمز تماس برقرار می کند که از مدرسه بازدید به عمل آید.

تکذیب شد:

وجود قرص در کیک یکی از مدارس رامهرمز/ پیگیری خبرنگار یاران۳۱۳ به کجا رسید؟/ بی احترامی مدیر مدرسه به خبرنگار یاران۳۱۳

🔹صبح امروز خبری مبنی بر مشاهده قرص در کیک، در یکی از مدارس رامهرمز -مدرسه دخترانه شهید شهریاری – به پایگاه خبری یاران ۳۱۳ ارسال شد که با توجه به اهمیت موضوع خبرنگار این سایت جهت هماهنگی با یکی از مسئولین آموزش و پرورش رامهرمز تماس برقرار می کند که از مدرسه بازدید به عمل آید.

🔸مسئول مربوطه پاسخ تماس و پیامک خبرنگار یاران۳۱۳ را نداده و خبرنگار به مدرسه مذکور(در تایم صبح) مراجعه کرده که با بی احترامی مدیر مدرسه مواجه می شود. مدیر مدرسه به جای اینکه مؤدبانه و محترمانه بگوید ما قانوناً نمی توانیم با شما همکاری کنیم مگر با اجازه حراست آموزش و پرورش، با ادبیات بسیار بدی با خبرنگار یاران۳۱۳ برخورد می کند و او را با بی احترامی به بیرون از مدرسه هدایت می کند.(فایل صوتی این برخورد موجود است)

🔹در ادامه خبرنگار یاران۳۱۳ با رحیم رستمی رئیس اداره آموزش و پرورش تماس می گیرد و رستمی پاسخ می دهد موضوع در دست پیگیری است ولی معلوم نیست صحت داشته باشد. شاید شیطنت یک دانش آموز باشد.

🔸عصر امروز رستمی گفت: پس از بررسی های انجام شده مشخص گردید این موضوع شیطنت دانش آموزی بوده و به هیچ عنوان تایید نمی‌گردد.

❇️ پ.ن: مسئولین ادارات و سازمان ها باید به سؤالات شهروندان -خاصه خبرنگاران – محترمانه و مؤدبانه پاسخ داده چه برسد به یک مدیر مدرسه!! حالا یک مدیر مدرسه در چه جایگاهی است که براحتی با یک خبرنگار اینگونه برخورد می کند؟ از مسئولین آ.پ شهرستان رامهرمز مورد انتظار است این مدیر مدرسه را توجیه کرده تا در برابر شهروندان یا یک خبرنگار محترمانه پاسخ دهد.

❇️ خانواده ها و دانش آموزان نیز با توجه به شایعات اخیر در رابطه با وجود قرص در کیک ها و خوراکی ها، حتماً با احتیاط کامل اقدام به خرید کرده و قبل از مصرف از عدم وجود قرص اطمینان پیدا کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.