۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » ویژه ها
  • شناسه : 3645
  • 21 اکتبر 2020 - 10:30

پاسخ یاران۳۱۳ به ادعاهای رستمی مدیر آموزش و پرورش؛

🔻پاسخ یاران۳۱۳ به ادعاهای رستمی مدیر آموزش و پرورش؛ 🔹ادعای اول؛ بدترین رتبه‌ی رامهرمز رتبه‌ی ۳۰م بوده و در سال تحصیلی۹۶-۹۵ رخ داد! خوب است بدانید مدیر آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ آقای امید حسین زاده بوده، که حق دفاع برای وی محفوظ است و طبق گزارش قبلی برخی مدیران که متن مکالمات […]

🔻پاسخ یاران۳۱۳ به ادعاهای رستمی مدیر آموزش و پرورش؛

🔹ادعای اول؛
بدترین رتبه‌ی رامهرمز رتبه‌ی ۳۰م بوده و در سال تحصیلی۹۶-۹۵ رخ داد!

خوب است بدانید مدیر آموزش و پرورش در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ آقای امید حسین زاده بوده، که حق دفاع برای وی محفوظ است و طبق گزارش قبلی برخی مدیران که متن مکالمات آنها موجود است این رتبه (رتبه ۲۷) از ضعیف ترین رتبه‌های تاریخ امتحانات نهایی در رامهرمز است. هر چند در صورت صحت ادعای رستمی چیزی از ضعف مدیریت او در رتبه ی ضعیف ۲۷م کم نمی‌کند و اختلاف زیادی بین ۲۷ و ۳۰ نیست و هر دو رتبه فاجعه هستند با این حساب این موضوع بیشتر بررسی خواهد شد.

🔹ادعای دوم؛
ارتقا ۱۰پله‌ای رتبه در زمان وی!

رستمی مدعی شده است رسانه ها بالا آمدن ۱۰پله‌ای رتبه رامهرمز را در سال ۹۷-۹۶ خبری نکرده اند در صورتی که او دو ماه قبل از امتحانات نهایی آن سال مدیر آموزش و پرورش شده بود و عملا برنامه ریزی ها از قبل انجام شده بود و اگر این ادعای افزایش ۱۰ پله ای درست باشد(که مورد تشکیک است) بیشتر در زمان مدیر قبلی، آقای حسین‌زاده بود که رستمی مدعی شده بدترین رتبه‌ی تاریخ رامهرمز(رتبه‌‌ی ۳۰) متعلق به زمان اوست!

🔹ادعای سوم؛
کرونا باعث عدم حضور دانش آموزان و ثبت رتبه‌ی ۲۷م شد!

رستمی مدعی است کرونا باعث ثبت این رتبه شده است! درصورتی که شرایط کرونایی برای همه‌ی شهرهای استان و حتی کشور وجود داشته واگر دانش آموزان در امتحانات شرکت نکرده اند به خاطر عدم اطمینانی است که مجموعه‌ی تحت امر وی ایجاد کرده است. برای نمونه در مهرماه امسال در تعداد قابل توجهی از کلاس های درسی، تعداد نیمکت ها از نصف تعداد دانش آموزان کمتر بوده که حتی طرح زوج و فرد نیز باعث نشد بسیاری از والدین به حضور فرزندان‌شان در مدارس رضایت دهند.

🔸ای کاش آقای رستمی فرار رو به جلو نمیکرد و رسانه‌ها را در بیان واقعیت آموزش و پرورش مغرض نمی‌خواند و با موشکافی و بررسی همه جانبه مشکل بوجود آمده، از دلایل نداشتن معاونت آموزشی حرف می‌زد! و به فکر دور هم جمع کردن نخبگان و دلسوزان آموزش و پرورش خصوصا معلمان دلسوز میبود تا این وضعیت نامطلوب پایان پذیرد.

#تحول_در_آموزش_و_پرورش

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.