۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » سیاسی » ویژه ها
  • شناسه : 2982
  • 15 نوامبر 2016 - 21:01

از اقدام انقلابی شما در لغو برنامه یکی از اصحاب فتنه در این دانشگاه تقدیر می کنیم/دانشگاه جولانگاه افرادی که به دموکراسی و رأی مردم پایبند نیستند، نیست/ کسانی که در فتنه ۸۸ ضد امام و اصل ولایت فقیه شعار داده و عکس امام را پاره کرده و از صهیونیست ها حمایت کردند حالا مدعی تبیین گفتمان امام هستند.

از اقدام انقلابی شما در لغو برنامه یکی از اصحاب فتنه در این دانشگاه تقدیر می کنیم/دانشگاه جولانگاه افرادی که به دموکراسی و رأی مردم پایبند نیستند، نیست/ کسانی که در فتنه ۸۸ ضد امام و اصل ولایت فقیه شعار داده و عکس امام را پاره کرده و از صهیونیست ها حمایت کردند حالا مدعی تبیین گفتمان امام هستند.

نامه جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید چمران به شورای تأمین خوزستان و مدیریت دانشگاه شهید چمران:

از اقدام انقلابی شما در لغو برنامه یکی از اصحاب فتنه -کیانوش راد- در این دانشگاه تقدیر می کنیم/دانشگاه جولانگاه افرادی که به دموکراسی و رأی مردم پایبند نیستند، نیست/ کسانی که در فتنه ۸۸ ضد امام و اصل ولایت فقیه شعار داده و عکس امام را پاره کرده و از صهیونیست ها حمایت کردند حالا مدعی تبیین گفتمان امام هستند.

%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af-%da%86%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%86

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ بعد از خبر اولیه اعلام سخنرانی دکتر کیانوش راد یکی از فعالان فتنه ۸۸ در دانشگاه شهید چمران اهواز از آن جایی که ورود متهمان و محکومان امنیتی و فتنه گران سال ۸۸ به دانشگاه های کشور ممنوع است شورای تأمین استان خوزستان بهمراه مدیریت این دانشگاه، برنامه حضور این فتنه گر را کنسل اعلام کردند.

بعد از این ماجرا کیانوش راد و برخی از رسانه های اصلاح طلب با حمله به شورای تأمین نسبت به لغو سخنرانی وی اعتراض کردند. در ادامه جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز در نامه ای خطاب به شورای تأمین استان و مدیریت دانشگاه از این اقدام انقلابی و هوشمندانه تشکر به عمل آوردند.

متن نامه بدین شرح است:

بسمه تعالی

اعضای محترم شورای تأمین استان خوزستان و مدیریت دانشگاه شهید چمران اهواز

سلام علیکم

با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) و با درود به روح متعالی امام(ره) و شهدای گرانقدر انقلاب؛ بعد از دستورِ لغو حضور یکی از اصحاب فتنه ۸۸  و جلوگیری از ورود این فتنه گر به دانشگاه شهید چمران اهواز، ما جمعی از اساتید و دانشجویان این دانشگاه تصمیم گرفته ایم از اقدام انقلابی شما تقدیر و تشکر نمائیم، لذا تقدیر و تحسین ما را پذیرا باشید؛

نکاتی را به محضر شریف شما عرض می نمائیم؛

  1. سال ۸۸ انتخابات باشکوهی در نظام اسلامی برگزار گردید و ۴۰ میلیون نفر به نظام اسلامی رأی داده و قریب ۲۵ میلیون به یک کاندیدا رأی دادند و مطابق با قوانین و دموکراسی و جمهوریت، همه باید به رأی اکثریت احترام می گذاشتند. اما در این بین، عده ای نانجیبانه به صندوق رأی لگد زده و به دستور آمریکا و انگلیس و اسرائیل فتنه ای به پا کرده و به آبروی نظام لطمه زده و کشور را چندین ماه درگیر کردند. سران این فتنه که بهانه تقلب را پله ای کرده تا بخشی از مردم را فریب دهند در جلسات خصوصی اعتراف می کنند که تقلبی نبوده اما حاضر نیستند علناً این اعتراف را بیان نمایند.
  2. بعد از این ماجرا رهبر حکیم انقلاب بارها و بارها به مسئولین کشوری، دولتمردان و مسئولین دانشگاهها تأکید کرده اند که فتنه خط قرمز است و نباید به کسانی که در فتنه فعال بوده اند میدان داد. عقل اقتضا می کند که افرادی که به دموکراسی و رأی مردم اعتقادی ندارند و به صندوق های رأی لگد می زنند و به آداب جمهوریت و رأی اکثریت پایبند نیستند و تحت سرویس های امنیتی و سیاسی دشمنان در کشور شورش به پا می کنند حق استفاده از امکانات دولتی و بیت المال را نداشته تا مجدد نتوانند فتنه گری خویش را ادامه دهند. متأسفانه شاهد بوده ایم که برخی از این افراد نظیر همین فردی که حضور وی منتفی شده است سعی کرده تا با ورود به دانشگاهها از فضای آزادی که جمهوری اسلامی بعد از انقلاب در دانشگاهها فراهم آورده است سوءاستفاده کرده و علیه اسلام و امام و دموکراسی و جمهوریت لجن پراکنی کرده و جو دانشگاه را ملتهب نمایند. همان کسانی است که در فتنه ۸۸ ضد امام و ولی فقیه شعار می‌دادند و عکس امام را پاره کردند حالا مدعی تبیین گفتمان امام هستند.
  3. دانشگاه محل علم آموزی و همچنین فعالیت های سیاسی صحیح و عقلانی بوده و نباید با ورود اشخاصی که خود و برخی اعضای خانواده شان در سال ۸۸ به زندان افتاده اند دچار سیاست زدگی شده و از آرمان های بلند علمی و انقلابی خویش بازماند. برخی می خواهند جو دانشگاه را از فضای علمی به فضای تنش و درگیر و سیاست زدگی بکشانند. شما بعنوان مسئولین محترم می توانید بر این امر مواظبت کنید که مبادا محکومان امنیتی نظیر این شخص وارد دانشگاه و محیط پاک علمی شوند و دانشگاه را به افکار فتنه گری خود آلوده کنند!
  4. نشست های آزاداندیشی سال های سال در دانشگاه های کشور و در این دانشگاه در حال برگزاری است و شخصیت های مختلف اعم از موافق و مخالف و احزاب و دسته های گوناگون در دانشگاه ها حاضر شده و به بحث و گفتگو و مناظره و نظریه پردازی می پردازند و این به برکت افکار ناب امام خمینی(ره) و رهبر حکیم انقلاب و قوانین نظام اسلامی است اما برخی افراد که هیچ اعتقادی به دموکراسی و رأی مردم و افکار امام ندارند و علیه این آرمان ها شوریده اند حال می خواهند با سوءاستفاده از این کرسی ها، افکار دیکتاتورمآبانه و تحجرگرایانه و غرب زده خود را در دانشگاه ها تزریق کنند. البته که ما از بحث و گفتگو استقبال می کنیم اما به هیچ وجه اجازه ورود به افرادی که دنبال فتنه و براندازی هستند را نمی دهیم. دموکراسی قواعدی دارد که فتنه گران به آن پایبند نبوده و نیستند و فقط زمانی آن را مطلوب می دانند که نتیجه به نفع آنان باشد.

در پایان مجدد از هوشیاری و وظیفه شناسی شما کمال تقدیر و تشکر را داریم و بدانید اکثریت مطلق اساتید و دانشجویان این دانشگاه با حضور فتنه گران و اصحاب فتنه در این دانشگاه مخالف اند.

با تشکر

جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه شهید چمران اهواز

نوشته های مشابه

رایزنی عجیب ایزدپناه برای استخدام برادرش در شبکه‌ی بهداشت و درمان رامهرمز!
بزرگترین چالش رامهرمز آب شرب است/نماینده حتی وعده‌ی جایزه به قبولی های کنکور را هم‌ محقق نکرد/ نماینده یک هرارتومنی هم کمک آموزش و پرورش نکرد!
با چهار سطل زباله جمع کردن، نمی‌توان نماینده‌ای موفق بود/برخی تا دیروز پدرشان یک کپر نداشت اما امروز میلیاردر شدند، از کجا آورده اید؟
حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه:  🔴 اعتماد مردم رامهرمز باید بازگردد/به نفع هیچ کسی کناره گیری نخواهم کرد/ کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!
نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر: انتخاب های قومی طایفه ای سودی برای مردم نداشت/اگر طی ۴۰ گذشته، هر ۴ سال فقط برای ۲۰۰ نفر شغل پایدار ایجاد می کردند امروز رامهرمهز ۲ هزار شغل مستقیم و چندده هزار شغل غیرمستقیم داشت/به نفع کسی کنار نمی کشم
فرشید کلاه کج، مدیرعامل فرودگاه عسلویه: رامهرمز در تمامی حوزه ها ضعیف مانده/ اولویت اصلی شهر، اشتغال است

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.