۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » سیاسی » ویژه ها
 • شناسه : 2017
 • 15 فوریه 2016 - 18:57

یاران۳۱۳ گزارش می کند:

مقاومت مهندس محمدرضا بهمئی در برابر آقایان شمس الله و حیدر بهمئی و یک جریان خاص هنوز ادامه دارد/آیا با وجود کنار رفتنِ محمدرضا، شمس الله توان رقابت دارد؟

سرویس سیاسی- یاران۳۱۳؛ فشارهای یک جریان خاص بر آقای مهندس محمدرضا بهمئی نامزد این دوره از انتخابات مجلس کماکان ادامه دارد.

Slide1

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳ بعد از شروع ثبت نام نامزدهای انتخاباتی مجلس دهم، برخی بداخلاقی ها و سیاسی کاری ها بازهم سعی داشته است که فضای انتخابات را آلوده کند. از همان بدو ثبت نام، فشارها و لابی های برخی نامزدها بر نامزدهای دیگر شروع شد. فشارهای یک جریان خاص بر مهندس محمدرضا بهمئی اما این بار در نوع خود منحصر بفرد است.

مهندس محمدرضا بهمئی نماینده سه دوره شهرستان های رامهرمز و رامشیر و نامزد این دوره از انتخابات تحت فشارهای شدید انتخاباتی لیدرها و حامیان نماینده فعلی یعنی آقای شمس الله بهمئی قرار گرفته است بطوریکه برخی سعی کرده اند برای کنار کشیدنِ محمدرضا بهمئی از ظرفیت برخی چهره های استانی و حتی کشوری در حد وزرا استفاده کنند.

این عده پیروزی کاندیدای خود را منوط به کنار کشیدنِ آقای محمدرضا بهمئی می دانند حال آنکه آقای شمس الله بهمئی با توجه به عملکرد ضعیف خود در این چهار سال شانسی برای ورود به مجلس را تاکنون پیدا نکرده است اما معلوم نیست چرا برخی حیاتِ خود را در مماتِ دیگران یافته اند؟

آیا این بداخلاقی سیاسی می تواند مقاومت مهندس محمدرضا بهمئی را بشکند و یا ایشان مطابق با شعارها و آرمان های خویش تا آخرین لحظه در صحنه می ماند؟ مهندس در جلسه گفته بود:«من اگر معترض وضعیت این روزها نبودم نمی آمدم، کنار نمی کشم و قاطعانه در این مسیر پیش خواهم رفت».

یکی از افرادی که در این زمینه سعی کرده است به انحاء مختلف بر فشارها بر مهندس محمدرضا بهمئی بیافزاید آقای حیدر بهمئی به عنوان مسئول شرکت ملی حفاری ایران است. آیا اساساً ورود آقای حیدر بهمئی به انتخابات و به این شکل قانونی است؟ آیا ایشان در کنار ورود به انتخابات رامهرمز و رامشیر از اموال بیت المال هم استفاده می کند یا نه؟ آیا مردم رامهرمز و رامشیر تحمل دخالت حیدر بهمئی در انتخابات رامهرمز را دارند؟ و در آخر آیا مقاومت محمدرضا در برابر فشارهای حیدر بهمئی خواهد شکست؟

باید دید و به انتظار نشست که تا در آخر گفتمان محمدرضا بر مبنای اخلاق و راستگویی خواهد چرخید که بارها تأکید کرده است برای خدمت به مردم تا آخرین لحظه خواهم ماند و یا اینکه فشارهای برخی افراد نظیر حیدر بهمئی، ایشان را از روز انتخابات بر می گرداند تا فضای انتخابات را به قول خودشان مهندسی کنند؟ اما بی تردید باید دانست با حضور یا بدون حضور جناب مهندس بهمئی نماینده اسبق رامهرمز و رامشیر، آقای شمس الله بهمئی نماینده فعلی این حوزه، بعید است این دوره به مجلس برود.

انتهای خبر/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

۱۲ دیدگاه

 1. با سلام :

  من نمیدانم آقای حیدر بهمنی مگر داروغه شهر هست چه نیازی است که این آقا بدین شکل وارد فضای انتخابات شد و هدف اصلی این انتخابات که همانا انتخاب افراد اصلح و دلسوز و از جنس مردم میباشد را به انحراف کشیده و به اهداف شوم هم پیمانانشان که همانا با اهداف صادق و راستین مردم زجر کشیده رامهرمز سازگاری ندارد برسانند

  مگر همین آقای بهمنی یادشان رفته ۴سال قبل چطور با احساست مردم بازی کردند و با یک مشت وعده پوچ و بی ارزش مردم را گمراه کردند

  مگر نه اینکه خود ایشان بود که به مردم قول میداد درصورت رای دادن به شمس الله بهمنی وعده بکارگیری در شرکت ملی حفاری رو میداد و وقتی همان افراد به سراغ ایشان میرفتند میگفت که من شمس الله بهمنی رو نمیشناسم
  پس با این همه دروغ و فریب چطور به خود اجازه میدهد که دوباره وارد این کارزار انتخاباتی شود

  آقای بهمنی آیا این کار شما جز فریب مردم و سوء استفاده از جایگاه جنابعالی و خیانت به این نظام و انقلاب و خون شهیدان نیست
  پس خواهشا دست از سر این مردم بردار و اینو بدان
  که”””انسان عاقل دوبار از یک سوراخ گزیده نمیشود””

  • یاصاحب الزمان

   اولا مهندس حیدر بهمنی آنقدر بزرگ هست که با غارغار چندتا جوجه کلاغ کوچک نمیشود، ایشلن به عنوان یک رامهرمزی حق دارد از کاندیداتور مورد نظرش حمایت کند.
   دوما اگر به تعداد رامهرمزیهای شاغل در شرکت ملی حفاری توجه کنید میبینید هیچ کس از مدیران رامهرمزی شاغل در سیستم مدیریتی کشور چنین خدمتی به رامهرمز نکرده اند.
   سوما مگر نخبه گانی که از بقیه کاندیداها حمایت میکنند داروقه ی شهرند؟
   چهارم یاران۳۱۳ شما ادعای اصولگرایی دارید لطفا نخبگان شهرمان را به خاطر طرفداری از از جریان رقیبتان تخریب نکنید، آخرت خود را به هیچ و پوچ نفروشیم….
   *** زبانی که حق را نگوید فقط به درد لیسیدن بستنی قیفی میخورد…****

 2. با سلام
  حیدر بهمیی مدیر نالایق حفاری این به جای پیگیری و حل مشکلات کارکنان حفاری که در وضعیت اسفناکی به سر می برند ، به صورت علنی از شمس الله بهمیی حمایت می کنه و متاسفانه از بیت المال که برای او بیت الحال است به شدت سو استفاده می کنه که اگه فردا روزی شمس الله بهمیی ورود پیدا کرد به مجلس( به فرض محال- فرض محال ،محال نیست) از اون حمایت کنه که در سمت مدیرعاملی حفاری ابقا بشه
  اما کور خونده
  این خط این نشون، کار حیدر بهمیی تمومه
  بهتره حیدر بره بشینه خونش سبزی خوردن پاک کنه

  • دیوانه حاجی حیدر اگه از حفاری بره که دنیا تو هوا می برش
   موجی ایشان تا پایان ۹۵ تمدید هست خودش بزور مونده
   شوت حاجی حیدر اومد امثال تو را نجات بده

 3. سلام ؛
  اگر آقای شمس الله بهمئی می خواهد حیات سیاسی اش به مخاطره نیافتد و به ممات نگراید و در دوره آینده حرفی برای گفتن در رقابت انتخاباتی و نیز عالم سیاست داشته باشد ، بهترین و مؤثرترین استراژی این است که به نفع آقای محمدرضا بهمنی انصراف دهد و از گردونه رقابت خارج و این عرصه را به وی بسپارد .
  اگر این رقابت بدین سان « یعنی حضور این دو کاندید » ادامه یابد سبب بروز و ایجاد تنش و درگیری قومی ، فامیلی و حتی سرایت این اختلافات به محلات مختلف شهر و سایر روستاها می گردد و خشکاندن ریشه های بدیمن این اختلافات کاری بس دشوار و سخت خواهد بود و احتمال ماندگاری این زخم های بدخیم بر چهره پاک اقوام اصیل بسیار خواهد بود ؛ امیدوارم که هیچ وقت این تنش ها و درگیری ها در بین مردمان با فرهنگ و اصیل سرزمینم به وجود نیاید و خداوند عزوجل عاقبت همه ما را ختم به خیر بفرماید .

 4. چهار ساعته نظرمو اعلام کردم
  هنوز در انتظار بررسی است
  یعنی چی؟؟
  خجالت بکشید
  بزارید همه ماهیت حیدر بهمیی رو بشناسن
  هر چند که همه این کاسب جماعت ها رو میشناسن
  و می دونن دامادش دلالشه

 5. آخ که چقدر میسوزین که دکتر این همه محبوب هستن،باید از غصه دق کنین

 6. یاران ۳۱۳ بخاطر احساس خطر نسبت به دکتر بهمئی سرتیتر تمام خبرهاتونو به تخریب ایشون اختصاص دادین.
  بابا بس کنین دیگه.
  بهتره چشماتونو باز کنین و واقع بینانه تر مطالب را بیان کنین.
  ضمنا دکتر بهمئی نیازی به آرای مهندس بهمنی و یا کاندیدای دیگری ندارند.

 7. خدا ازت نگذره حیدر بهمئی به اعتبار تو دور قبل به شمس الله رأی دادیم به جاش به دلیل شایعه حمایت از سید ناصر از کار اخراجمن کردن

 8. مردم در روزهای پایانی تبلیغات و منتهی به انتخابات ؛ منتظر یک شگفتی و رویداد غیر قابل باور باشند .
  این اتفاق بزرگ چیزی نیست جزء « انصراف یک نامزد نامی و دارای رأی بالا » از عرصه انتخابات و ائتلاف این کاندیدا با رقیب نزدیک این دوره و دوره گذشته نماینده فعلی

 9. مردم شریف وباهوش رامهرمز بیایید دست به دست هم دهیم وامسال با رای پاک خود به رامهرمز یها ثابت کنیم که ما دنبال باند بازی ومادیات نیستیم وبه آینده مینگریم امسال مهندس کمایی با جان دل آمدند پس کمکش کنیم وگرنه سید ناصرودکتر بهمئی و…. همه امتحان خودشان را پس دادند (رامهرمز از خواب غفلت بیدار شد)

 10. یاران ۳۱۳ شما خواب تشریف دارین برید یه سری بزنید به majles-khz.ir/pols/11ببینید تو ی معتبرترین وبهترین نظرسنجی خوزستان کی اوله برای خودتون هی کامنت میزارین برید نظر مردمو ببینید همه میگن کمایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی این دوره حقشه مردم آگاه شدند شما کجایید

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.