۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » ویژه ها
  • شناسه : 2380
  • 03 آوریل 2016 - 18:59

ارسال پیامک انبوه غیرقانونی برای آقای شمس الله بهمئی در روز ثبت نام، تخلف انتخاباتی سامانه های خصوصی بوده است نه از طرف اداره مخابرات رامهرمز.

بعد از تحقیق و بررسی سامانه ارسال پیامک های انبوه در روز ثبت نام برای آقای شمس الله بهمئی نماینده محترم رامهرمز و رامشیر، مشص شده است این سامانه خصوصی بوده است و ارتباطی با اداره مخابرات شهرستان نداشته است.

بعد از تحقیق و بررسی مشخص شد:

ارسال پیامک انبوه غیرقانونی برای آقای شمس الله بهمئی در روز ثبت نام، تخلف انتخاباتی سامانه های خصوصی بوده است نه از طرف اداره مخابرات رامهرمز.

پیامک

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ بعد از تحقیق و بررسی سامانه ارسال پیامک های انبوه در روز ثبت نام برای آقای شمس الله بهمئی نماینده محترم رامهرمز و رامشیر، مشص شده است این سامانه خصوصی بوده است و ارتباطی با اداره مخابرات شهرستان نداشته است.

به گزارش یاران۳۱۳؛ بررسی های بعد از انتخابات نشان داد سامانه ای که در روز ثبت نام نماینده محترم رامهرمز و رامشیر بصورت غیرقانونی بیش از ۱۰۰ هزار پیامک ارسال کرده است ارتباطی با اداره مخابرات شهرستان نداشته است و یک سامانه خصوصی بوده و در واقع متخلف صاحب سامانه خصوصی می باشد و هرگونه ارتباطی با اداره مخابرات شهرستان رامهرمز قویاً تکذیب می شود.

انتهای خبر/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.