۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » رامهرمز » ویژه ها
  • شناسه : 2810
  • 07 آگوست 2016 - 20:11

وعده تکمیل استخر نیمه تمام شهرداری رامهرمز که تاکنون فقط ۴۰ % پیشرفت فیزیکی داشته است / پاراف استاندار: مبلغ ۴ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده تخصیص داده می شود/حداکثر تا دهه فجر آماده افتتاح شود + تصاویر نامه ها

سفر استاندار خوزستان به رامهرمز با انجام مصوباتی همراه بوده است. یکی از این مصوبات تخصیص ۴ میلیارد تومان به استخر نیمه تمام شهرداری رامهرمز است. شهرداری رامهرمز طی نامه ای از نماینده شهر درخواست کرده بود که برای تکمیل استخر نیمه تمام رامهرمز مبلغ ۴ میلیارد تومان تلاش و پیگیری کند و نماینده نیز از طریق استاندار پیگیر شده است.

موافقت استاندار خوزستان با درخواست نماینده رامهرمز:

وعده تکمیل استخر نیمه تمام شهرداری رامهرمز که تاکنون فقط ۴۰ % پیشرفت فیزیکی داشته است / پاراف استاندار: مبلغ ۴ میلیارد تومان از محل مالیات بر ارزش افزوده تخصیص داده می شود/حداکثر تا دهه فجر آماده افتتاح شود + تصاویر نامه ها

1

سرویس اقتصادی – #یاران_۳۱۳؛ سفر استاندار خوزستان به رامهرمز با انجام مصوباتی همراه بوده است. یکی از این مصوبات تخصیص ۴ میلیارد تومان به استخر نیمه تمام شهرداری رامهرمز است.  شهرداری رامهرمز طی نامه ای از نماینده شهر درخواست کرده بود که برای تکمیل استخر نیمه تمام رامهرمز مبلغ ۴ میلیارد تومان تلاش و پیگیری کند و نماینده نیز از طریق استاندار پیگیر شده است.

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳، یکی از مصوبات سفر اخیر استاندار خوزستان به شهرستان رامهرمز تخصیص مبلغ ۴ میلیارد تومان به استخر نیمه تمام شهرستان عنوان شده است.

آقای حسینی شهردار رامهرمز طی نامه ای از نماینده درخواست کرده است که: استخر شهرداری رامهرمز تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است لذا جهت تکمیل استخر از هر منبع و محلی می تواند اقدام کند.

آقای اقبال محمدیان نماینده رامهرمز و رامشیر نیز طی نامه ای از استاندار خوزستان، آقای دکتر شریعتی درخواست کرده است که این مبلغ تخصیص داده شود. در نهایت استاندار، نامه نماینده را پاراف می کند و می نویسد: آقای کاویانی هرچه سریعتر از محل مالیات بر ارزش افزوده تخصیص داده می شود/حداکثر تا دهه فجر آماده افتتاح شود.

حال باید به انتظار ماند و دید که این وعده استاندار عملی می شود؟

تصاویر نامه ها:

نامه شهردار به نماینده:

 نامه شهردار رامهرمز به نماینده - استخر نیمه تمام

نامه نماینده به استاندار:

نامه نماینده رامهرمز به استاندار خوزستان - استخر نیمه تمام

انتهای خبر/

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.