۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان
  • شناسه : 3247
  • 27 نوامبر 2018 - 13:18

اقدام قابل تقدیر فرماندار رامهرمز

🔴 اقدام قابل تقدیر فرماندار رامهرمز 🔹بعد از انتشار #هفته_نامه #سلمان_دیار با تیتر انتقادی نسبت به مسئولین شهری و استانی درباره #نتایج_آزمون_استخدامی #شرکت_سیمان متأسفانه فرماندار باغملکی هفتکل سعی کرده با حاشیه سازی و سوءاستفاده از احساسات مردم شریف هفتکل اصل مسئله که همان “عدم انتشار نتایج آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان” است را به فراموشی […]

🔴 اقدام قابل تقدیر فرماندار رامهرمز

🔹بعد از انتشار #هفته_نامه #سلمان_دیار با تیتر انتقادی نسبت به مسئولین شهری و استانی درباره #نتایج_آزمون_استخدامی #شرکت_سیمان متأسفانه فرماندار باغملکی هفتکل سعی کرده با حاشیه سازی و سوءاستفاده از احساسات مردم شریف هفتکل اصل مسئله که همان “عدم انتشار نتایج آزمون استخدامی شرکت سیمان خوزستان” است را به فراموشی بسپرد.

🔹واقعیت آن است این شرکت تاکنون نه سودی برای مردم محروم هفتکل داشته و نه سودی برای مردم رامهرمز! و این دعواهای ساختگی و حاشیه‌ای که از سوی برخی افراد مطرح می شود هیچ سودی برای دو شهر ندارد؛ اما به هر شکل طبق قانون و مصوباتی که در سالهای اخیر در محل اداره کل صنعت معدن و تجارت استان و استانداری با حضور مسئولین دو شهر صورت گرفته است می بایست سهم رامهرمز از استخدامی ها و درآمد و مالیات با توجه به آب، برق و گاز و آلودگی شرکت برای مردم این شهر و باتوجه به جمعیت چندبرابری نسبت به هفتکل، ۷۰ درصد باشد که تاکنون این مسئله محقق نشده است. جالب تر آنکه اساساً برای مردم هفتکل هم سودی نداشته است.

🔹اما به هر شکل اقدام فرماندار رامهرمز در پاسخ منطقی و قانونی و مستدل به تمامیت خواهی فرماندار هفتکل شجاعانه و به موقع بود. حذف رامهرمز از ارتباط با شرکت سیمان، ولو به حرف، موجب ایجاد ناراحتی و چه بسا تشنج در رامهرمز می‌شود و این موضوع شوخی بردار نیست و جناب فرماندار هفتکل نباید به خود اجازه می داد اینگونه صحبت کند. مسئولین مربوطه نیز از ترس های کاذب باید خارج شده و نباید از حق و حقوق شهرستان کوتاه بیایند.

🔹بی تردید حضور نیروهای بومی رامهرمز در مناصب تصمیم گیری در ستاندن حق رامهرمز مؤثر است وگرنه شاید برخی بگویند که چندصباحی اینجاییم و سپس در محل دیگر خدمت می کنیم! قطعاً سایر مسئولین رامهرمز نباید از این حق قانونی و طبیعی کوتاه بیایند.

🔹اما اینکه چرا فرماندار رامهرمز دلیل عدم اعلام نتایج را اعلام نمی‌کند با اینکه این آزمون سال قبل انجام شده و ایشان چند ماهی است که فرماندار رامهرمز شده بی ارتباط نیست.

🔹تدبیری که مجموعه خبری ما در این باره گرفت این بود که با دفاع از اقدام فرماندار رامهرمز موجب تقابل بین رسانه های رامهرمز و هفتکل خواهیم شد و این کار را نکردیم و هر دو فرماندار را به پرداختن به اصل موضوع نتایج آزمون شرکت سیمان توصیه کردیم. لکن اقدام اهانت آمیز یک کانال خبری ناشناس بدون مجوز در هفتکل و همچنین اقدام خارج از انصاف برخی از کانال های خبری بدون مجوز شهرستان رامهرمز در رابطه با اقدام فرماندار رامهرمز که به وی هم حمله کردند، بسیار زشت و نادرست است که اگر ایشان فرزند این منطقه نمی بود موجب دلسردی ایشان می‌شد.

🔹علی ای حال مجموعه خبری قانونی و صاحب مجوز رامهرمز ضمن تشکر از اقدام جناب ممبینی از ایشان صمیمانه تقاضا دارد با همین رویکرد شجاعانه دلیل عدم اعلام نتایج آزمون را بررسی و اعلام نماید. هم جوانان رامهرمز و هم جوانان هفتکلی که در این آزمون شرکت جسته اند بعد از ۱۰ ماه هنوز منتظر پاسخند!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.