۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » ویژه ها
  • شناسه : 3509
  • 14 نوامبر 2019 - 0:56
حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه:

حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه: 🔴 اعتماد مردم رامهرمز باید بازگردد/به نفع هیچ کسی کناره گیری نخواهم کرد/ کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!

در سومین جلسه از سلسله جلسات جمعی از رسانه‌های انقلابی شهرستان با کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم، مجموعه رسانه های یاران۳۱۳، رامهرمزنیوز و سلمان‌دیار میزبان حسین قاسمی بودند.

حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه:

🔴 اعتماد مردم رامهرمز باید بازگردد/به نفع هیچ کسی کناره گیری نخواهم کرد/ کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!

در سومین جلسه از سلسله جلسات جمعی از رسانه‌های انقلابی شهرستان با کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم، مجموعه رسانه های یاران۳۱۳، رامهرمزنیوز و سلمان‌دیار میزبان حسین قاسمی بودند.

 

🔹حسین قاسمی عضو ادوار شورای اسلامی شهر رامهرمز، رئیس سابق شعب بانک صادرات رامهرمز و اهواز و عضو هیئت مدیره بانک صادرات استان یزد در نشست هم اندیشی با جمعی از اهالی رسانه رامهرمز با ذکر شاخصه های اصلی در رونق اقتصادی شهرستان گفت: ظرفیت های فراوانی در عرصه‌ی کشاورزی در رامهرمز وجود دارد که با افزایش بهره‌وری و حرکت به سمت کشاورزی صنعتی و مکانیزه میتوان زمینه‌ی رونق اقتصادی در شهرستان را فراهم کرد. عدم وجود یک سردخانه برای ذخیره‌ی میوه و سبزیجات جهت کنترل قیمت بازار یکی از کاستی هایی است که هرساله در یک یا چند محصول شاهد زیان و ضرر کشاورزان هستیم که حتی چیدن محصول نیز برایشان صرفه اقتصادی ندارد و میبینیم که محصول را روی زمین کشاورزی رها میکنند.

 

🔴کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!

 

🔹عضو ادوار شورای اسلامی رامهرمز ادامه داد: با ذکر این نکته که کسانی که خانه و کاشانه شان بیرون از رامهرمز است درد مردم را درست نمی‌دانند گفت: در تمام مدتی که در یزد مشغول بودم منزل و خانواده‌ی من در رامهرمز بود. کسی درد رامهرمز را میفهمد که در آن زندگی کرده و با امکانات آموزشی، بهداشت و درمان، معضلات اجتماعی و فرهنگی آن سر و کار داشته باشد. مردم خوب میدانند کسانی که در ماههای اخیر حضورشان در شهرستان زیاد شده است و خوش اخلاق شده اند به چه دلیل است! کسی که تهران نشین است از درد رامهرمز به خوبی اطلاع ندارد.

 

🔴 عدم استفاده یا کنار زدن نیروهای فنی، متخصص، کاردان و متعهد از دلایل مهم عدم پیشرفت مناسب رامهرمز بوده است

🔸عضو سابق هیئت مدیره بانک صادرات یزد در بخشی دیگر از جلسه هم اندیشی با جمعی از اهالی رسانه گفت: بعضا در دوره های مختلف شاهد عدم استفاده از نیروهای متخصص و فنی و کاردان و متعهد در جای مناسب با تخصص خود بودیم و بعضا شاهد کنار گذاشتن چنین افرادی بدلیل عدم قرابت ستادی و انتخاباتی با برخی مسئولین بودیم که این موضوع بسیار ضربه زننده است. ثبات مدیریتی مدیران لایق در برخی شهر ها و استان های دیگر از جمله عوامل پیشرفت آنان بوده است که در اینجا کمتر شاهد آن هستیم‌. در برخی استان ها برخی مدیران و معاونان حتی نماینده شهرستان شان را نمیشناسند! دلیل را که از آنها میپرسی میگویند ما کاری به کار آنها نداریم هرکسی موظف است کار خود را انجام بدهد‌. درصورتی که در خوزستان اینگونه نیست و بسیاری از عزل و نصب ها و ترفیع ها با نظر نمایندگان انجام می‌شود.

 

🔴 به هیچ وجه عقب نشینی نخواهم کرد

 

🔸قاسمی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است با نظر حزب یا گروهی در انتخابات کناره گیری کند گفت: به هیچ وجه به نفع هیچ کس کناره گیری نخواهم کرد و تا آخر در انتخابات می مانم.

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.