۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » انتخابات 98 » خوزستان » خوزستان » ویژه ها
  • شناسه : 3487
  • 01 اکتبر 2019 - 15:46
نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر:

نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر: انتخاب های قومی طایفه ای سودی برای مردم نداشت/اگر طی ۴۰ گذشته، هر ۴ سال فقط برای ۲۰۰ نفر شغل پایدار ایجاد می کردند امروز رامهرمهز ۲ هزار شغل مستقیم و چندده هزار شغل غیرمستقیم داشت/به نفع کسی کنار نمی کشم

دومین جلسه از سلسله جلسات جمعی از اهالی رسانه‌های انقلابی شهرستان با کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم، مجموعه رسانه های یاران۳۱۳، رامهرمزنیوز و سلمان‌دیار میزبان نجف جشنی‌نژاد بودند.

نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر:

انتخاب های قومی طایفه ای سودی برای مردم نداشت/به نفع کسی کنار نمی کشم

🔹دومین جلسه از سلسله جلسات جمعی از اهالی رسانه‌های انقلابی شهرستان با کاندیداهای احتمالی انتخابات مجلس یازدهم، مجموعه رسانه های یاران۳۱۳، رامهرمزنیوز و سلمان‌دیار میزبان نجف جشنی‌نژاد بودند.

به گزارش یاران۳۱۳، نجف جشنی نژاد نامزد احتمالی انتخابات مجلس آینده در دیدار با جمعی از رسانه های انقلابی رامهرمز گفت: مجلس آینده باید مجلس عناصر انقلابی و سالم باشد و کسانی که امتحانشان را پس دادند نباید مجدد آزموده شوند.

🔸جشنی نژاد در پاسخ به این سوال که اولویت رامهرمز را چه می داند، گفت: اولویت رامهرمز، اشتغال و کارآفرینی است آن هم نه به حرف، در عمل و به دست کسانی که سابقه و تجربه‌ی آن را دارند.

مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر بیان کرد: صنایع پایین‌دستی و تبدیلی در صنعت و کشاورزی راهگشای حل معضل بیکاری جوانان رامهرمز است. موانع کشاورزی باید رفع شود. خیلی از کشورها اقتصادشان بر پایه درآمد حاصل از کشاورزی است. رامهرمز و استان خوزستان ظرفیت بسیار خوبی برای پیشرفت و توسعه در این بخش دارند. صنایع بسته‌بندی و کنسروی بعضاً در بعضی شهرها ساخته می‌شود که مواد اولیه‌ی مورد نیاز آن، در شهر و منطقه آن کارخانه وجود ندارد و این یک معضل است. بلعکس در شهرهایی می بینیم که در مواقعی از سال، کل محصول گوجه یا محصول دیگرشان بدلیل نبود صنایع تبدیلی و کنسروی از بین می‌رود.

مدیر عامل سابق بنیاد تعاون وزارت دفاع در جنوب کشور در رابطه با کم‌کاری مسئولین قبلی در عرصه اشتغالزایی گفت: اگر در این ۴۰ سال،  آقایان مسئول هر ۴ سال، یک کارخانه یا شرکت با ۲۰۰ شغل ثابت در شهر ایجاد می کردند الان چند هزار شغل پایدار و چند هزار شغل غیرمستقیم در رامهرمز داشتیم. نیازی نیست حتما پتروشیمی بیاریم یا پالایشگاه و یا کارهای بزرگی را شعار بدهیم که اصلاً نه در حد ظرفیت شهرستان و نه در حد توان ما هستند.

وی همچنین تأکید کرد: خوزستان از نظر نفت و گاز و پتروشیمی، از نظر آب‌های سطحی، از نظر خاک حاصلخیز و امکان کشاورزی، از نظر معادن ظرفیتی فوق‌العاده دارد. ولی استان اصفهان که از نظر این منابع قابل قیاس با خوزستان نیست آمار بیکاری بسیارکمتری دارد.

🔹مدیران پروازی و عدم استفاده از نیروهای نخبه باعث عقب‌ماندگی خوزستان در صنعت شده است.

مسئول سابق مرکز آموزش انتظامی ناجا در جنوب کشور با اشاره به عقب ماندگی شهرستان از شهرهای اطراف گفت: امیدیه روزی بسیار کوچکتر و عقب تر از رامهرمز بود، شهری مثل امیدیه که نه قدمت رامهرمز را دارد و نه ظرفیت و پتانسیل رامهرمز را، ولی این شهر بخاطر صنایع نفتی بسیار پیشرفت کرده و رامهرمز همان گونه مانده است.

🔸جشنی نژاد در رابطه با حرف و حدیث های مطرح شده درباره دادن تعهد به یک حزب در شهرستان ضمن تکذیب کناره‌گیری از کاندیداتوری صرفاً با نظر یک گروه گفت: بنده جای دیگری هم گفتم در صورتی که تمام گروه‌های جریان انقلابی از بنده بخواهند به نفع کاندیدایی که بابرنامه‌تر، سالم‌تر، باسابقه‌تر و توانمندتر باشد، کنار می‌کشم ولی باید این امر ثابت شده و البته دقیقه نود هم نباشد.

درصورتی که تنها یک گروه چند نفره از بچه های انقلابی از من بخواهند به نفع فلان کاندیدا کنار بکشم هرگز این کار را نخواهم کرد و اگر تنها از نظر یک گروه از جریان انقلابی رامهرمز و رامشیر هم، بنده شایسته‌ترین بودم  در انتخابات می مانم و کنار نمی‌کشم.

نامزد احتمالی انتخابات مجلس یازدهم در پایان تأکید کرد: مردم رامهرمز و رامشیر باید از گذشته درس بگیرند و همه بدانند که انتخاب های قومی و طایفه ای هیچ سودی به حال شهرستان نداشته و باید به گزینه کارآفرین، انقلابی و پرکار رأی دهند.

تصاویر:

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.