۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » ویژه ها » یادداشت
 • شناسه : 2051
 • 19 فوریه 2016 - 13:13

به لیست افراد مؤمن و انقلابی رأی دهیم/منطق لیستی رأی‌دادن و اعتماد به گروه‌های مرجع

شناخت نامزدهایِ انتخابات مجلس یا شورای شهر برای عموم مردم، سخت و پیچیده است و اغلب اوقات، توده های مردم، فعالان فرهنگی و سیاسی، نیروهای مساجد و تشکل های مختلف شناخت دقیقی از افراد ندارند و همین نیز باعث می شود که درست تصمیم نگیرند و سردرگم شوند و یا به برخی افراد، نادانسته اعتماد کنند.

مردم شریف رامهرمز و رامشیر:

به لیست افراد مؤمن و انقلابی رأی دهیم/منطق لیستی رأی‌دادن و اعتماد به گروه‌های مرجع

13941030130652696941714

«به‌نظر بنده این جور می‌رسد که چون یکایک افراد را ممکن است نشناسیم، خود بنده هم وقتی این فهرست‌ها را می‌آورند که بیایم رأی بدهم، بعضی از آدم‌های این فهرست‌ها را نمی‌شناسم، اما اعتماد می‌کنم به آن کسانی که اینها را معرفی کرده‌اند و نگاه می‌کنم ببینم آن کسانی که این فهرست را معرفی کرده‌اند چه‌کسانی هستند؛ اگر دیدم اینها آدمهای متدین و مؤمن و انقلابی‌ای هستند، به حرفشان اعتماد می‌کنم و به فهرست آنها رأی می‌دهم؛ اگر دیدم نه، کسانی که این فهرست را داده‌اند کسانی هستند که به مسائل انقلاب، به مسائل دین، به مسائل استقلال کشور خیلی اهمیتی نمی‌دهند، دلشان دنبال حرف آمریکا و غیرآمریکا است، به حرفشان اعتماد نمی‌کنم» … «ممکن است سعی ما به نتیجه نرسد و غلط انتخاب کنیم، عیبی ندارد؛ خدای متعال از ما قبول خواهد کرد، چون کار خودمان را کرده‌ایم، تلاش خودمان را کرده‌ایم».     رهبر حکیم انقلاب – دیدار با مردم قم۹۴

 1. شناخت نامزدهایِ انتخابات مجلس یا شورای شهر برای عموم مردم، سخت و پیچیده است و اغلب اوقات، توده های مردم، فعالان فرهنگی و سیاسی، نیروهای مساجد و تشکل های مختلف شناخت دقیقی از افراد ندارند و همین نیز باعث می شود که درست تصمیم نگیرند و سردرگم شوند و یا به برخی افراد، نادانسته اعتماد کنند. اما واقعاً چاره چیست؟ چه باید کرد؟ آیا باید همه باید منتظر بمانیم و دست روی دست بگذاریم تا هر روزِ این مردم مستضعف، بدتر از دیروز شود و هرکسی بتوانند با ترفندهای مختلف آرای آنها را بقاپد؟ آیا باید همیشه سکوت کرد و خنثی ماند و به هر دلیلی برای فرار از مشکلات موجود به گوشه ای خزیده و منفعل ماند؟ یا باید کاری کرد؟
 2. رهبر حکیم انقلاب همانند همیشه نمی گذارد امت در بن بست قرار بگیرند و راه خروج نداشته باشند و جریانات و اشخاص مختلف همه را تحت تأثیر قرار دهند. او همانند رسول ا… هدایت و رهبری امت را بدست گرفته و هوشیارانه همه را هدایت می کند. برای این مسئله مهم نیز راه حل را مشخص کرده است که همه از سردرگمی بیرون آیند. علمدار بنی انقلاب در سال جدید، در دیدارهای مختلف، چندین بار همه را این چنین راهنمایی کرده اند که :«به لیست و فهرست متدینین رأی دهید». البته اگر فردی، اشخاص را می شناسد حجتی ندارد که به لیست متدینین رأی دهد شناخت خودش کافی است اما باز باید به جریان شناسی و شناخت جریانات نیز واقف باشد. اما غالب مردم و توده ها نامزدها را دقیق نمی شناسند و از جریانات کلان کشور مطلع نیستند. اینجاست که وظیفه متدینین است و آنان که به انقلاب تعهد دارند و به استقلال کشور پایبند هستند و مرعوب غرب و آمریکا نیستند که جهت شناخت نامزدها و جریانات اقدام کرده و فهرست و لیستی را به عموم مردم خاصاً جریان انقلابی و حزب الهی معرفی نمایند.
 3. آن چیزی که در این برهه حساس مهم و تعیین کننده است سربرآوردنِ یک جریان خطرناک مرعوب غرب است که راه پیشرفت را فقط در کاخ سفید می داند. این جریان ذره ای به پیشرفت درونی و خودکفایی و اقتدار درونی اعقتاد و باور ندارد و به دنبال این است که از طرُقِ مختلف، استقلال کشور را بفروشد و حاکمیت مقتدر ایران اسلامی را به نوکری غرب در آورد تا شاید ارباب و کدخدا بتوانند فضای رفاه مانندی را برای نوکر برقرار کنند! حال آنکه ارباب همیشه به فکر راحتی خویش است و این ارباب، دشمن انسانیت و مخالفِ پیشرفت دیگر کشورهای دنیا است. این کدخدا بارها و بارها دشمنی خویش را با مردم ایران بروز داده است. سالانه صدها میلیارد دلار را رسماً در پارلمان خود برای مقابله با نظام اسلامی به تصویب می رساند. وظیفه ی همه ی ماست که در برابر این جریان خطرناک ضدانقلاب درون نظام بایستیم و نگذاریم این جریان محقرِ غرب زده دوباره بر ما حاکم شود. ایستادن ما باید یک ایستادنِ منطقی، عقلانی و کم هزینه باشد و بهترین مقابله با این جریان خطرناک، انتخابات است. این جریان محقر غرب زده در هر شهری هم دنباله ای دارد و دنباله ی آن در سال های اخیر در شهرستان های رامهرمز و رامشیر مشهود بوده است. فضای دانشگاه ها، فضای مدارس، فضای ادارات و غیره همه نشان از نفوذ و رخنه این جریان در طی این سال ها خبر می دهند. در صورتِ پیروزی این جریان، قطعاً جریان مردم مستضعف و ساده زیست و جریان انقلابی و محروم، بازهم در گوشه ی رینگ خواهد ماند و بیشترین فشارها را باید متحمل شود. اما وظیفه ی همه ما در این فرصت باقیمانده این است که با تمام قوا لیست یا کاندیدای مطرح شده از سوی جریان متدین و انقلابی که مرعوب غرب نیستند و اهل وطن فروشی و فتنه نبوده اند را تبلیغ کنیم و به گوش مردم برسانیم حرف مهم علمدار بنی انقلاب را. باشد که پیروزی نصیب مردم رنجدیده انقلابی گردد. إن شاءا… .

داود مدرسی یان

دبیر شورای اصولگرایی و مسئول یاران انقلاب اسلامی شهرستان رامهرمز

نوشته های مشابه

حسین قاسمی در نشست با اصحاب رسانه: 🔴 اعتماد مردم رامهرمز باید بازگردد/به نفع هیچ کسی کناره گیری نخواهم کرد/ کسی که آب رامهرمز را نخورده درد رامهرمز را نمیداند!
نجف جشنی‌نژاد، مدیر عامل شرکت بین المللی سپاهان گستر: انتخاب های قومی طایفه ای سودی برای مردم نداشت/اگر طی ۴۰ گذشته، هر ۴ سال فقط برای ۲۰۰ نفر شغل پایدار ایجاد می کردند امروز رامهرمهز ۲ هزار شغل مستقیم و چندده هزار شغل غیرمستقیم داشت/به نفع کسی کنار نمی کشم
لطفاً از عنوان “اصحاب رسانه” سوءاستفاده نکنید
شورای تامین بهتر می توانست عمل کند/ریشه نزاع طائفه ای پتک بدون تعارف جهل، ضعف قانون و عدم قاطعیت در برخورد جدی قضایی است/این مسئله با توصیه، موعظه و نصیحت قابل حل نیست بلکه این موضوع فرمانده می خواهد
احمدی نژاد سال ۱۴۰۰ کاندیدای اصلاح طلبان می شود
جرم نیروهای انقلابی این است که به کسی باج نمی دهند/همین نیروهای انقلابی کشور را از دست فتنه گران نجات می دهند/چرا تمام مصاحبه های خود را از طریق رسانه های آشوب طلب نشر داده اید؟/بنگرید چه کسانی از اقدام شما خوشحال شده اند، حامیان آشوبگران فتنه ۸۸ یا انقلابیون و متدینین؟/گمان می کنید مردم راضی هستند؟

۲ دیدگاه

 1. شما که هنوز نتونستید تو رامهرمز روی یک نفر به اجماع برسید، چطور از مردم انتظار دارید به اصولگرایی رای بدند
  من خودم اصولگرا هستم
  اما متاسفم برای شورای اصولگرایی رامهرمز
  تمام کشور لیستشون رو اعلام کردن
  علی رقم میل باطنیم اصولگرایی شکست می خوره

 2. محمد مرادخانی

  تنها نماینده ای در رامهرمز که فارغ از تفکر لحظه ای و برای رای آوری می گویند چپ یا راست یا زید و امر است ، جناب سید ناصر موسوی است
  بنده شهادت می دهم ایشان اصولگرای واقعی است
  از شورای اصولگرایی رامهرمز متعجبم چرا روی ایشان اجماع نکردید و به عنوان اصولگرا معرفی نکردید؟؟؟
  خدای نکرده اگر ایشون رای نیاره ( که انشاالله رای می آورد) باید تو اون دنیا در پیشگاه خدا جواب بدید
  خدا به فریاتون برسه ایشاالله

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.