۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » ویژه ها » یادداشت
  • شناسه : 2054
  • 19 فوریه 2016 - 14:18

به کسی رأی بدهید که کشور را به دشمن نفروشد

یک شاخص بسیار مهم: به کسی رأی بدهید که کشور را به دشمن نفروشد باید افرادی را برگزید که بعد از نشستن بر مسند مسئولیت، خود را سپر بلای مشکلات کشور قرار دهند و فانی در خدمات و مصالح و منافع عمومی مردم باشند و ضمن آنکه کشور را به دشمن نمی‌فروشند، مصالح ملی را […]

یک شاخص بسیار مهم:

به کسی رأی بدهید که کشور را به دشمن نفروشد

باید افرادی را برگزید که بعد از نشستن بر مسند مسئولیت، خود را سپر بلای مشکلات کشور قرار دهند و فانی در خدمات و مصالح و منافع عمومی مردم باشند و ضمن آنکه کشور را به دشمن نمی‌فروشند، مصالح ملی را به دلیل رودربایستی زیر پا نمی‌گذارند. (رهبر حکیم انقلاب)

1

وقتی که پای سخنان رهبری نشسته بودم به محض شنیدن جملات بالا جرقه ای در ذهنم خورد، علامت سوالی ایجاد شد که ذهنم را درگیر خودش کرده بود. سوال این بود که مگر می شود کسی که در نظام اسلامی مسئولیت داشته باشد. در انتخابات شرکت کند و مردم به او رأی بدهند و وارد مجلس بشود ولی کشورش را به بیگانه بفروشد؟! هضم این جملات برایم سنگین بود، اینکه چطور نماینده مجلسی که از فیلترهای متعددی عبور کرده باشد بتواند مصالح ملی را زیر پا بگذارد؟! ولی وقتی که این جملات را از زبان رهبر انقلاب شنیدم دیگر جایی برای شک و تردید وجود نداشت و مطمئن شدم که حتما کسانی بودند و هستند که بخواهند چنین خیانتی را مرتکب بشوند. پس بر آن شدم تا مصادیقی را در مجلس پیدا کنم که نمایندگان، کشور را به دشمن فروخته و منافع ملی را زیر پا گذاشته باشند. در آرشیو گردی ادوار مختلف مجلس به موردی بر خوردم که می تواند یکی از مهمترین مصادیق باشد. آن هم مجلس ششم است. مجلسی که اکثریت آن را افراد اصلاح طلب تشکیل داده بودند و در سال ۸۱ با نامه ای معروف به نامه زهرآلود به رهبر انقلاب، هم صدا با دشمنان قسم خورده نظام اسلامی در صدد فشار به رهبری جهت تجدید رابطه با قدرت های استکباری بودند. اوج این خوش‌خدمتی آنها ماجرای تحصن ۲۷ روزه‌‌ حدود ۱۴۰ تن از عناصر افراطی مجلس ششم بود که موجبات شادی امریکایی‌ها و صهیونیست‌ها را فراهم کرده بود.
مورد مهم دیگری که وجود دارد جریان قرارداد های نفتی می باشد که باز هم دسته گل جریان اصلاحات بود. قرارداد «کرسنت» که یک قرارداد فروش نفت و گاز ایران به یک شرکت اماراتی است در اواخر دولت هشتم(دولت دوم خاتمی) و توسط وزیر نفت او یعنی همین مهندس زنگنه که اکنون نیز مجددا وزیر شده امضا شده بود.. مشکل این قرارداد این بود که محصولات را به مدت ۲۵ سال بهای بسیار اندک و با شرایطی کاملا یکطرفه و به نفع طرف مقابل باید به فروش می رساندیم. پس از مدتی مشخص شد علت اصلی امضای این قرارداد ننگین و یکطرفه، فساد مالی برخی از مدیران و مسئولین نفتی و رشوه‌ای است که از طرف اماراتی این قرارداد گرفته‌ شده است.

حال چه کسی در سال ۹۲ به زنگنه رأی اعتماد داده است و بارها تلاش کرده است که در کمیسیون انرژی گزارش های علیه زنگنه مطرح نشود و او را پاک ترین وزیر دولت نامیده است؟ و موارد مختلف دیگری که باعث تصویب برجام شد که به موجب آن مصالح نظام زیر پا گذاشته شد و همچنین راه های نفوذ دشمن را ایجاد کرده است. پس با این وجود باید احتمال نفوذ چنین اشخاصی در مجلس را بدهیم و با توجه به مصادیقی که عرض کردم مشخص می شود که این خیانت ها از طرف کدام جریان سیاسی می باشد. در شهرستان رامهرمز هم کاندیدای مورد حمایت این جریان خاص وجود دارد که امید می رود مردم با انتخاب درست جلوی نفوذ این افراد را بگیرند چرا که اگر وارد مجلس شوند طبق سخنان رهبری کشور را به دشمن می فروشند.

والسلام- حیسن رئیسی

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.