۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » خوزستان » ویژه ها
  • شناسه : 2501
  • 01 می 2016 - 12:15

تفاهم نامه پروژه سدسازی و انتقال آب از سرچشمه کارون را متوقف کنید/این طرح فاقد ارزیابی زیست محیطی است!

مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳ درپی امضای تفاهم نامه دولت ایران با دولت کره جنوبی جهت ایجاد پروژه بهشت آباد ایران که طی آن آب از سرچشمه های کارون به دیگر استان منتقل می شود، همراه با دیگر فعالان محیط زیست به سفیر کره نامه نوشت.

نامه مدیر مسئول یاران۳۱۳ به سفیر کره جنوبی:

تفاهم نامه پروژه سدسازی و انتقال آب از سرچشمه کارون را متوقف کنید/این طرح فاقد ارزیابی زیست محیطی است!

Slide1

سرویس اجتماعی – یاران۳۱۳؛ مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳ درپی امضای تفاهم نامه دولت ایران با دولت کره جنوبی جهت ایجاد پروژه بهشت آباد ایران که طی آن آب از سرچشمه های کارون به سه استان کرمان، یزد و اصفهان منتقل می شود، همراه با دیگر فعالان محیط زیست به سفیر کره نامه نوشت.

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳، بعد از ناامیدی از دولت ایران جهت توقف انتقال آب از سرچشمه های کارون، مدیر مسئول یاران۳۱۳ به همراه دیگر فعالان محیط زیست خطاب به سفیر کره جناب آقای کیم سئونگ – هو، نامه نوشت و از وی خواست: پروژه سدسازی و انتقال آب از سرچشمه های کارون را متوقف کنید.

2

متن نامه به دو زبان فارسی و کره ای:

به نام خدا

جناب آقای کیم سئونگ-هو

 سفیر محترم کره جنوبی

سلام

اینجانب داود مدرسی یان، مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳، مخالفت خود را با تفاهم نامه  پروژه ی سدسازی و انتقال آب بهشت آباد ایران از سرچشمه های رودخانه کارون در استان های چهار محال بختیاری و خوزستان که طی تفاهم نامه ای با یکی  از شرکت های کره جنوبی با دولت ایران اجرا می شود و  فاقد ارزیابی محیط زیستی می باشد، اعلام می دارم.

این طرح باعث نابودی محیط زیست در دو استان مذکور و همچنین تضعیف صنعت کشاورزی و دامپروری را در پی دارد. امیدواریم دولت محترم کره جنوبی نسبت به این مسئله تجدیدنظر نماید.

با سپاس

داود مدرسی یان

مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳

——————————————————————

하나님의 이름으로

김 성 호

한국 대사

안녕

나는 데이비드 이안 학교 교육(۳۱۳) 뉴스의 원정대 전무 이사반대 선언합니다댐과 물 전송이란 Beheshtabad와 프로젝트 MOU Chaharmahal 바크 티 아리와 후제 스탄 지역에서 캐런 강 유역한국과의 양해 각서 (MOU) 동안 회사 중 하나는이란 정부가 실행에그리고 어떤 환경 평가가 없다그리고 어떤 환경 평가가 없다.

감사

데이비드 학력 연

(۳۱۳) 뉴스의 원정대 전무 이사

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

۱ دیدگاه

  1. دروید بر این شرف و مردانگی،

    به نظر من یک کمپین جهت جلوگیری از کار نادرست و غیر علمی و جاهلانه راه اندازی شود تا همه مخالفان از طریق این سایت صدایشان به گوش مسیولان بی کفایتی که این طرح را قبول کردند برسد و دست از این کار احمقانه بردارند.
    باسپاس از پیگیری شما

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.