۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » سیاسی » ویژه ها
  • شناسه : 2918
  • 16 سپتامبر 2016 - 9:03

موافق تحقیق و تفحص از برخی ادارات و سازمان های دولتی و غیردولتی در رامهرمز هستیم

سلسله نظرسنجی های یاران۳۱۳ خود حکایتی دارد آشنا؛ این پایگاه با نوع نظرسنجی حرف خود را با مردم و مسئولین در میان می گذارد.

۹۷ درصد از شرکت کنندگان نظرسنجی ۶ یاران۳۱۳:

موافق تحقیق و تفحص از برخی ادارات و سازمان های دولتی و غیردولتی در رامهرمز هستیم

148465_242

سرویس سیاسی – یاران۳۱۳؛ سلسله نظرسنجی های یاران۳۱۳ خود حکایتی دارد آشنا؛ این پایگاه با نوع نظرسنجی حرف خود را با مردم و مسئولین در میان می گذارد.

به گزارش پایگاه خبری یاران۳۱۳؛ نظرسنجی شماره ۶ این پایگاه خبری، مسئله ی مهم و جدیدی را برای اذهان عموم مردم و نخبگان باز کرده است. در این نظرسنجی آمده است: آیا با تحقیق و تفحص از برخی ادارات، سازمان ها و دستگاههای دولتی و غیردولتی موافق هستید؟

نیک می دانیم که نظارت و تحقیق و تفحص، وظیفه مهم دستگاههای نظارتی و بازرسی است که این مسئله در قانون نیز پیش بینی شده است و قطعا نظارت و بازرسی در پیشرفت ادارات و دستگاهها بسیار مفید و تأثیرگذار خواهد بود. اما یاران۳۱۳ به عنوان یک رسانه معتبر و قانونی، این مطالبه عمومی را مطرح می کند تا امواج مطالبات مردمی را به دستگاههای نظارتی، بصورت غیرمستقیم ارسال کند.

این سوال به نوعی یک مطالبه است اما برای اینکه بدانیم مطالبه عموم است یا خیر، باید از مردم نظرسنجی شود. در ادامه می بینیم ۹۷ درصد از شرکت کننده های نظرسنجی با این مطالبه موافقند.

حال باید ادارات و دستگاههای مهم را نیز زیر ذره بین قراردهیم و برای تک تک آنها نظرسنجی هایی گذاشته تا بصورت مصداقی شاخک های نظارتی را فعال کنیم.

 

نتیجه نظرسنچی را در زیر مشاهده کنید:

🔴 #نظرسنجی ۶ #رامهرمز

#یاران_۳۱۳

🔵 با تحقیق و تفحص از برخی ادارات، سازمان ها و دستگاههای دولتی و غیردولتی رامهرمز موافقید؟

 

بله     =>> 97 درصد

خیر   =>> 3 درصد

به ما چه اخوی! =>>  ۰ درصد

%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%b3%d9%86%d8%ac%db%8c-6-%d8%aa%d8%ad%d9%82%db%8c%d9%82-%d9%88-%d8%aa%d9%81%d8%ad%d8%b5-%d8%a7%d8%b2-%d8%a7%d8%af%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%aa-%d8%b1%d8%a7%d9%85%d9%87%d8%b1%d9%85

 

انتهای خبر/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.