۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » رامهرمز » ویژه ها
  • شناسه : 3655
  • 28 نوامبر 2020 - 13:28
  • منبع : یاران313
عجیب اما واقعی!

سردستگی نزاع خیابانی توسط یکی از مدیران فرهنگی رامهرمز!

به گزارش یاران۳۱۳؛ به نقل از شاهدان عینی، رئیس یکی از ادارات رامهرمز، به کمک همراهان خود، در یکی از خیابان های شهر نزاع دسته جمعی راه انداخته و شاهدان عینی او را در حالی که دسته بیل به دست داشته، مشاهده کرده اند.

عجیب اما واقعی!

سردستگی نزاع خیابانی توسط یکی از مدیران فرهنگی رامهرمز!

🔻به گزارش یاران۳۱۳؛ به نقل از شاهدان عینی، رئیس یکی از ادارات رامهرمز، به کمک همراهان خود، در یکی از خیابان های شهر نزاع دسته جمعی راه انداخته و شاهدان عینی او را در حالی که دسته بیل به دست داشته، مشاهده کرده اند.

🔻فارغ از انگیزه ها و چرایی ماجرا و حادثه، دور از شان یک مدیر اداره آن هم یکی از ادارات فرهنگی شهر است که جمعی را با خود همراه کرده و در یک نزاع خیابانی شرکت کند و چماق به دست، به شخصی حمله کند.

🔻رامهرمز شهری است که سالها از مسئله نزاع های دسته جمعی رنج می برد و از این مسئله آسیب های فراوانی دیده است. برای حل این موضوع نیازمند برنامه ریزی امنیتی ، قضایی و فرهنگی می باشد. اما وقتی رئیس یک اداره که خود باید از متولیان فرهنگ سازی در شهرستان باشد، نزاع خیابانی به راه می اندازد آیا امیدی به اصلاح عوام هست؟

🔻ضروری است دستگاه های امنیتی، نظارتی و قضایی به این مسئله رسیدگی کنند و مسئله را از جنبه فرهنگ عمومی مورد بررسی قرار دهند و اداره کل مربوطه هرچه سریعتر با مدیر متخلف خود برخورد نماید. اینکه افراد عادی بر اثر مسائل شخصی درگیری خیابانی به راه بیاندازند شاید طبیعی باشد(که نیست) ولی راه اندازی نزاع دسته جمعی توسط یک مدیر فرهنگی به هیچ وجه مورد پذیرش افکار عمومی نخواهد بود.

مدارک و مستندات این اتفاق نزد یاران۳۱۳ موجود است و این پایگاه خبری به جهت مصالح عمومی و خانوادگی افراد از بردن نام و عنوان آن مدیر خودداری کرده است.

 

پ.ن: عکس تزیینی است.

انتهای خبر/

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

۲ دیدگاه

  1. وای به حال مردم شهرستانی که مدیر اداره ی فرهنگی اش اینچنین تفکر و فرهنگی دارد….

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.