۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » سیاسی » ویژه ها
  • شناسه : 2848
  • 10 آگوست 2016 - 21:37

مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان!/مسئولین خبرنگار مرده و بی جنم می خواهند/چهار سال است از دستگاههای فرهنگی و سیاسی شهر ناامید شده ام

مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان!/مسئولین خبرنگار مرده و بی جنم می خواهند/چهار سال است از دستگاههای فرهنگی و سیاسی شهر ناامید شده ام

مدیر مسئول یاران۳۱۳ راجع تبعیض بین اصحاب رسانه نوشت:

مرا به خیر تو امید نیست شر مرسان!/مسئولین خبرنگار مرده و بی جنم می خواهند/چهار سال است از دستگاههای فرهنگی و سیاسی شهر ناامید شده ام

390956_735
روز خبرنگار همانند سال های گذشته آمد و رفت و همانند مابقی روزهای سال هیچ حمایت مالی و معنوی از سوی مسئولین سیاسی و فرهنگی شهرستان رامهرمز و حتی خوزستان ندیدیم. البته برای آنانیکه در راه خداوند متعال و آرمان های انقلاب و ارزش ها شبانه روز فداکاری می کنند این حمایت ها چه باشند چه نباشند یکی است. اما درد آنجاست که همین دستگاهها مطابق با قوانین نظام اسلامی موظف اند در چارچوب قانون به رسانه های قانونی و صاحب مجوز خدماتی را ارائه کنند.

امسال هم روز خبرنگار آمد و رفت و البته قصد نداشتم راجع آن مطلبی بنویسم. اما مطلب دوستان انقلابی و پا به کار پایگاه خبری رامهرمزنیوز را که خواندم واقعاً ناراحت شدم. هرچند می دانم این برادران نیز ذره ای انتظار حمایت مالی یا معنوی از این مسئولین را ندارند چون معتقدم برخی از این حضرات مسئول حتی اگر از کسی حمایتی می کنند بالاخره انتظار دارند که هوای آنها را داشته باشند! آنها را نقد نکنند و خلاصه کاری به کار آنها نداشته باشند تازه منویات آنها را نیز در دستور کار قرار دهند!

حقیر که از سال ۸۸ فعالیت مطبوعاتی خود را در شهرستان رامهرمز شروع نموده ام تاکنون هیچ خیر و برکتی از این آقایان مسئول مربوطه نصیب ما نگشته بلکه تا بوده شر و شکایت بوده!

امسال هم در روز خبرنگار، از سمت دو جایگاه تهدید به شکایت شدیم که به آنها گفتیم: آقا بروید شما هم به قبلی ها بپیوندید. مگر قبلی های شما از شکایت چه سودی برده اند به جز اینکه ما تبرئه شدیم و شما ناکام!

به آنها گفتم ما را به خیر تو امید نیست شرمرسان!

عزیزان من در رامهرمزنیوز نسبت به تبعیض حضرات مسئولین ناراحت بوده اند که به این دوستان انقلابی می گویم:

زاهد از کوچه رندان به سلامت بگذر                تا خرابت نکند صحبت(تهمت) بدنامی چند!

برادران خوبم؛ از این کوچه آرام و بدون سر و صدا بگذرید و رسالت خودتان را انجام دهید که تاکنون نیز خار به چشم برخی بوده اید. همین خط را بگیرید و بروید جلو. این خط، خط انقلاب است؛ مبادا بر سفره برخی از این سیاسیون و یا مدعیان فرهنگ بنشینیم و نمک گیر شویم! چرا که مربوطه ها خبرنگار مرده و بی جنم می خواهند. گیرم اینها ما را به جلسه ای دعوت کنند و یک هدیه چند ده هزارتومانی هم به پاس! خدمت به ما ارائه کنند! خب که چه! اما شک ندارم فردای قیامت باید پاسخگو باشند که چرا خبرنگاران و اصحاب رسانه ی انقلابی را دعوت نکردند.

چهارسال است که تقریباً از اینکه یک نهاد سیاسی یا فرهنگی بتواند حمایتی از ما داشته باشد ناامید شده ام و اساساً مگر بر اثر اضطرار به این ادارات سری بزنم چون تاکنون کوچکترین کاری را نتوانسته ایم از طریق اینها پیش ببریم. بلکه بیشتر مانع و مشکل هستند تا راه حل مشکلات!

صحبت به درازا کشید اما عزیزان بدانید تا رسیدن به نقطه اوج سختی ها و محرومیت ها باید چشید. اصلا شیرینی این راه همین است که مؤمنین و مردان خدا در این مبارزه سختی هایی می بیینند که از عسل هم شیرین تر است.

پایدار و برقرار و چشم حسودان شما کور

داود مدرسی یان

مدیر مسئول پایگاه خبری یاران۳۱۳

شهرستان رامهرمز

 ۲۱ مرداد۹۵

مطلب دوستان رامهرمزنیوز را از اینجا مطالعه کنید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.