۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » رامهرمز » سیاسی » ویژه ها
 • شناسه : 2430
 • 18 آوریل 2016 - 19:09

توهین به شهدا، نظام اسلامی، قانون اساسی، مردم رامهرمز و نماینده منتخب شهرستان توسط مدعی ریاست اصلاحات در رامهرمز+ سند

پذیرش مردم سالاری و رأی مردم و احترام به آن و عدم جرزنی و نجابت به خرج دادن، از عهده ی هر کسی برنمی آید. پذیرش رأی مردم اگرچه مخالف رأی ما باشد نشان از نجابت و شعور سیاسی و اخلاقی است که در کشور بزرگ ایران پهناور در ۳۷ سال اخیر بنا گذاشته شده است.

یاران۳۱۳ گزارش می کند:

توهین به شهدا، نظام اسلامی، قانون اساسی، مردم رامهرمز و نماینده منتخب شهرستان رامهرمز و رامشیر توسط مدعی ریاست اصلاحات در رامهرمز+ سند

شهدا

انتخابات ۷ اسفندماه سال قبل تمام کرد و ملت نظر خود را در خصوص اشخاص و جریانات ابراز داشته اند و پیام روشنی را نیز به همه ارسال کرده اند. پذیرش مردم سالاری و رأی مردم و احترام به آن و عدم جرزنی و نجابت به خرج دادن، از عهده ی هر کسی برنمی آید. پذیرش رأی مردم اگرچه مخالف رأی ما باشد نشان از نجابت و شعور سیاسی و اخلاقی است که در کشور بزرگ ایران پهناور در ۳۷ سال اخیر بنا گذاشته شده است. ملتی که ماقبل انقلاب اسلامی، رنگ صندوق رأی را به چشم خود ندیده اند تاکنون بیش از ۳۰ رفراندوم بزرگ را تجربه کرده اند که در این رفراندوم ها همه مسئولین کشوری را از صدر تا ذیل، مستقیم و غیرمسقیم انتخاب می کنند.

در سطح کشور نیز هرچند ملت عزیز و شهیدپرور ایران اسلامی همیشه به نتایج انتخابات ها پایبند بوده اند اما یک جریان خاص که از قضا نیز مدعی قانون و رأی مردم و دموکراسی و اصلاحات است در دو دهه اخیر هروقت مردم آنان را برای تصدی امور برگزیدند، پس مردم فهیم و باشعور هستند و آن انتخابات عین دموکراسی و بهترین شکل دموکراسی است اما هروقت مردم آنان را انتخاب نکردند با بداخلاقی و فتنه انگیزی سعی بر برهم زدنِ قاعده بازی داشته اند.

شهرستان شهیدپرور رامهرمز نیز به عنوان نمونه کوچکی از کشور عزیزمان در انتخابات اخیر نیز مشارکتی باشکوه داشته و اکثریت فردی را برای نمایندگی ۴ ساله اخیر انتخاب کرده اند که در چارچوب ارزش ها و آرمان های نظام اسلامی حرکت کرده و مشکلات مردم و حوزه انتخابیه خود را پیگری کند.

در مقابل برخی از افراد و جریانات سیاسی که حساب آنان از مردم کاملاً جداست سعی کرده اند که نتیجه را نپذیرفته و به جرزنی و تخریب نماینده منتخب بپردازند. هرچند بسیار قلیل و نزدیک به صفر هستند اما سعی می کنند با فتنه انگیزی و تخریب، احساساتِ برخی از حامیان دیگر کاندیداها را جریحه دار کرده تا کارآیی نماینده منتخب را پائین بیاورند هرچند مردم با این عناصر به هیچ وجه همراهی نخواهند کرد.

اخیراً شخصی به نام آقای م.ع.بهوند یوسفی که از قضا داعیه دارِ ریاست شورای اصلاح طلبان رامهرمز بوده و در انتخابات ۷ اسفند نیز به عنوانِ معتمد جریان مدعی اصلاحات استان از سوی شورای اصلاحات رامهرمز شناخته شده است(هرچند جریان مدعی در رامهرمز اساساً تشکیلات قانونی و رسمی و شناخته شده ای ندارد) و حتی از سوی برخی منصفانِ این جریان به منفعت طلبی مشهور است در چند روز گذشته سعی کرده است با تهیه متنی سراسر هتاکی، علیه نظام و قانون اساسی و شهدای عزیز و مردم شریف رامهرمز عقده گشایی کند و آقای اقبال محمدیان، نماینده منتخب مردم عزیز و شریف رامهرمز را مورد هجمه شدید قرار دهد!

شاید نگارش این مطلب باعث شود همچنین افراد هتاک و ضعیف النفسی بین مردم معروف شوند اما مشهور شدن این حضرات به نیکی نیست و به این جهت که در مطلب کوتاه خود هتاکانه به نظام اسلامی حمله کرده و از رژیم منحوس پهلوی دفاع کرده سپس با عقده گشایی مردم رامهرمز را به جهت حمایت از آقای محمدیان به باد ناسزا گرفته و نسبت به شهدای عزیز و مظلوممان در گلزار شهدای رامهرمز اهانت کرده است، جا دارد مردم خوب و شریف مان و مسئولین محترم اینگونه افراد هتاک را شناخته و با آنان برخورد کنند. توهین به نظام اسلامی و شهدای گرانقدر مسئله ای نیست که براحتی از کنار آن بگذریم.

موضوع از آنجایی شروع می شود که آقای محمدیان هرچند هنوز شروع به کار نکرده است و تا شروع به فعالیت قریب ۳ ماه فاصله دارد، اما طی رایزنی با بنیاد شهید استان و دیگر دستگاههای اجرایی، توانسته است مبلغی را برای بازسازی گلزار شهدای عزیزمان تخصیص دهد و خبر آن در فضای مجازی منتشر شد و خانواده شهدای عزیزمان نیز خوشحال گشتند، فرد مذکور در حرکتی عجیب و ناشیانه مطلبی سراسر توهین و فحاشی را در فضای مجازی پخش کرده است. متن این فحشنامه اگرچه بسیار ناراحت کننده است اما از آنجایی که این شخص مدعی ریاست جریان مثلاً اصلاح طلب رامهرمز و معتمد آنان در شهرستان است و در انتخابات اخیر نیز سعی کرده است هنرنمایی کند، نتوانستیم این مطلب را فراموش کنیم و از انتشار آن از محضر مردم عزیز و شهدای گرانقدر و خانواده شهدا عذرخواهی کرده و انتظار داریم ما را ببخشند. ایشان این متن را در ده ها گروه واتساپی شهری و کشوری ارسال کرده است و از عمومی شدنِ آن ابایی نداشته است!

بخشی از متن سراسر توهین آقای م.ع.بهوند یوسفی بدین شرح است:

«م.ع یوسفی -خبرنگار:

قبلا می گفتندشاه قبرستان ها راآباد وشهرها را ویران کرده است !!! یادتان هست؟!! بخاطرمی آورید؟ خطابم باهمسن وسالان خودم وبزرگترهای گروه است که همان دوران باشنیدن این سخنان غیرواقعی دچاراحساسات کاذب شده وشعار مرگ سرمی دادند.!!!

امروز کاملا روشن شده که چه کسی شهرهارا آبادمی کرد و چه کسی قبرها را آبادمی کند. تفکرمرده پرست اقتدارگرای

حاکم مردگان را برزندگان ترجیح می دهد. ازنظراین جماعت افراطی و متحجر ،مسلمان خوب مسلمان مرده است.!!! ایرانی آگاه،ایرانی خفته بر خاک است.!!! بایدبه مردم رامهرمزکه تحت تاثیراحساسات وتخلیات و تبلیغات وتحلیل های نادرست دست به انتخاب نماینده زدند تبریک گفت.!!

جناب نماینده راهیافته به مجلس فرمایشی لطفا مرده ها را رهاکن و زنده ها را دریاب. و دراموراجرایی که اصلا  ربطی به شما ندارد، طبق اصل تفکیک قوا که یکی ازاصول کشککی قانون اساسی نظام مقدس است، دخالت نفرمایید.

خداوندآخروعاقبت این ملت واین کشوررا ختم به خیرنموده وایران ما را ازشربیگانه پرستان حاکم مصون بدارد».

12

چند نکته را در این خصوص باید به ایشان به عنوان یک خبرنگار آماتور باید عرض کنیم:

 1. فعالیت اصلی نمایندگی آقای محمدیان هنوز شروع نشده است. دوره نمایندگی ایشان به صورت رسمی از ۷ خرداد امسال شروع خواهد شد. اما روحیه دوندگی و کاری و ارزشی ایشان در همین یکی دوماه اخیر نشان از این است که کمر همت خویش را برای خدمت به مردم رامهرمز و رامشیر بسته است. دیدار با وزیر نفت برای سرمایه گذاری در رامهرمز، دیدار با چندین شخصیت کشوری و استانی و ارتباطات گسترده با برخی دستگاه های دولتی و غیردولتی و دیدار با علمای بانفوذ استان و کشور همه مؤید این تلاش است.
 2. تخصیص مبلغی برای بازسازی قبور مطهر شهدا تنها یک قلم از پیگیری ایشان برای حل مشکلات رامهرمز است که جای تقدیر و تشکر دارد. اما باید اشاره کرد مشکل قبور مطهر شهدای رامهرمز از سال ۸۹، ۹۰ شروع شده است که با ندانم کاری مسئولینِ وقت، تخریب شده و در این چند سال هیچکدام از مسئولین وقت، من جمله نماینده رامهرمز و رامشیر نتوانسته اند این مشکل را حل کنند. آنانکه از نزدیک درگیر ماجرا هستند و جزئیات تخریب قبور مطهر شهدا را می دانند از دل خون شدن چند صد خانواده شهید در رامهرمز خبر دارند. اما جای تقدیر دارد که حرکتی در جهتِ بازسازی قبور مطهر شهدا صورت گرفته است.
 3. هرچند نماینده مورد نظر شما کوچکترین فعالیت های ادارات را به عنوان گزارش کار خود منتشر می کرد و حتی نصب یک چراغ برق در یک روستا را مایه افتخار می دانست هرچند زحماتی را متحمل شده اما خیلی هم به سود زندگان عمل نکرد!
 4. آقای مدعی اصلاحات که از رژیم شاه دفاع می کند و مدعی است که شعار مرگ بر شاه غلط بوده و شاه منحوس شهرها را آباد می کرده، لابد نمی داند که جمعیت شهری ایران در قبل از انقلاب ۲۰ درصد بوده و ۸۰ درصد جمعیت ایران روستایی بوده اند! و نیز نمی داند که رژیم شاه با کشتار وسیع مردم و شهادت ده ها هزار ایرانی، قبرستان ها را آباد می کرده است! حتماً نمی داند این شهدا مرده نیستند چرا که خداوند متعال در قرآن می فرماید: «وَ لا تَحَسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللهِ اَمواتًا بَل اَحیآءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقون». هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده‏اند، مرده مپندار، بلکه زنده‏اند که نزد پروردگارشان روزى داده مى‏شوند. من و شما مرده ایم اما شهدا زنده اند. مزدوران شاه که مردم انقلابی را می کشتند و پول کفن و دفن و حتی هزینه گلوله شلیک شده سربازانش را از مردم می گرفتند قبرستان ها را خوب آباد کردند!! این شهدای عزیز به دستور همان آمریکایی ها شهید شدند که امروز جریان مدعی اصلاحات به دنبال باز کردنِ پای آن به کشور است!
 5. در متنی که ارسال نمودید طرفداران نماینده منتخب شهرستان را افراطی و متحجر خطاب کرده و مردم را بخاطر این انتخاب نکوهش کردید و انتخاب محمدیان را توسط مردم را ناشی از تخیل، احساسات و تحلیل نادرست عنوان کردید. آیا فقط درصورتی انتخاب مردم عاقلانه و منطقی است که از صندوق های رای، شخصی به نام “شمس الله بهمئی” بیرون می آمد؟ چرا جریان اصلاحات تاب پذیرش شکست را ندارد؟ چرا جریان اصلاحات که داعیه آزادی، دموکراسی و احترام به رای اکثریت را دارد به انتخاب مردم در جایی که شکست بخورد حمله می کند وآن انتخابات را ناسالم جلوه می دهد؟
 6. آیا کسی که به برکت این نظام و در هوای آزاد این نظام زندگی می کند و از این نظام مجوز نشریه و خبرنگاری دریافت کرده است باید اینگونه هتاکانه به این نظام حمله کند و قانون اساسی آن را کشککی بخواند؟ اصل تفکیک قوا یا بعبارت بهتر استقلال قوا را “اصل کشککی نظام” عنوان کردید.اگر ادبیات کوچه بازاری شما را نادیده بگیریم ، آیا این اصل زمانی که نماینده اصلاحات در رامهرمز صاحب کرسی مجلس بود باز کشککی بود؟ آیا در چهارسال قبل که نماینده منتسب به آن جریان به مجلس راه یافته بود انتخابات سالم و حالا ناسالم است؟ آیا مردم در چهارسال قبل درست و منطقی دست به انتخاب زدند و در این دوره تخیلی و احساسی؟! چرا اینگونه رأی مردم را به سخره می گیرید و نماینده منتخب را تخریب می کنید؟ هر چند می دانیم کسی که از رژیم دیکتاتوری و منحوس پهلوی حمایت می کند عمراً به انتخابات و رأی مردم و جمهوریت پایبند باشند!
 7. بهتر آن است که به خیل عظیم مردم پیوسته و دست از این افکار افراطی برداشته و به نظام و خون شهدا پایبند بوده و قواعد رأی مردم و جمهوریت را پذیرفته و نتیجه انتخابات را فراموش کنید و نماینده منتخب را اگر همراهی نمی کنید لاقل تخریب نکنید.

در پایان از همه مردم عزیز و شهید پرور رامهرمز و رامشیر می خواهیم که همه با همدلی و اتحاد و انسجام و پایبندی به نظام اسلامی و خون شهدای عزیزمان نگذاریم اینگونه افراد در بین صفوف ما نفوذ کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

۷ دیدگاه

 1. زنده باد اصلاحات…

 2. نوشادبیگدلی

  سلام به خانواده شهداوسلام به شهدای صدراسلام تاکنون .ماهرچه داریم مدیون خون پاک شهداهستتیم که جان خودرا نثارانقلاب اسلامی ایران چه در پیروزی انقلاب وسرنگون کردن رژیم نکبت بارپهلوی وچه درددفاع مقدس والان. هم دردفاع ازحرم بی بی زینب کبری(س)کرده اندهستین که اکنیت وآرامش را برای مابه ارمعان آوردند،آقای بهوندیوسفی دهانت را ببند واز گغتن نام شهدا. شرم کن که تو ارزش انسان بودن را هم. نداری ،هرچه باشد نماینده منتخب مردم جناب حاج اقبال محمدیان رامردم شریف رامهرمز انتخاب کردندکه فکرنکن یک رایی که شماداده همه رامهرمزهستی .اگردمکراسی را شماقبول داشتی ازاین اراجیف به گروههای واتساپی پیام نمیدادی. مردم انتخاب کردندواایشانن هم اول شد تمام اگگراقعا دلسوز شهرستان هستی بایدبه شکوفایی رامهرمز کمک کنی نه با عوام فریبی مانندامرعاص ملعوون اوصاع شهررستان رامتشنج کنی وخودرا این چنین خوار وذلیل کنی،توخط قرمز مارادنشانه گرفته ای بازمیگویم انسان باش.مابا اصلاحات مشکلی نداریم بلکه با افراد افراطی مشکل داریمم ککه مسعودرجبی لعنتی صفتند وخودرا اصلاحاتی میدانند.مرگ برمنافق.

 3. ابوالفضل بهوند يوسفي

  آقای نوشاد بیگدلی لطف ادب را رعایت کن با اینکه میدانم کلا جبهه اصولگرا مثل احمدی نژادتان هیچ بوی از ادب و نزاکت در رگ و خون پوستشون وجود ندارد … خواهیم دید که نماینده ای که با پول و رأی خریدن به مجلس رفته چه گلی به سر شهرستان رامهرمز خواهد زد … و آن دوران ریاست شهرداریشان که برای رفتن به مجلس در آینده دو سه تا پارک درست کرد تا مردمان ساده و مهربان رامهرمز را فریب دهد که بازهم موفق نشد تا رسید به این دوره و میلیارد ها خرج و با دوز و کلک به مجلس رفت … خدا عاقبت شهرستانم را به خیر کند…

 4. شهریار ایران دوست

  سلام
  واقعا جای تاسف دارد که شخصی بخواهد به شهدا و مردم توهین کند . از قدیم می گن رقابت و رفاقت
  آقای به ظاهر اصلاح طلب شما که تحمل شکست انتخاباتی راندارید چرا وارد انتخابات میشوید ؟

  امیدوارم قویه قضای رامهرمز با این شخص برخورد قانونی کند

 5. شهریار ایران دوست

  امید وارم قوه قضاییه رامهرمز با این شخص برخورد قانونی کند

 6. رامهرمز - قلب

  سلام واحترام
  مردم رامهرمز جناب آقای یوسفی عزیز وبزرگوار ،خط ومشی انساندوستانه فارغ از جبهه گرایی و … را می شناسند و خدمات ایشان را به جامعه مطبوعات رامهرمز می دانند.شما و امثال آقای ن ب را را هم می شناسند
  نماینده یا هر مدیری در هر مسندی که قرار می گیرد باید خودش را برای کارهای مثبت و منفی اش که انجام می دهد همیشه در معرض انتقاد خوب یا بد بداند کما اینکه آقای شمس اله بهمنی بارها شما هر چی می گفتید و انتقاد می کردید شما را به خدا می سپرد و عقیده داشت با دست خودتان خودتان را نابود می کنید
  جناب آقای محمدیان نماینده همه هست حتی بنده که به ایشان رای ندادم آقای یوسفی را هم می شناسم اما قلبا بنده محمدیان را دوست دارم و دعا می کنم برای مردم حتی اگر شده یک سنگ را هم جابجا کند خوب است
  پس شما جو گیر نشوید زیرا تازه بدوران رسیده هایی هستید که گرد خاکی که می کنید از بینتان می برد
  جناب محمدیان عزیزنماینده همه مردم رامهرمز هستند یوسفی اصلا انتقادی نکرده و باور کنید ن ب اصلا نمی دونه موضوع چه بوده است شاید ….
  شما هم که معلومه دیگههیچکس چشمتون نداره
  باور کنید جناب محمدیان آنطور که شما فکر می کنید نیست و بیشتر خرابکاری نکنید عزیزم
  فهمیدید یا نه….

 7. کی به شهدا توهین کرد
  کجای متن توهین به شهداست آقای شهریار ایران دوست
  معلومه خوابی تاته
  این متن دروغه….
  مثل قضیه بهداشت و درمان
  شهدا سرمایه ما هستند
  امکان نداره امثال ایشان به شهدا توهین کنند
  آقای یوسفی خودشان از نزدیکان خانواده شهید هستند

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.