۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » ویژه ها
 • شناسه : 2512
 • 04 می 2016 - 12:06

هدف: فراموش شدن مطالبات اقتصادی مردم از دولت برجام است! کلید سقوط روحانی زده شده است، روحانی عصبانی است!

کاملاً واضح است که رهبر انقلاب یک حرف منطقی را بیان کردند که چرا ما باید انحصاراً زبان انگلیسی را به کودکانمان یاد بدهیم حال آنکه زبان علم فقط انگلیسی نیست و زبان های دیگر هم هستند. ظاهراً جناب روحانی زبان انگلیسی را منشأ خیرات و برکات و گشایش اقتصادی می دانند حال آنکه بیش از ۵۰ سال از آموزش زبان انگلیسی در مدارس و دانشگاه های ما می گذرد و سودی از این ندیدیم! باید دید روحانی از این تقابل علنی و گفتمان سازی مقابل با گفتمان رهبری به دنبال چیست؟ چه هدفی را دنبال می کند؟ رئیس جمهور با این افراطی گری و بی ادبی و جنجال سازی به دنبال چیست؟

هدف تقابل بی ادبانه و هوچی گری رئیس جمهور چیست؟

هدف: فراموش شدن مطالبات اقتصادی مردم از دولتِ برجام است! کلید سقوط روحانی زده شده است، روحانی عصبانی است!

rouhani-angry2

 1. حتماً تاکنون شما دیده اید که رهبر انقلاب مسئله ای را مطرح کرده است و فردای آن روز حسن روحانی رئیس جمهور دقیقاً به مخالفت با آن سخن گفته است و مسئله ای کاملاً متقابل ایجاد کرده است. روحانی دنبال این است که حاکمیت دوگانه ای ایجاد کند و علیه رهبرانقلاب گفتمان سازی کند و درون جامعه شکاف ایجاد کند. آخرین نمونه این بی ادبی روحانی که نفاق وی را پدیدار می کند همین مسئله «آموزش زبان انگلیسی» است که رهبر انقلاب در سخنرانی در جمع معلمان نکته ای را مطرح کرده و امروز روحانی بصورت عصبانی و با بی ادبی تمام سخنان رهبری را تحریف کرده و خود جواب سخنان تحریف شده را ارائه کرده است! مخاطبین عزیز خواهش می کنم خوب دقت کنید:
  • رهبر انقلاب چه گفتند: «این اصرار بر ترویج زبان انگلیسى در کشور ما یک کار ناسالم است. بله، زبان خارجى را باید بلد بود امّا زبان خارجى که فقط انگلیسى نیست، زبان علم که فقط انگلیسى نیست. چرا زبانهاى دیگر را در مدارس به‌عنوان درس زبان معیّن نمیکنند؟ چه اصرارى است؟ این میراث دوران طاغوت است، این میراث دوران پهلوى است. [مثلاً] زبان اسپانیولى؛ امروز کسانى که به زبان اسپانیولى حرف میزنند کمتر از کسانى نیستند که به زبان انگلیسى حرف میزنند؛ در کشورهاى مختلف، در آمریکاى لاتین یا در آفریقا کسان زیادى هستند. مثلاً میگویم؛ بنده حالا مروّج [زبان] اسپانیا نیستم که بخواهم براى آنها کار بکنم، امّا مثال دارم میزنم. چرا زبان فرانسه یا زبان آلمانى تعلیم داده نمیشود؟ زبانهاى کشورهاى پیشرفته‌ى شرقى هم زبان بیگانه است، اینها هم زبان علم است. آقا جان! در کشورهاى دیگر به این مسئله توجّه میکنند و جلوى نفوذ و دخالت و توسعه‌ى زبان بیگانه را میگیرند؛ ما حالا از پاپ کاتولیک‌تر شده‌ایم! آمده‌ایم میدان را باز کرده‌ایم و علاوه بر اینکه این زبان را کرده‌ایم زبانِ خارجىِ انحصارىِ مدارسمان، مدام داریم مى‌آوریمش [در مقاطع] پایین؛ در دبستانها و در مهدِکودک‌ها! چرا؟ ما که میخواهیم زبان فارسى را ترویج کنیم، باید یک عالَم خرج کنیم و زحمت بکشیم. [وقتى‌] کرسى زبان را در یک‌جا تعطیل میکنند، باید تماسهاى دیپلماتیک بگیریم که چرا کرسى زبان را تعطیل کردید. نمیگذارند، اجازه‌ى دانشجو گرفتن نمیدهند، امتیاز نمیدهند، براى اینکه زبان فارسى را یک‌جا میخواهیم ترویج کنیم؛ آن‌وقت ما بیاییم زبان آنها را خودمان با پول خودمان، با خرج خودمان، با مشکلات خودمان ترویج کنیم. این عقلائى است؟ من نمیفهمم! این را داخل پرانتز گفتم، براى اینکه همه بدانند، توجّه کنند. [البتّه‌] نمیگویم که فردا برویم زبان انگلیسى را در مدارس تعطیل کنیم؛ نه، حرف من این نیست؛ حرف این است که بدانیم چه‌کار داریم میکنیم؛ بدانیم طرف میخواهد چگونه نسلى در این کشور پرورش بیابد، و با چه خصوصیّاتى.»
  • حالا پاسخ جناب رئیس جمهور را بخوانید: «ببینید امروز با زبان انگلیسی چه شغل بزرگی در زمینه آی‌تی در هند به‌وجود آورده‌اند. ما باید زبانی را یاد دهیم که در کنارش علم، راحت‌تر به دست آید و شغل بیشتر برای نسل جوان آینده به وجود بیاورد و ارتباط اقتصادی ما را با دنیا تسهیل کند. مردم خودشان باید انتخاب کنند که چند زبان می‌خواهند بیاموزند. وقتی در مدرسه‌ای ۹۸ درصد دانش آموزان یک زبان را انتخاب کردند ما که نمی‌توانیم برای آن ۲ درصد معلم دیگری را به کار بگیریم». البته روحانی در این مراسم یکی دیگر از انحرافات فکری خویش را رو کرد و گفت: «اسلام انقلابی قاتل شهید مطهری بود!».
 2. کاملاً واضح است که رهبر انقلاب یک حرف منطقی را بیان کردند که چرا ما باید انحصاراً زبان انگلیسی را به کودکانمان یاد بدهیم حال آنکه زبان علم فقط انگلیسی نیست و زبان های دیگر هم هستند. ظاهراً جناب روحانی زبان انگلیسی را منشأ خیرات و برکات و گشایش اقتصادی می دانند حال آنکه بیش از ۵۰ سال از آموزش زبان انگلیسی در مدارس و دانشگاه های ما می گذرد و سودی از این ندیدیم! باید دید روحانی از این تقابل علنی و گفتمان سازی مقابل با گفتمان رهبری به دنبال چیست؟ چه هدفی را دنبال می کند؟ رئیس جمهور با این افراطی گری و بی ادبی و جنجال سازی به دنبال چیست؟
 3. پاسخ روشن و واضح است؛ باید از یاد نبریم که جریان حامی رئیس جمهور همان جریان فتنه ۸۸ است که برنامه براندازی نظام اسلامی را پیاده کرد. اساساً خوش بینی به این جریان و سران آنها جنایت است. اینها بدنبال براندازی بودند و هستند و خواهند بود. در وهله ی اول هدف این جریان نابودی نظام اسلامی است. این ها به دنبال تضعیف جایگاه ولایت فقیه بوده و از این طریق آن را دنبال می کنند. با گفتمان سازی مقابل رهبری و با جنجال و اختلاف و نفاق. هدف کوتاه مدت این جریان و شخص روحانی این است که سعی کنند با جنجال و هیاهو، مطالبات اصلی مردمی را به حاشیه برانند. مطالبات اصلی مردم بعد از ۳ سال از گذشت دولت ورشکسته یازدهم هم مطالبات اقتصادی است. معیشت و گرانی و تورم و کاهش قدرت خرید مردم است. روحانی بصورت رذیلانه به دنبال این است که با طرح موضوعات حاشیه ای و جنجالی نوک پیکان انتقادات و مطالبات مردمی را درگیر مسائل سیاسی و جناحی کند تا مردمی که سه سال منتظر اقدام و عمل دولت یازدهم بودند همه چیز را فراموش کنند و بدین سان اذهان نیمی از جامعه را برای انتخابات ۹۶ در دست بگیرد!
 4. روحانی و جریان حامی وی باید بداند با هوچی گری و جنجال و نفاق قطعاً نمی تواند اذهان عموم مردم و توده ها را اسیر سیاسی بازی کند! مردم بعد از سه و بعد از پلمپ صنعت هسته ای و بعد از توقف چرخ هسته ای، منتظر به گردش درآمدن چرخ اقتصادی اند و همه همه بر این واقف اند که برجام خسارت محض بود و هیچ سودی برای مملکت نداشته است بلکه هزاران میلیارد دلار به کشور خسارت وارد کرده است. روحانی با هوچی گری به دنبال این است که عملکرد مفتضحانه خود در سیاست خارجه را به دست فراموشی بسپارد. سیاست خارجه ی امروز که نه از آمریکا و اروپا خبری هست و نه از آسیا و آفریقا و آمریکای لاتین! امروز حتی جیبوتی و عربستان سعودی و بحرین و ترکیه برای ایران شاخ شده اند!
 5. دوستان به گوش باشید و به هوش؛ کلید سقوط روحانی زده شده است و قصد دارد با این بی ادبی و تقابل گفتمانی اذهان جامعه ۸۰ میلیونی ایران را فریب دهد. اجازه ندهید؛ نیاز نیست دندانی در دهان روحانی خُرد شود تا بفهمد که هرکسی با ولایت درافتاد وراُفتاد! کافی است مردم را از نیات شوم این جریان فاسد اقتصادی و سیاسی باخبر کنید و نگذارید مطالبات اصلی مردمی به حاشیه رود! دوستان کلید سقوط روحانی زده شده؛ عصبانی است!

داود مدرسی یان

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.