۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان » سیاسی » ویژه ها
  • شناسه : 2748
  • 23 ژوئن 2016 - 21:31

با اجبار به کمیسیون اجتماعی رفتم!

جنجال کمیسیون های مجلس دهم هنوز ادامه دارد و برخی از نمایندگان با وجود اعتراض به عدم راهیابی به کمیسیون های مرتبط با تخصص ، اما نتوانستند به نتیجه ای برسد و بالاجبار به کمیسیون هایی هدایت شدند که هیچ ارتباطی با رشته و تخصص آنان ندارد.

اولین ناکامی علی سازی نماینده اهواز:

با اجبار به کمیسیون اجتماعی رفتم!

با حضورم در کمیسیون انرژی مخالفت شد و با اجبار به عضویت کمیسیون اجتماعی درآمدم.
32129_481
شوشان: جنجال کمیسیون های مجلس دهم هنوز ادامه دارد و برخی از نمایندگان با وجود اعتراض به عدم راهیابی به کمیسیون های مرتبط با تخصص ، اما نتوانستند به نتیجه ای برسد و بالاجبار به کمیسیون هایی هدایت شدند که هیچ ارتباطی با رشته و تخصص آنان ندارد.
علی ساری نماینده اهواز که دارای دکترای انرژی ست از جمله نمایندگانی بود که برای عضویت در کمیسیون انرژی نام نویسی کرد و حتی یکی از امیدهای ریاست این کمیسیون بود اما از راه یابی به کمیسیون انرژی باز ماند. در همین زمینه ساری در گفتگو با پایگاه خبری شوشان گفت : تحصیلاتم مرتبط با حوزه انرژی است اما متاسفانه با حضور بنده در کمیسیون انرژی مجلس مخالفت شد و بالاجبار به عضویت کمیسیون اجتماعی درآمدم.
نماینده اهواز در مجلس افزود: رشته تحصیلی ام در دوره کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، مهندسی برق، قدرت، سیستم و انرژی بود. ساری با اظهار تعجب از عدم راه یابی به کمیسیون انرژی گفت: علاوه بر تحصیلات، سوابق کاری و اجرایی متعددی در حوزه نفت دارم و کارمند رسمی وزارت نفت هستم. از طرف دیگر حوزه انتخابیه اینجانب نیز نفت خیز است.
علی ساری در ادامه با اشاره به عدم راهیابی نماینده ی دیگر به کمیسیون انرژی گفت: فرمند نماینده میانه نیز دارای تخصص در حوزه انرژی است که از راه یابی به کمیسیون انرژی مجلس باز ماند.نماینده اهواز در مجلس اضافه کرد: در بین داوطلبان کمیسیون انرژی مجلس فقط ما ۲ نماینده دارای تخصص در زمینه انرژی بودیم که از راه یابی به کمیسیون مرتبط بازماندیم.
ساری با اشاره به اعتراض خود در این زمینه گفت: اعتراض ما نتیجه ای نداشته چرا که در جواب اعتراض ما گفته شد که شما سابقه و تخصص در انرژی دارید اما باید به کمیسیون اجتماعی بروید !
وی با اشاره به تخلف روسای ۱۵ گانه شعب مجلس در تعیین اعضای کمیسیون ها گفت: روسای شعب برخلاف قسمی که خورده اند رفتار نمودند. رهبری در آغاز تشکیل مجلس دهم خطاب به نمایندگان فرمودند که” شما وامدار قسمی هستید که خورده اید” اما در کمال حیرت برخلاف آیین نامه و قسم یاد شده رفتار کردند و در عضویت کمیسیون ها تخلف کردند.
نماینده مردم اهواز در پایان گفت : آقای لاریجانی رییس مجلس نیز اعلام کرده اند کهخ در این زمینه تخلفاتی صورت گرفته است اما دیگر نمی شود کاری کرد !

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.