۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » انتخابات 98 » ویژه ها
  • شناسه : 3552
  • 16 دسامبر 2019 - 14:07
  • منبع : یاران313
هدایت اله شاهینی، نامزد انتخابات مجلس یازدهم:

با چهار سطل زباله جمع کردن، نمی‌توان نماینده‌ای موفق بود/برخی تا دیروز پدرشان یک کپر نداشت اما امروز میلیاردر شدند، از کجا آورده اید؟

در پنجمین جلسه از سلسله جلسات هم اندیشی و پرسش و پاسخ رسانه‌های انقلابی شهرستان با کاندیداهای انتخابات مجلس رامهرمز، رسانه های یاران۳۱۳، رامهرمزنیوز و سلمان دیار، میزبان هدایت‌ #شاهینی بودند.

هدایت اله شاهینی، نامزد انتخابات مجلس یازدهم:

با چهار سطل زباله جمع کردن، نمی‌توان نماینده‌ای موفق بود/ لشکر بیکارها در درون کشور می تواند مشکل‌ساز شود/ برخی تا دیروز پدرشان یک کپر نداشت اما امروز میلیاردر شدند، از کجا آورده اید؟/ سالهاست از حزب کارگزاران جدا شدم/ رامهرمز از خرید و فروش رای بدنام شده است/ نماینده باید سابقه مدیریت استانی و کشوری داشته باشد/ اعتماد به آمریکا ساده لوحانه است

به گزارش یاران۳۱۳؛ در پنجمین جلسه از سلسله جلسات هم اندیشی و پرسش و پاسخ رسانه‌های انقلابی شهرستان با کاندیداهای انتخابات مجلس رامهرمز، رسانه های یاران۳۱۳، رامهرمزنیوز و سلمان دیار، میزبان هدایت‌ #شاهینی بودند.

شاهینی متولد روستای سرله باغملک است که ایامی کودکی را در شهرهای هفتکل و رامهرمز گذارنده و دوران دبیرستان خود را در مدرسه امام جعفرصادق(ع) به اتمام رساند. از نکات قابل توجه، تحصیل دروس حوزوی در کنار تحصیلات دانشگاهی در حوزه‌ی علیمه قم است.

دبیر شورای اداری استان خوزستان، سرپرست معاونت استانداری خوزستان، مدیرکل کار و امور اجتماعی چهارمحال بختیاری، مدیرکل کار و امور اجتماعی قم، سابقه فعالیت در دیوان عدالت کشور بخشی از سوابق مدیریتی و اجرایی شاهینی است.

مهم ترین بخش های گفتگوی شاهینی با سه رسانه رامهرمزنیوز، یاران۳۱۳ و سلمان دیار را در ذیل می خوانید:

⭕️ سالهاست از حزب کارگزاران جدا شدم

شاهینی با بیان اینکه از سال ۷۵ به عضویت حزب کارگزاران درآمده و ارتباط نزدیکی با مرحوم هاشمی رفسنجانی و برادرش محمد داشته بیان کرد: تا سال ۹۳ در این حزب عضو بودم و مسئول کارگزاران در استان خوزستان نیز بوده ام ، اما در سال ۹۳ با انتشار بیانیه ای انصراف خود را اعلام کرد.

وی با اشاره به سفرهای خود به همراه حزب کارگزاران به کشورهای چین ، مالزی ، استرالیا و… برای تبادل نظرات حزب کارگزاران با احزاب آن کشورها تاکید کرد: حزب به معنای واقعی در ایران وجود ندارد بلکه بیشتر می توان از آنها به عنوان باشگاه یا باند انتخاباتی یاد کرد.

⭕️مهمترین چالش رامهرمز اقتصاد و اشتغال است/ لشکر بیکارها در درون کشور می تواند مشکل‌ساز شود

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی رامهرمز و رامشیر اظهار کرد: آمریکا و ابرقدرت‌ها نمی‌توانند لطمه‌ای به نظام وارد کنند اما لشکر بیکارها در درون کشور می‌تواند مشکل‌ساز شود. امنیت پایدار رضایت مردم است که رضایت هم شامل معیشت، رفاه و اشتغال است.

وی افزود: در دو شهرستان رامهرمز و رامشیر خانه ‌به خانه که می رویم یک یا دو جوان بیکار وجود دارد. بنظرم مهمترین چالش این دو شهرستان اقتصاد و اشتغال می باشد. مجلس و دولت باید فکری اساسی برای معیشت و نرخ بیکاری کنند.

⭕️برای رامهرمز و رامشیر برنامه ریزی جدی نشده است

شاهینی ادامه داد: رامهرمز هیچ محلی از اعراب در برنامه ششم توسعه ندارد. هیچ آمار و بانک اطلاعاتی جامع و درستی از رامهرمز وجود ندارد. درحال تهیه سند توسعه برای رامهرمز هستم که به استانداری خوزستان و یا هر نماینده‌ای که در آینده وارد مجلس بشود برای پیگیری بدهم. باید برای شهرستان و پیشرفت آن برنامه ریزی وجود داشته باشد.

⭕️ رامهرمز از طرح کشاورزی ۵۵۰ هزار هکتاری مقام معظم رهبری بدرستی استفاده نکرده است

وی گفت: وقتی رهبری مشاهده کردند که دولت کاری نمی‌کند دستور طرح ۵۵۰ هزارهکتاری کشاورزی را دادند. اما رامهرمز از آن همه بودجه این طرح بدرستی استفاده نکرده است. کشاورزی و دامداری دو فرصت مناسب برای اشتغالزایی رامهرمز است.

⭕️رامهرمز سهمی از وام‌های توسعه اشتغال روستایی نبرده است

وی عنوان کرد: باید از شورای اداری و نماینده سوال کرد چرا دزفول ۱۷۰۰ طرح از وام‌های توسعه اشتغال روستایی استفاده اما رامهرمز ۶۶ طرح و رامشیر ۱۶ طرح استفاده کرده است. مشاغل خانگی خصوصا برای بانوان می تواند معجزه کند، اینها را چرا پیگیری نکردند؟

وی ادامه داد: این سوالات را از نماینده، فرماندار و رئیس ادارات بپرسید. رئیس ادارات ما ضعیف هستند و بعضاً چهارخط نامه هم نمی‌توانند بنویسند.

⭕️با چهار سطل زباله جمع کردن نمی‌توان نماینده‌ای موفق بود

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اگر نماینده قبل از ورود به پارلمان پست‌های کشوری داشته باشد بهتر می تواند کار کند. بعضاً نماینده ای داشتیم که قبل از آن تهران نرفته بود. شهردار منطقه‌ای باشی و چهارسطل‌زباله را خوب جمع کنی دلیل نمی شود که نماینده مجلس موفقی هم بشوی. قطعاً اگر نماینده قبل از تصدگی نمایندگی اش، مسئولیت و مدیریت استانی و کشوری داشته باشد موفق تر خواهد بود.

⭕️پست‌هایم را ‌گرفته‌ام

وی تصریح کرد: از بالا می‌خواهم به پایین بیایم و کار کنم. من پست‌هایم را گرفته‌ام و دیگر نمی‌خواهم لابی کنم که به پست های بالاتر برسم یا به استخدام دستگاهی درآیم

⭕️ رامهرمز از خرید و فروش رای بدنام شده است

شاهینی گفت: یک پیمانکار با پول کثیف را نگذاشته‌ام نزدیکم بیاید که وامدار پولداران شوم. خرید فروش رأی و بریز و بپاش نخواهم کرد.

وی افزود: رامهرمز از خرید و فروش رأی بدنام شده است. چهار پیمانکار می آیند و سرنوشت شهر را در دست می‌گیرند. شورای نگهبان باید دقیق ورود کند تا مرد از نامرد و پاک از ناپاک مشخص شود. کمپین “رأی من شرافت من است ، رأی من فروشی نیست” را در این راستا راه‌اندازی کرده ایم.

⭕️برخی تا دیروز پدرشان یک کپر نداشت اما امروز میلیاردر شدند/ از کجا آورده‌اید؟!

هدایت شاهینی خاطرنشان کرد: برخی نصف من هم سن ندارند. اگر ماهی ۵۰ میلیون هم حقوق بگرفتند باز ثروتشان به این اندازه نبود. برخی تا دیروز پدرشان یک کپر هم نداشت اما امروز میلیاردر شدند، از کجا آورده‌اید؟!

⭕️ آن آقا چگونه شارژ شد که مانند بچه‌ها دنبال فلان کاندیدا می‌دود

وی با طرح این پرسش ادامه داد: یکی از افرادی که معروف است به پول گرفتن از کاندیداها در انتخابات گذشته، حالا برای ثبت نام مانند بچه‌ها دنبال فلان کاندیدا راه افتاده است؟ این آقا چگونه و چقدر شارژ شد؟ مردم این‌ها را می بینند و خوب متوجه قضایا خواهند شد.

⭕️ به دولت روحانی انتقاد جدی دارم

وی اظهار کرد: دولت روحانی می توانست خیلی بهتر عمل کند. عملکرد این دولت قابل قبول نیست و مشکلات کشور پابرجا هستند لیست امید هیچ عرضه ای از خود نشان نداد و ما نه عضو آن بودیم و نه دخالتی در آن داشتیم. به اعتقاد بنده لیست امید ضعیف عمل کرد.

بودجه دفاعی نباید کاهش پیدا کند

نامزد انتخابات مجلس یازدهم گفت: در بودجه سال ۹۹ بودجه دفاعی کشور کاهش پیدا کرده و این منطقی نیست. در شرایطی که کشور ما در یک منطقه ای ناامن قرار دارد و دشمنان هم تهدید می کنند کاهش بودجه نظامی و دفاعی کشور خلاف مصلحت و عقلانیت است.

⭕️بشدت مخالف غرب هستم/ اعتماد به آمریکا ساده لوحانه است

وی با اشاره به توافق نامه هستی گفت: برجام را مطالعه کردم. چیزی که رهبر انقلاب از اول گفتند همان بود. چیزی که ما در آینه نمی دیدیم ایشان در خشت خام می دیدند. من بشدت مخالف غرب هستم. درطول تاریخ هرچه توانستند به ما ضربه زدند و اعتماد به آمریکا و غربی ها ساده لوحانه است.

وی در پایان گفت: غربی ها را از در بیرون کنی از پنجره داخل می شوند. در زمینه نظامی و…. نتوانستند کاری بکنند حال با سندهایی مانند ۲۰۳۰ می خواهند نفوذ کنند. به مواردی که غرب برای ما وارد می کند باید با بدبینی نگاه کرد.

 

تصاویر این نشست:

 

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.