۞ امام علی (ع) می فرماید:
آگاه باشيد كه دانش آينده، اخبار گذشته و درمان دردهايتان و نظم ميان شما در قرآن است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » خوزستان
  • شناسه : 3250
  • 02 دسامبر 2018 - 18:50

اسناد منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های هفتکلی، فاقد اعتبار است

🔴 اسناد منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های هفتکلی، فاقد اعتبار است 💥مسئولین شرکت سیمان، بیش از این مردم را سرگرم نکنند و نتایج آزمون استخدامی را اعلام کنند 🔹به گزارش رامهرمزنیوز پس از انتشار سند و صورتجلسه تقسیم کارخانه سیمان بین دو شهرستان رامهرمز و هفتکل از سوی این پایگاه خبری که با حضور […]

🔴 اسناد منتشر شده از سوی برخی رسانه‌های هفتکلی، فاقد اعتبار است

💥مسئولین شرکت سیمان، بیش از این مردم را سرگرم نکنند و نتایج آزمون استخدامی را اعلام کنند

🔹به گزارش رامهرمزنیوز پس از انتشار سند و صورتجلسه تقسیم کارخانه سیمان بین دو شهرستان رامهرمز و هفتکل از سوی این پایگاه خبری که با حضور نمایندگان وقت فرمانداری رامهرمز، فرمانداری هفتکل، شرکت سیمان و… در سال ۸۷ منقعد گردید و صحه برسهم حداقل ۷۰ درصدی رامهرمز باتوجه به جمعیت و بیکاری چندین برابر می گذاشت، برخی رسانه های هفتکلی ادعای ضعیفی را مطرح کردند.

🔸این رسانه ها تصویر صورتجلسه ای را منتشر کرده‌اند که مربوط به یک جلسه معمولی در فرمانداری هفتکل، در سال۹۶ بوده و در آن جلسه مصوب شده که اولویت منافع با شهر هفتکل است!

🔹اولاً اصالت آن جلسه فاقد اعتبار است؛ چگونه جلسه ای در مورد شرکت سیمان بدون دیگر شهرستان صاحب منفعت آن هم با سهم ۷۰ درصدی گرفته و تصمیم گیری می شود؟ کدام عقل سلیم حضور یک طرف ماجرا را در جلسه تصمیم‌گیری نفی می‌کند؟
ثانیاً نه تنها مقامات رامهرمز در این جلسه حضور نداشته‌اند بلکه مقامات اصلی استانداری و همچنین از سوی اداره کل صنعت، معدن و تجارت نیز مقام مسئولی در آن جلسه کذایی حضور نداشته ، لذا هرگونه تصمیم گیری در شأن قانونی آن جمع نبوده است.
ثالثاً این صورتجلسه به هیچ عنوان منکر مفاد صورت جلسه قبل نمی گردد و ربطی به اصل مسئله ندارد!

🔸 علی ای حال، آنچه مهم است و همه میدانیم این است که این بحث ها فعلا اولویتی ندارد و باید مسئله تقسیم منافع، استخدامی‌ها و درآمدها یکبار برای همیشه در سطح استانداری و اداره صمت و همچنین مقامات دو شهر و مسئولین شرکت سیمان حل شده و سند شفاف آن نیز منتشر شود اما در حال حاضر این مسائل حاشیه‌ای که اولین بار از سوی فرماندار محترم هفتکل در رسانه‌ها منتشر شد، سرگرم کردن مردم و سودبردن عده‌ای خاص می باشد.

🔹آنچه مهم است و مردم باید بدانند، آن است که در تمام این سالها برخی با سوءاستفاده از این حواشی و سپس ترس برخی دستگاهها از تشنج خودساخته و خیالی، تصمیم‌گیری جدی در این زمینه نشده است و مسئولین دو شهر در تمام دوره‌ها با ترس گام برداشته و نگذاشته‌اند مسئله برای یکبار مشخص شود.

🔸لذا در شرایط فعلی خواسته مردم و جوانان بیکار دو شهرستان شفاف سازی و اعلام دقیق نتایج آزمون استخدامی سال گذشته است و از مسئولین محترم درخواست می‌شود بجای پرداختن به حواشی و درگیر کردن احساسات مردم، پاسخگو و پیگیر این موضوع باشند.

#منتشر_کنید

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

نوشته های مشابه

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.